Ocet do pračky. Máte zkušenost?

sabor
26. lis 2011

Ahoj máte, zkušenosti z octem do pračky? Na vyčištění-proti vodnímu kameni , a nebo místo aviváže?
Jestli ano, tak jak to děláte?

letadlo13
31. říj 2016

Vyžere to ty mýdlové povlaky? Vodu máme měkkou...

terka2007
12. lis 2016

Holky a ocet normální co se dava na tlačenku nebo do laku? ??

drakenn
12. lis 2016

Jj. Normal ocet..

magdasibkova
12. lis 2016

@terka2007 Dávám bílý vinný. Není tak "aromatický" Kupuju 5 litr kanystr za asi 160,- Kč.

veverun
12. lis 2016

Ahoj, už jsem sem dotaz vkládala jednou, ale zatím bez odpovědi, proto to zkouším znovu: zajímá mě, jestli můžu takhle ocet na vyčištění použít, když mám pračku se sušičkou v jednom? Jestli to neškodí tomu sušícímu mechanismu...Díky za odpověď 😊

drakenn
12. lis 2016

Tak to by me taky zajimalo. Nikdy jsem o tom nepremyslela.. Mam ted novou pracku i se susickou a tohle take nevim!!

adelka12345
22. čer 2017

Dobrý den.Potřebuji poradit,vrátila jsem se od moře a bílé oblečení mám úplně zničené,oranžové fleky,prala jsem to na dvakrát,jednou dokonce na 95,ale nepomohlo :( prosim poradite od čeho to může být a čím by to šlo dolů?Děkuji

kexina
22. čer 2017

@adelka12345 nevím jestli to funguje na fleky od moře, ale bílé prádlo skvěle vyčistí kyselé mléko. Nesmí to být samozřejmě to trvanlivé, to nezkysne ale hnije. Když koupíte normální "čerstvé" mléko a necháte ho srazit, namočte pak do něho prádlo, nejlépe na celou noc. Pak promíchejte ve studené vodě a normálně vyperte. Podařilo se mi tak vybělit i zaprané utěrky.