• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
autor
Áha Peti tak jsem zaso o něco chytřejší :sweat_smile:

Jé zítra má Matýsek přesně rok? tak pak můžou slavit se Sebíkem spolu narozky :sunglasses:
24. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako, když je tu s váma taková nuda, tak jsem přidala aspoň pár foteček s dovči :sunglasses:
24. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk oficiálně MAtěji Vše nej .)) At te rodiče poslouchají :slight_smile:))At jsi zdravej jako ta rybka na dortu :slight_smile:)

Linn drzim palce a hekam .)
25. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Tak jani to máš štěstí že jsi tam ty fotky konečně dala,já včera dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maqtýskovi vše nejlepší :wink:
25. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOooooooc se Matýskovi omlouvám za to jméno :slight_smile: už jsem spěchala :frowning2:
25. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
matýskovi vše nej nej,at rodiče poslouchaj a hodně zdravíčka :wink:
25. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýskovi všechno nejlepší! Kyby měl narozky až zítra, tak je pesně o třicet let mladší jak náš tata :grinning: .

LINDO.....DRŽÍM PALCE!!!
25. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýskovi přejeme všechno nej nej nej lepší hodně zdraví ,štěstí a Lucinka posílá moooooc pusenek a už se těší až vás zase všechny uvidí :grinning: :grinning: Jinak ahojky holky mame se dobře jen toho času moc není :grinning: :grinning: :grinning: Lindince jsme už nestačily napsat že na ní myslíme ale jsme pořád sní tak jí to třeba trošku pomůže :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, tak nesu tu velikou zpravu. Linda ma Sebastianka. Narodil se v 10 hodin dopo. a vazi pres 4,40. Takze pekny cvalik.Slo to pry rychle, ale normalni cestou, coz uz ja bych byla skoro mrtva. :confounded: Ale Linda je kadr :slight_smile: Zitra za ni jedeme, tak zjistim dalsi podrobnosti.
25. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdo ještě neví, tak Sebík už je na světě je to pěknej macoň 4,45 a 50 cm, ale to se dalo očekávat, když je to brácha Samíka že? :grinning: :grinning: :grinning:

Matýsku všechno nejlepší hlavně hodně zdarvíčka a štěstíčka a příští rok to můžeš slavit se Sebíkem :wink:
25. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako Mili jsi mně předběhla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o minutku
25. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde se flákáš jsi tu dlouho nebyla :unamused:
25. srp 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn že to bylo rychlý,Sebík je kus chlapa,ale jak jinak že,moc a moc gratulujem a přejem hodně zdravíčka :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeee, gratulujem k Sebikovi:slight_smile: to je supr.

Matula dekuje za pranicka :dizzy_face: dnes udelal dva samostatne krucky :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen jsem nakoukla co Linda a kus chlapíka je na světě:slight_smile: tak velká gratulace k Sebíkovi :slight_smile:přeju hodně zdraví a uživej si krásný chvilky s miminečkem.

a to je pěkná náhoda že se narodil ve stejný den jako Matěj :slight_smile:

Peťi Matýskovi všechno nejlepší k prvním narozeninám,přeju mu hodně štěstí, zdraví, lásky a hodný rodiče.Mrknu na fotečky ať vidím jak povyrostl.

Pěkný den
25. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velika gratulace k Sebikovii to je teda fofr...sla tam na 5h ?? z a5 hodin to je parada.)))
25. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i my se přidáváme ke gratulaci Sebík je fakt macíček to bych tam asi zdechla teda i když kámoška říkala že velký děti jsou rychleji venku tak se Linda dočkala a táta může konečně slavit :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja tak poletuju od nasich k tchanuma vecer jsem mrtva, ze stacim jen precist maily a jdu chrupat :slight_smile:
25. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak nebudou horka, tak tu budu casteji :slight_smile:
25. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cekam na foto a nikdeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. srp 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mladej chrupká :sunglasses:

Mici já taky :sweat_smile: furt nahlížím do albíčka a nic :angry: no jestli Marťas nešel slavit hned :sweat_smile:

Mili áha tak to jo :sunglasses:

Holky budete čučet večír na primu na tu novou soutěž, já jsem na ni zvědavá jak swiňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlatuš a Zdeni prázky se vám krátí co? jak se těšíte do školy? :sweat_smile:
25. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já se těšila na hádalíky a tam je ta nová soutěž.Jo jani já jí určo zkouknu.Viděla jsem nějaký díl a youtube a byl to dost mazec,tak jem zvědavá,jak to pojmou u nás :wink: Myslím,že Martin slaví,no budeme muset ještě chvilku vydžet a být napnutý :grinning:
25. srp 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj budem muset vydržet,zvědavice zvědavý :grinning: :grinning: :grinning:

Já ani nevím že je tam nějaká nová soutěž,táta se chce dívat na účastníky zájezdu :wink: tak to zkouknu s ním a půjdeme chrupkat.

Jani a do školy se nějak přestávám těšit...jak to bylo daleko tak pohoda,ale teď se bojím že to nebudu zvládat a budu zanedbávat rodinu,ale u mě je rodina na 1.místě tak se uvidí,no zkusím to a čas ukáže.....taky se i bojím že mi ho naši budou převychovávat..........byl tam jeden den a už místo traktor říká tra,tra,protože oni mu špatně rozuměly a pak se tomu pořád smály a opakovaly a on už traktor neřekne ani náhodou a mě vždycky když řekne tra tra,tak ........... :angry: a taky se včera Pavel docela chytl s mým taťkou,no mají se hrozně rádi,Pavel ho bere jako vlastního(když mu taťka umřel) i tatinm ho tak bere,ale s výchovou si teda nesedí :angry: :frowning2:
25. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani mně už se.ou na té primě jak furt předělávaj ty pořady, jednou je t o v pondělí pak zas čtvrtek, je to jak u blbých, zase mi změnili Zoufalí manželky na čtvtek, no fakt na nas.aní :sweat_smile: :angry:

Zdeni se ti nedivím, ze začátku to bude síla, ale ty to určitě zvládneš, horší bude jak píšeš s hlídaním, jako takový převychování je fakt na prd :unamused:
25. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně to jsem ted říkala Tomovi,tak houby hádalíci,ale Ošklivka Katka zase,pořád posunujou všechno :angry: ,takže ted se podívaám na účastníky zájezdu a pak to asi přepnu ,pže ta soutěž je až o čtvrt na deset :rolling_eyes:
25. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Sebíkovi i Lindě!!!!!!

My byli dnes na Rejvízu a dojeli jsme před půl hodinou....uf. Ale pěkný výlet, i když daleko.
25. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoufalky me taky nastvaly, cekala jsem na ne!!! :angry:
25. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak účastníky zájezdu jsem zkoukla,ale soutěž už bohužel né :confounded: .Tomáš říkal,že když už se na to jako díváme,tak se snad dodíváme a měla jsem po ptákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Viděla jsem jen kousek mezi reklamama,ale bude to každej týden,tak příležitostí bude ještě dost.Ale z toho co jsem viděla mě to nějak moc nenadchlo,tak uvidíme příště.
26. srp 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec..........tak já koukala i na to i na to,ale ten pořad,nevím,nevím,není špatnej,ale normální lidi se tam nedostanou :unamused:

Kde jsou ty fotky :angry:
26. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek