• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Ahoj holky tak já se včera na nic nekoukala napřed jsem byla u kámošky na předváděčce tak táta hlídal a večer jsem to polítala a šla jsem spát už po deváté měla jsem toho plné zuby a dnes jsem tu měla od kámošky syna jela zhánět práci tak si hrály z toníkem je mu už 8 let tak seděli do ted u počálu no už se jím to krátí já se těším zase bude trocha klidečku a vaření míň i když mladej sní za dva no tak nevím a táta mi oznámil že jede příští týden na montáž tak se z toho po... jak na baráku no a mlaďoch jede taky po neděli na tři dny ze školou pryč tak tu budu opuštěná no co se dá dělat že ale teď se mi ulevilo tížilo mě to a s vámi se cítím líp :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dnes yli za Lindou a Sebastiankem a je naaaadherny. Skoro bych neverila,ze vazi 4,5 ¨kila.A tak malilinke ...vsecko :slight_smile: MArta fotky uco hodi, ale pokud to nestihne jeste dnes do 5 tak si jeste pockame. Jedou i s mym na ryby.Pres noc az do zitrka odpoledne.To bude ale kalba. :sunglasses:
26. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Linda i Sebik vas vsechny moc zdravi :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
milli jee tak diky za pozdravy taky mooccc zdravime a libame :slight_smile:)
Se tesim na fotky..kurnik ja uz ani nevim jak malinky mimi vypada ...musime udelat sraz brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helou,

tak včerejší soutěž mně nějak nenadchla, no uvidíme příště :unamused:

MIli a jako ty jsi nefotila? :angry: ty mně štveš, znáš chlapi, to budou dřív od LInduš až se vrátí z porodky :sweat_smile: jsem se tak těšila na Sebíka :rolling_eyes:

Marti tak to pěkně obse.eš, co? na všechno sama, to je naprd, ale týden uteče :wink:
26. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE Janico op..ru ale co už já se jen v tom baraku bojím jinak to neřeším spíš jsem měla včera jakejsi černej den napřed mi malá rozbije odměrku pak hrnek a do třetice mi máma volala že mám kamaráda posmrti dělá klempiře a spadl ze střechy a to čekají miminko tak jsemstoho uplně vpr...no a ráno přišla alespoň jedna zase pěkná správa kamoška obbarak porodila dnes v půltřetí ráno chlapečka 53cm a 3850g Danielka tak doufám že už bude jen a jen líp no mezi náma stojí to za H... :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky!! bude lip :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy.Můžu se přidat? :astonished:
27. srp 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No čus jasně se přidej Marťas, ty seš teda rychlá :grinning:
27. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulo,si piš,že jsem rychlá,mě znáš,ne.jsem ráda,že už nebudu jen šmírovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TaK tak Marti žádný šmírování, teď tu budeš pěkně psát :sunglasses:

Jo a Marti Banánku blahopřeju kámošce k chlapečkovi a kamaráda je mi líto, upřímnou soustrast :pensive:
27. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec....no kdo to tu šmíroval jako :grinning: :grinning: :grinning: ,že by někdo jinej než Janica :grinning:
Jinak jakoubko(Marti) vítáme tě i my samozřejmě že se můžeš přidat :wink:

Jani,musím bohužel zrušit tu neděly,můj manžílek opravdu už má zápas......musíme to odložit,snad to už někdy vyjde :frowning2: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni neva, tož se domluvíme na jindy, ale musíme to stihnout, ještě před zimou :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četli jste dnes,jak v Bohunovicích našli někde u rybníka 27 mrtvých psů :frowning2: ,TO JE HNUS,VELEBNOSTI.
27. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem to četla tj hnus :angry:
Jani neboj do zimy to určitě stihnem :grinning:
27. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to četla opravdu hnus to dokáže jen dob.....Jinak tě Marti vítám já jsem taky Martina heč a Kubíka vítám taky :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
banánku,děkujeme za přívítání.konečně někdo ,kdo má to stejně krásné jméno ,jako já :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam Jakoubka:slight_smile: odkud vy se jako znate,co?? :fearful:

ja pridam lepsi zpravu! matysek chodi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

a Martiny, moje mamka je taky Martina a mam kamaradku co ma dvouletou holcicku Martinku :wink:
27. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Entiku to mi nebudeš ani věřit ale já mám kámošky většinou Martiny nebo Kateřiny no tak nevím pro mě je to tak obviklé jméno že se ani nedivím když :grinning: :grinning: mi někdo někoho přectaví a zase Martina nebo zase Katka
27. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
entik-tož mi se známe ještě s Janicou ze základky,chodily jsme spolu v mládí pařit atd :sunglasses: .myslela jsem,že Martina není až tak rozšířené jméno,ale vidím,že jsem se mýlila :sweat_smile: .Matýskovi gratuluji mooc :grinning: .Už bych taky byla ráda,aby Kubulka chodil,ale jestli bude po me,tak až v 16.měsících.
27. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď ráda že ještě nechodí Lůca mi chodila ještě než měla rok a apsolutně jí nestačím je jak drak ale to pak uvidíš sama taky jsem napřed chtěla aby už a teď si říkam že rači ještě neleze :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti jé moc gratuluju, jsem si dnes dopo na vás vzpomněla a říkala si, že se večer musím zeptat, jestli už malej chodí a dívej :grinning: :grinning: no jo je to šikula :wink:

Tý jo to jsem nečetla jdu se mrknout :confused: zrovna zítra jedem do Bohuňek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš,Kubík je hrozný mamánek a vztekloun a všichni říkají,že až začne chodi,že ho to přejde.někdy už jsem zoufalá a ted kor,rozešel se semnou Kubíčkuv táta.A ,když si ho vezme on,tak říká,že u něj je úplně hodný a jen co mi ho doveze,tak mazec.pořád jen chovám,chovám.jen si stoupnu z gauče už me chytne za nohy a natahuje řučičky. :grinning:
27. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Můžu potvrdit, na Kubíčko nikdo nemá, takovýho mamánka jsem ještě neviděla :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*na Kubíčka
27. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Rudolfko,nechceš jít na šmíring ve čtyři okolo statku :slight_smile: .
27. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že by? :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja :grinning: .
27. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou nejaky tajny sifry, ci co :unamused: jaky šmíring ve čtyři okolo statku?

Jakoubko-Marti, jaka byla oslava narozenin? KUbikovych a kdy je narozeny?? Je mi lito, ze jste se rozesli s tatou

:frowning2:
27. srp 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
entik-oslava byla super,to jsme ještě byli spolu.A na statku ,to je restauračka v Holici,kde jsem měla sraz s kámoškou se kterou jsme se asi před 10 lety pohádaly a dnes jsme se znovu sešly a janica,aby šla kolem mrkla,jak nám to setkání vyšlo. :grinning: Kubík je narozený 1.8.2007.A Matýsek? :slight_smile: moc bych chtěla přítele zpátky,ale nechci nic lámat přes koleno.chce to čas.DOUFÁM :cry:
27. srp 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek