Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
6. říj 2008

Jako jinak už mám 8 minut cvičit, holky šly na aerobic, já nemužu, nemám hlídání, tak jsem říkala, že si zacvičím taky, ale jaksik se mi nechce 😅

janica..
autor
6. říj 2008

Jako a kdyby to náhodou zajímalo, tak stále necvičím 😀 😀 😀

bazalka
6. říj 2008

😀 😀 😀 to uz nema Jani cenu 😉 ... ja dnes od 17 nejim a jsem siiilene hladnaaaa 😠

konoupek
6. říj 2008

Jani klíd 😀 ....já tu třeba sedím a žeru chipsy,tak si dej taky něco dobrýho 😉

janica..
autor
6. říj 2008

Jako Jani CHIPSY nemám 😠, ale jedině dobře, protože bych je asik sežrala, Ivi já jsem jedla naposled v 18,00 a mám hlad taky 😅

konoupek
6. říj 2008

no ještě pivko mi tu chybí to už jsem si taky dlouho nedala 😖 ,ale nebudu ti dělat chutě,at se netrápíš 😀 😝

konoupek
6. říj 2008

se taky snažím od šesti nejíst,ale už dlooouho se mi to nepovedlo 😅 😀

konoupek
6. říj 2008

no nic jdu plnit hen ty povinosti,tatin mě zaůkoloval 😝

janica..
autor
6. říj 2008

No to se mi povedlo právě po dlouhé době a už nechce jíst, když už je devět hodin 😝

A co jdeš dělat? co plnit?

entik
6. říj 2008

Nas jezek uz vzal za sve, napred prisel o cumak, pak i o bodliny. 😒

Tak pred devatou bysme mohly vyjit, ve trictvrte, treba.

entik
6. říj 2008

ja chroustam mandle 😝

linn
6. říj 2008

Zdarec,
tak ja jsem si udelala kakao 🙂 zitra se chystam jit taky cvivit, uz se tesim, akorat jeste musim pripravit mlicko tatinkovi, Sebik totiz mezi sedou osmou zasadne nespi, vlastne ted je z mych chlap vzhuru jen on, Marta vytuhnul pred devatou - ze soboty na nedeli byl zase na rybach 😉

entik
6. říj 2008

Lindi, ty uz jdes cvicit, vzdyt jsi jeste v sestinedeli 😲
tak hlavne pozor na bricho,at si neco neudelas, napred bys mela zpevnit brisni svaly, takovym brisnim dychanim... predpokladam, ze nejdes na jogu, ale na aerobic, ze?

janica..
autor
6. říj 2008

Jé LIndi ty jdeš na to teda zhurta, hlavně to nepřežeň, se jako z tebe snad picnu, že máš ještě energii na cvíčo, po dvouch prckách, hlavně si pamatuju, že jsem byla hrozně unavená z kojení ze začátku...

linn
6. říj 2008

Uz nee ode dneska, jj, budu na sebe davat pozor, posilovani na bricho byva vzdycky jen chvilku, to zatim nebudu prehanet. Byla jsem dnes na gyn., vse ok, tak snad pristi tyden pujdu na zavedeni te Mireny, prece jen dalsi mimi asi neee 😀 😀 😀

janica..
autor
6. říj 2008

No, ale zas když vidím, jak to zvládáš, tak se druhýho prďolu ani nebojím 😉

linn
6. říj 2008

No ja jsem rada, ze budu chvili delat neco jinyho nez prebalovat a kojit 😉

janica..
autor
6. říj 2008

😀 😀 😀 se ti nedivím, po druhým dítěti, to taky MIrena jistí 😎

entik
6. říj 2008

Lindi, dalsi uz ne?? 😀 😀 😀 a nejses uz v tom?

janica..
autor
6. říj 2008

Jdu hají dobrou 😵

micinka22
6. říj 2008

Ahoj maminy..muzete nekdo do IP napsat info o navsteve Lindi?? i nekoho muzu vzit autem(pokud ma autosedacku) ..cetla jsem že 8.10 v kolik tak??

konoupek
7. říj 2008

Čus ženský,
Banánku,no jako kde jsi,zase máš absenci po ránu 😀 😝 .
Zlatu chci se s tebou domluvit na ten zítřek,kdy pojedeme?Já bych to viděla,až se holky vyspí, co ty na to?Tak kolem půl třetí?Jo ještě musíme předelat vaši sedajdu k nám.Doufám,že tam budem rychle bo Denuš nemá ráda delší trasy,tak spolíhám na Berunku,že jí zabaví 😉

konoupek
7. říj 2008

Nazdárek holký,
kurna toš celej den to jako nejelo 😠 .Jsem poctivě nakukovala a až ted úspěšně 😝

entik
7. říj 2008

to mas pravdu, Jani, potrebovala jsem zjistit jesli mi nepise Mili, a ne a ne se prihlasit. Tak nakonec se to povedlo a zitra nejspise dorazime 😉 uz se tesim!

konoupek
7. říj 2008

Já nakonec Zlatuš písla mailika bo tady to fakt nemělo cenu.Doufám,že nám vše klapne a dorazíme v hojném počtu 😉

entik
7. říj 2008

jj, ja nakonec sms🙂

cifuk
7. říj 2008

ahojky

micinka22
7. říj 2008

Ahoj me nikdo nepsal tak teda nepojedem no :(( tamto vyridim s holkama pres ip..

belyrith
7. říj 2008

Ahoj,
jsme primo ze stredu, bydlime kousek od namesti... Na prochazky uz taky litame vetsinou pesky, kocarek Tomik zavrhnul uz davno. Jen na nakupy ho musime vzit...tahat tasky a jeste k tomu Tomcu bych nezvladla😀

linn
7. říj 2008

Ahojky, tak potvrzuju, ze zitrek plati, dnes t fakt vubec nejelo 🙂
Mici,dojed 😵