• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
autor
Ahojky,

Lindi tak co jak bylo na cvíču?

No my zas chodíme ven jen s motorkou :sunglasses:
7. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zítra si to užijte, vám to až závidím, no taky nemůžu být na všech srazech, že? :sweat_smile:
7. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Ivi a Peti jak bylo v MC?
7. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, dnes to nejelo, tak jsme napsat nemohly, je to naplanovano zitra od tri, ze?? :slight_smile:

MC dobry, jen tam bylo celkem dost lidi na male prostory, takove trochu chaoticke. Napred nam pani hrala pohadku O Koblizkovi, malosi moc nevydrzeli koukat, ale dalo se. pak takove ty rikanky na prsticky a chozeni v kruhu s rikankama a pak si deti hraly. A nejake hricky pro maminky na pamet. V HOlici jsou paradni ty prostory, ty jsou fakt supr, tady je to takova klubovna, tak to je horsi. Ale ty pani co to vedou, se hodne snazi a bylo to takove sympaticke.

Zlatu, uz jsi mela cviceni s detma?
7. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO já zítra jestli budu stihat, tak naklušu na to cvíčo s prckama, tak pak poreferuju :wink:

ÁHa to vypadá taky dobře, takový akční, hmm jen je teda blbý, že je to tam maličký...
7. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A banankovic, dorazite?
7. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V to pndeli, toje Mc nebo cvico u vas, Jani?
7. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi MC je mateřské centrum, hraní atd. a ve středu budem mívat cvíčo
7. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady byva nejake cvico v utery, od dvou let, ale ze berou i mladsi, jo a aerobik byl fajn, na bricho jsem moc necvicila, bylo nas tam po porodu vic :wink:
7. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No škoda že to není dopo,ale uvidíme třeba to vyjde.Ráádaaa bych moc.
7. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, toš včera ta potvora kobyla zdrchaná vůbec nejela, chtěla jsem si ještě upřesnit hodinu a litovala jsem, ež nemám číslo na Lindu a on mi ho poslala, takže díky :dizzy_face:

Peti, ty dorazíš, to je bezva, vezmu ti tu plínku!

Mici, dojeď taky! :wink:
8. říj 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale já včera hoky přesadila kvítka, taková akce! A na jedno jsem zapomněla! :grinning: :grinning: :grinning: nedá se nic dělat, znovu všechno roztahovat nebudu, vydrží do jara, když vydrželo dva roky, ne???

Dnes tu máme krásnou mlhu, si připadám jak v Anglii :sweat_smile:

Peti a z punčocháčků a sukýnky nic nebude! :angry: :grinning: ....už jen kvůli tomu jejímu močíku, holky já se z té Štěpánky picnu, ona normálně ve škole žvaní a nestihne sníst svačinu ani z poloviny, pití vypije tak deci a půl!!!! :angry: :angry: :angry: jsem říkala, že bude dostávat na zadek a ať nekecá a jí :confounded: . Potom přijede domů a v obědě se vrtá. S takovou bude zas akorát nemocná. Aspoň že ta Emča je na tom s tou imunitou lepší, klepu na čelo! S jídlem bývala taky lepší, ale už je to nežrava jak ta Štěpule :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak odpoledne páček shledáček!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava pravidelně píšu močík místo močák, rozumíte, ne???
8. říj 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se velice omlouváme malá je nemocná chtěla jsem to napsat už včera ale koník nejel máme antibitika a tak vás nechceme nachladit ale hodím ti pak Lin jiný termín a dojedu sama a nebo že by se přidala Janica když ted nemůže?Moc vám to závidím už jsem se na to těšila ale bohužel tak si to užíte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, bananku, to je skoda, ze nedorazite. I vasik marodi :frowning2:

Cecil, plinku vem, budu rada. Prijede i Stepanka? vem i ergo, znovu vyzkousime :slight_smile: ted tu meli kamaradi sedacku, salewu, tak se matej nosil a pysne na nas koukal z vrchu, moc se mu to libilo... ja satek beru. Mam vzit jeste neco? Jdu upict babovku...Kdyby vas neco napadlo, tak pisnete!
8. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
tak uz vas ocekavame, bananku, to je skoda, no snad to vyjde jindy, brzo se uzdravte :dizzy_face:
8. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...

Hlasim, ze teplotu nemame :wink: ... tak asi to byly jen zuby :slight_smile:

Lindi a spol, moc si to uzijte a fotte!!!! At s toho z dalsiho nezucastnenyma neco mame :wink:

Bananku, Lucince prejem, at je co nejrychleji zdrava!

Peto, i nam se vcera v Provazku libilo, ta manazerka mi byla sympaticka, takova akcni a snaziva ... zas tam nekdy zajdem.

Evko, nechces prijet na kytky i k nam ... hruza, porad to odkladam, jsem prd zahradnice a kvetinarka :confounded:. Vcera jsem se ale hecka a umyla okna ... diky tomu, ze nejel kun, kdyz Martas spal :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,
moccc zdavim vsechny k Linde :grinning: :grinning: :grinning: musim teda uprimne rici, ze bleda zavist, nejradsi bych se zbalila prijela za vama, ale mame ATB jen od pondeli. Je uplne nadherne hmmm....
Tak si to uzijte a pak poreferujte.
Chtela jsem prijet i sama, ale tata dneska prijede domu az v sest, takze nic :pensive:
Jinak Ivi, mlicko jsme sehnali, ale byla to teda honicka. No to poreferuju nekdy usne.
papa a uzijte si to

PS: bananku, my bychom taky prijeli nekdy jindy, tak az budete navrhovat termin, tak pisnete.
zatim pa
8. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aHOJKY holčiny,

tak jak bylo na srázku a laskavě nenapínejte, se nemůžu dočkat foteček :wink:
8. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tys taky nebyla,jak to????
8. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ze by se to u Lindy protahlo ... nocujete tam? :grinning:
8. říj 2008 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ále je to na dlouho Zdeni, no máme litačku kolem baráku.......

Ivi asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
budete stavět??????????
8. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ále nee, skrz tatinův barák
8. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá...já se učila a už jsme z toho uplně hotová,vše se mi plete,Ekonomika s učetnitvím......chemie s matikou :grinning: :grinning: a němčina s češtinou.... :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna dnes jsem rikala kamosce, ze mam na materske uplne vygumovanej mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni, jsi fakt borka!!!
8. říj 2008 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi jsem na tom stejně :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ borka s vygumovaným mozkem :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já první srazice píšu??? :grinning:

Peti, četla jsem to až teď , škoda, ergo jsem s sebou neměla.

Ještě jsem se cestou stavovala u bráchy v Litovli pro vrtačku, takže jsme dojely domů 18.30 :grinning: , to jsem ani nemyslela.

jinak pochvala Lindě, v tom frmolu jsem jí ani nepochválila domeček, je moc pěkný :slight_smile: . A Zlatce a Ivě pochvala za koníka (fakt se povedl), myslím že ho kluci užijí vrchovatě. Už jim ho nebude okupovat Emča :grinning: :grinning: :grinning: .

Dnes už nic nedělám, i když je tu čurbes kapitální.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do zítřka mi to nikam neuteče, jsem vyfluslá. Hlavně záda mě bolí ze zahrádky.

Toš dobrou s kobrou!
jdu pokračovat :wink: až bude po těch písemkách tak si dáme toho scuka u nás :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek