• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
autor
NO sláva, aspoň někdo se tu ukáže a jako co fotky? :fearful:
8. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, bylo to moc fajn, jeste dneska hodim fotecky, budou v albu u Mili, jestli mi to teda dovoli :wink: jsou nadherne, protoze jsou ty nase deticky proste boziiii.
A dekuji moc za nadherne pranicko a konika, jste proste super :dizzy_face: a specialne dekuji Evce za jablicka, Mili za orechy a Pete za super babovku, kterou jsem zapomnela nakrajet, takze jsme si ji dali az skoro vsichni odjeli, Peti, recept prosim, diky :slight_smile:
8. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zezačátku to jde ztuha, ale myslím že se do toho dostaneš :wink: , to víš, chybí nám trénink, na té mateřské.

I když teď s tou Š.školou...to se kouří ze závitů, na nic nezapomnět :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, uz na tom pracuju, ale musim je jeste prevest :slight_smile:
Zdeni, ses stejne dobra, me stacilo uceni na jednu zkousku :wink:
8. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já měla takový start z baráku, že jsem zapomněla i foťák :zipper_mouth: , jsem si vzpomněla až teď. :sweat_smile:

Jo a ženský!!! Sebík to skoro celé proležel v košíku a kdyby se za hodinu neozval, tak jsme zapomněli že tam je!!! Fakt, zlatíčko.
8. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už se jako fakt nemůžu dočkat těch fotek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vydrz :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co nadělám, ale třepu se tady na ně jak sviňa :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, ty fotky jspou uzasnyyyy!!! Opet se ukazalo, ze mame nejkrasnejsi deti!!!! :grinning:
8. říj 2008 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsou tam - u mil v albicku .
8. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili
autor
Fotky božíííííííííííííííííí, nejlepší je jak drží Samík Matýska pod krkem a Matýsek od Peti na poslední fotečce :grinning: a jako Sebík je kde? :angry:
No, prave jsem se chtela zeptat, kde je hlavni akter :grinning:
8. říj 2008 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to rekni jeho tatinkovi, proc ho nefoti? :grinning: ja mu jeste hodim nejake novejsi do alba :slight_smile:
8. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak vyřiď Lindi Marťovi, že má teda jedno mínus, ale teda jinak opět nezklamal, fakt pěkný fotečky :sunglasses:
8. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotecek jsem se dockala, muzu jit do spchy :wink:

Zitra frcime na vylet ... jedem za kamaradkou so Skrbene a pujdem peso na Loveckou ... nevite nekdo, jestli maji otevreno i v tydnu?
8. říj 2008 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Netusim :sweat_smile: ale i tak prejem pekny vylet :slight_smile:
8. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivuš tak to ti taky neřeknu, ale přeji taky pěkný vejlet :sunglasses:
8. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik a ahoj, mizim
8. říj 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky, taky jdu hodit spršku, ale ještě dojdu, pač budu čekat na manžílka
8. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maji oba kluci v albech par novych fotecek, Samik uz trenoval, jak bude s tatinkem chodit na ryby :grinning:
8. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi boží fotky, to je stejně síla, když se dívám na Sebíka, tak úplně vidím Samuela, tý jo a jako fakt mně to bere, já chci taky mimi :sweat_smile: jo a Samík má boží výbavu :grinning:
8. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a fotkach mi prijdou podobnejsi nez ve zkutecnosti, uvidime, jak se Sebik vybarvi :wink:
Jani, fakt? :wink: Jak jsem rikala holkam, tak fakt ztim je to lepsi, nez jsem predpokladala, ale teda Sebik je hodne zlaticko netrpici na prdiky :grinning:
8. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skutecnosti :sweat_smile: :confused: :wink:
8. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si myslím, že i u druhýho je člověk víc tak v pohodě, u všeho nestresuje a tak, no ale stejně seš borka největší
8. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky si myslim, ze i to kojeni ted jde diky tomu lip :slight_smile:
8. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
taky se hlásím,ale jsem unavená,jak pes,takže mažu do postele.Srazík byl super,Samík nezklamal a stále něco baštil :grinning: :grinning: :grinning: a Sebík to je fakt zlatý mimi.Skoro vůbec jsme o něm nevěděli :slight_smile: .Lindi máte moc hekej domeček a z pokojíčku jsem byla nadšená,pže zelená je moje barva :wink: .Prdoli zase vyrostli je to hrozný,jak ten čas letí.
Lindi jestli můžu poprosit zase poslat fotečky na mailíka...sim sim sim :dizzy_face: ...kujuuuu :dizzy_face:
Taky bych se Jani chtlěla někdy podívat do toho MC u vás,Denuš by se to líbilo.Je tam někde poblíž i parkování?Já potřebuju hodně místa víš :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a fotečky krásný o tom žádná,děti máme úúúúúžasný :dizzy_face:
8. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotecky do mailiku zitra :slight_smile: dva starsi kluci mi odjizdi opet do Orlove, tak budu mit cas, v patek dojede na navstevu kamoska z ostravy, ma holcicku dva mesice, tak jsem zvedava :slight_smile:
a diky za pochvaly domecku :dizzy_face:
8. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, navsteva byla prima,
Lindi dekujeme za vase skvele MC :wink:
Evi, Matysek uz spi v Emilcine plenecce
Mili, diky moc za taxi, bylo paradni!!

Mate holky pravdu, deti nam pekne povyrostly!

Recept dam zitra, chci se ted divat na jednicku na ten porad s Jilkovou, ma to byt o porodech doma, tak ahoj.
8. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek