Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
19. lis 2008

Tak fotecky hodim, ale nic moc, chce to denni svetlo

bazalka
19. lis 2008

Zlatus, na udrzbu parada ... tracha vody a ruce, rozcuchat a jdu 😉

janica..
autor
19. lis 2008

Ivi superrrrrrr 😎

janica..
autor
19. lis 2008

Jako dnes malej nemohl zabrat, tak jsem tam ležela hodinu a to mně teda neba 😠 doufám, že se to brzo změní 😝

bazalka
19. lis 2008

Jani, diiik 😉

Teda, hodka je dost 😖 ... snad se to zase brzo zlomi a bude stacit pohadka. U nas zatim neni nic potreba ... jen pusinku, zhasnout a spime 🙂

Lindi, o pul ctvrte jsme uz Martase vzbudili ... jsem zvedava, do kolika by jinak chrnel 😉

janica..
autor
19. lis 2008

Ivi tak to bylo u nás tak do 1,4 měsíců, pak vyžadoval pohádku a teď tady toto 😠 no u nás se to furt mění 😒

cecil
19. lis 2008

Ivi, hlava pěkná, to jsem taky myslela, že napíšeš víc jak litr....teď ty moderní kadeřnictví neví kolik chtít...he he , teda že já jim dám vydělat! Já chodím jednou za dva měsíce za stopade 😀 , ale zase nemám barvu a tak...

Zdeni zítra na vás budeme myslet!!!

To Emušák spal dlouho ráno, do půl deváté a to ji teda příště přetrhnu. Odpol. usnula až ve čtyři! Ale nenechala jsem ji, za 40 minut jsem ji vzbudila, že bude spát večer a ono prd. Ještě je vzhůru.

jo, Zlatušáku, to byla dnes fofr akce co? 😀 , tata mezi dveřma říká že jede do Olmika, tak jsem ho posalal k vám. A jak to byla taková rychlovka, tak jsem ani čokoládku nekoupila 😖 ...se omlouvám.

dali
19. lis 2008

Ivčo super 😉 .,..............a ta cena je v klidu já čekala něco horšího,ségra byla jednou v city měly 50% slevu a paltila 1250,-....ale měla to taky moc hezký 😉 a říkala že se jí drbala ve vlasech asi 3h 😉

Holky dík že na nás budete myslet já už jsme uplně hotová,hrozně se bojím 😢

janica..
autor
19. lis 2008

Tý jo Zdeni se ti nedivím, že se bojíš, tak bych měla strach, mně stačí když jdu s malým k doktorce, třeba jen na prohlídku, ale bude to v poho, neboj, budem na vás všeci myslet 🙂

dali
19. lis 2008

JJ....no s Fildou jít k doktorce to taky stojín za to,hučí už ve dveřích...on se nebojí očkování mu vadí když ho poslouchá 😀 😀

Jo a jinak jsme vám zapoměla napsat že před měsícem vážil 10,8kg a měřil 85,5cm,.............no to víte to už je druhé dítě 😀 😀 už to tak neřeším 😉

dali
19. lis 2008

Jo a Jani k tomu uspávání,bacha na to 😒 zkus te až bude Peťa doma ať s ním jde on u nás to vždycky zabralo............teď zabírá Pavel hodně...já můžu volat ať za mnou příjde třeba utřít nos nebo něco a má mě na háku,Pavel jen řekně Filipe a stojí u něj v pozoru 😀 😀 má vždycky dobře nataženej ksichtík,ale je to prdel 😀 😀

janica..
autor
19. lis 2008

NO právě Zdeni po Petrášovi to nevyžaduje, jenže co mám dělat, když má odpo, že? 😠

Tý jo tak Filda má super míry 😉

Jo a mladej když vidí vrátka u doktorky, tak už se otáčí, že tam jako nejde 😀 😀 😀

cecil
19. lis 2008

No já si taky myslím že by zabralo poslat spát Petra, i dřív se to osvědčovalo, ale copak on může, když má v televizi fotbal??? 😠 ...ale te´d už jdeme všeci, tak dobrou.

Jo, ještě jsem si říkala, že bychom šli každej den o deset minut, čtvrt hodiny spát dřív, aby si to zase převrátila.....je to otrava, kdybych nevstávala ráno 5.50, tak je mi to fuk.

cecil
19. lis 2008

Jé, já přehlídla tu "Jani" 😀 😀 😀 , toš sory, ale Petr mě zmátl 😀 😀 😀 , dobrou

janica..
autor
19. lis 2008

Evi 😀 😀 😀

linn
19. lis 2008

Zdeni, to vis, ze na Vas budem myslet, drzim pesti 😵
U nas teda uspavani v poho - proste Samouse zanesem do postylky, dame dudlik 😅 , pohladime a jdem, po obede ja a vecer Marta, kdyz nesu vecer ja, tak je obcas trochu vyrval 😒 a spat chodi pred sedmou, taky jsme porad nejak nenajeli na ten zimni cas 😠
No my chceme jit k doktorce v patek, meli by se oba ockovat, tak jsem zvedava, co Samous na to, uz Priorix byl s revem 😖

dali
19. lis 2008

Evčo, to je jedno...když to sedí i na tebe 😀 😀 😀

já jdu taky spát,..........Pavlin mi utekl do hospody,měl takovou radost že nás pustily že může jít na fotbal do hospody,mě tím trošku naštval,ale byla jsem hodná a nic mu neřekla,no chlapi jsou jiní 😠
Vikča na mě čeká v jeho postely,dnes měla dovoleno než přijde tam spát,snad se vyspíme já i ona 🙂
Tak držte pěsti at je vše ok a ať ji to moc nebolí ☹ 😢 pá pá pá

zlatka
19. lis 2008

Zdeni, mylsíme na Vikču!!!!

beruš taky řve, když ji mudra začne poslouchat,přitom to má tak natrénovaný z domu, když si hrajeme na dochtory.

Evi, čéče, toho tvýho jsme vábila aspoň na kafé a čéče, nedal se, máš ho ale vycibrovanýho!!!§ 😀 😀 Coko neva,aspoň nepřiberu.Já jsem zase koupila něco Štěpuli a v tom fofru jsem mu to taky zapomněla dát.

linn
19. lis 2008

No jo zlaty mimina u doktoru, Sebik je naprosto v poho zatim 😅

bazalka
19. lis 2008

Holky, dik za pochvaly 😉 ... s cenou jsem pocitala, tak me neprekvapila. Ale i tak ... jsem ted rachla, vse bych cpala do Martaska a na sebe kasl. Tak jsem si jednou udelala radost 😉
Zdeni, tak se na to dobre vyspinkejte a zitra Vam drzime palce!!!
Dobrou

cecil
20. lis 2008

Jo, Zlatuš, vycibrovanej von je sám o sobě 😀 ...ale jen na co chce, víš??? Třeaba na rozházený fusekle není...divný, že??? 😕 😀

On už tak spěchal, měl jet do Nákla pro nějaké fošny, ve městě ještě reklamovat boty a k vám a v jednu hodinu už měl poradu v práci, tak toho měl hodně 😉 .

Zlatuš, já chtěla teď ráno žehlit, jsem strašná kadim na to a jdu radši vzbudit Emušu ať zase nevychrapuje.

Jo Emuš taky řve jak tarzan už u toho poslouchání, no co by neřvala dkyž se před každym očkováním poslouchá, že ? 🤐
Páček

zdeni, ať to máte brzo za sebou!......

cecil
20. lis 2008

Jo a Petr říkal že tam Beruš lítala a Štěpánka : Tys byl u Berunky???? 😀 😀 😀 😀 no málem se prokecl, pak řekl že se Tě jel něco zeptat... 😀 😀 ...
...a prej Berča volala něco na psy....a prý to znělo jako "tahni" 😀 - kecal nebo je to pravda?? 😀

entik
20. lis 2008

ahojky,
tak co Vikca?? moc ji zdravime a prejeme hodne sil a rychle bezbolestne hojeni!

Ivi, tesim se az hlavu uvidim v realu, takhle na fotce to vypada zajimave.

Evi, koupila jsem vkladacky Babyidea, konopne, jsou uzasne, mekkoucke, jemnoucke, nadhernoucke a supr save, fakt, a to jsem je zatim vyprala jen jednou!! PARADA!!

a jeste si udelam malou reklamu:
Daji se koupit Darkove poukazky na kurzy znakovani BabySigns. Tak kdyby jste o nekom vedeli, ze by to byl pro ne vhodny darek at uz na Vanoce nebo k narozeni detatka, nebo tak neco, tak muzete nasmerovat na me🙂 Diky.

Matej vytuhnul v jedenact, byli jsme venku a ze chce spinkat:-O tak jsme sli domu a uz nemohl vydrzet. bobek, jde na nej zimni spanek jako na maminku 😉

entik
20. lis 2008

fotky z našeho tábora, konečně🙂

http://www.tomedvedi.duha.cz/fotoalbum.htm

cecil
20. lis 2008

Peti, no jsou bezvadny, taky mám tyhle....sajou fakt hodně. Mám jen dvě, uvažuju že bych ještě ze dvě přikoupila.

Teda fotky krásný, nezkoukla jsem všech tisíc 😅 , ale zrovna jsou pěkný jak se MAtes krmí a tata lovec vás hlídá aby se vám nic v té divočině nestalo 😉 .

zlatka
20. lis 2008

No mě se teda nejvíc líbila fotka a to mě i rozesmála, když tam stál domorodec pračlověčí a na krku mu visela kamera! jinak matýsek si to tam užíval a děcka taky, muslea tobýt paráda.

Evi, však musíte někdy dojet, až budete ímít chvilku.No, berča opakuje úplně všechno, takže pokud jsem psům řekla táhni, tak to jistě zopakovala, ale tak my se k nim nechováme, spíš jsem říkala, místečko, zůstaň a tak. Jo a vystřel, to taky říkám. Tak to bych tipovala na to vystřel!Jinak žehlení tu mám taky a spoustu věcí na praní a taky na to prdíma jdu vyrábět beruš stavebnici, jsem zase ymyslela levnou věcičku, protože se mi nechce dávat 400za velký kostky.Tak sjem zvědavá, jakej to sklidí úspěch.

Jiank dneska ve cvičku moc dětí, jsem čuměla, kolik se nás sešlo,vybalila jsme ten padák a děcka z toho byly tak paf, že jsme s ním nic moc dělat nemohly, furt to podlízaly, tak snad příště, musí si zvyknout.

janica..
autor
20. lis 2008

Ahojky,

JANi mám pro tebe info, na to sádrování na ty kachličky, je to příští týden, jestli budeš mít zájem, taky pojedu, pač maj super cenu, jedna kachlička 100 kč 😎

Jinak bude v heřmánku i mikuláš, tak doufám že děvčata dorazíte 😉

Zlatuš asik budeš dobrá, když furt mamin přibývá a přibývá, budu muset taky dojet...

Jo a ty seš fakt tvořivá, se z tebe picnu, ty aji kostky budeš vyrábět, si normálně na tebe i včera vzpomněla ta teta z Heřmánka 😅 😅

Jo a mladýmu dnes dorazilo kolo, tož jsem zvědavá, jak bude na jaře drandit 😎

zlatka
20. lis 2008

Kostky ne, se zase budete chlámat, ona ráda staví ty věže a tak a mně se líbily takový veliký dřevený kostky(krabice), co se z toho postavila i metrová věž-větší, menší až...až...nejmenší a dneska si tak vyhrála s wécépapírem, že mě napadlo je oblepit papírem s dětským motivem(mickyho mouse tam má) a ojela jsem to izolepou a bude skládat z toho, napíšu vám zítra, jestli to klaplo, no když tak to vypotřebujeme, že jo.No a mít těch papírů hodně, tak se z toho dá pak vykouzlit kdeco. 😅

jani, spíš bych řekla, že široko daleko tady nic pro prcky není a ten náš ročník je fakt silnej, máme jich tu hodně.

janica..
autor
20. lis 2008

😀 😀 😀 no jsem věděla, že nezklameš, toto by mě fakt nenapadlo 😀 😀 😀 😀, ale jako fakt to není špatnej nápad 😉