Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
7. led 2009

n fggllkglvggggg rf rtf golroomor{> mm
Deniska vás zdraví 😉

zlatka
7. led 2009

To zní jako nějaký zaříkávadlo, Deni golromor🙂taky zdravíme, cvičko bude, snad někdo v tom počasí dojde.

konoupek
7. led 2009

My by sme rády dorazily,doufám,že to klapne 😉 .
Oli pak mi do IP písni číslo účtu a kolik se Zlatuš jsme dlužný.budu to platit za nás za obě 😉

zlatka
7. led 2009

Tak jsme včera vyráběly s beruš plínkovej dortík pro Elenku, dneska dojedou z porodnice, Beruš nejdřív ochotně asistovala a apomáhala,ale pak se na chvilku zdejchla, klídeček jak hrom, já zabraná do tvoření, tak jsem ji ani nehledala a pak jsem došla na chodbu a ona mi pokreslila celou stěnu,jsem ymslela, že mě picne.!!§naštěstí jen tužkou. jsem z toho udělala Berunčinu galerii a jak dojedete, můžete se podívat na nástěnné malby z počátku 21.století.

konoupek
7. led 2009

Zlatu vy to ale budete mít doma krásný 😀 .No co si budem povídat mě by taky štrejchlo 😝 .Ale tužkou je to ještě dobrý,horší ,kdyby vzala fixy,ale co není ,může být 😀 😝

janica..
autor
7. led 2009

Ahojky,

tož Oli jak to že jsi nakonec nedorazila?

Jani stále tam máš flaštičku 😉

Zlatuš hoď foto plínkovýho dortu 😕

janica..
autor
7. led 2009

Evi a ty se ráno klíďo rozepisuj, jak píše Janča, taky si ráda počtu 😉

Zlatuš a Berenička je prostě borka největší a taky to rozhodně neberu jako chlubení 😉 jako mladej teď taky perlí, se čím dál víc rozmlouvá 😎

konoupek
7. led 2009

jani myslím ta flaška už bude tak akorát na vyhazov 😝

janica..
autor
7. led 2009

Jé no vidíš, že mě blbce nenapadlo, jí výmít 🙄

konoupek
7. led 2009

Denuš se taky rozmlouvá,teda s Beruš se to samo nedá srovnat,ale jak se se mnou umí hádat,no to jsem zvědavá co nás čeká 😀 .před cizíma ale ani nepípne 🙂

konoupek
7. led 2009

jani to neva,já než se pro ní dostanu,bude jaro 😀

konoupek
7. led 2009

ted v tom počasí mám fakt docela strach jezdit autem

janica..
autor
7. led 2009

😀 no mladej se mnou nehádá, spíš odmlouvá, expertos malos a už i dost opakuje, ale jen když se mu chce, jako třeba nechce furt říct jak se jmenuje, ale kolik mu je to umí pěkně, i to řekne a ukáže 😎

konoupek
7. led 2009

No já jsem Denuš včera říkala,že jdem ven,ona přiběhla plácla mě a fakt z plných plic na mě řvala néééééééééééé a tak se to opakovalo x-krát a ještě ukáže prstem a řekne ty ty,no já jsem z ní vždycky vychlámaná 😀 .Zatím to beru jako srandu,ale ona si začíná pěkně frkat frajerka.A dostat jí ven to je děs,ona je hroznej domácí povaleč.Půl hodiny nejmín,než jí ukecám a vypravíme se.

konoupek
7. led 2009

Tak ja se jmenuje to taky řekne,ještě jí učím ,že je Gábová,ale to nebere,ona prostě jen Deni

janica..
autor
7. led 2009

JO tak mladej, teď taky moc chodit ven nechce, ale dnes jak jsme šli do MC tak to šel hned, jsem řekla, že jdeme za dětma a to už stál u dvěří a natěšenej jak sviňa 😅

prool
7. led 2009

zdarec baby,
tak my do MC nedorazili 😒 tímto se Jani omlouvám. Volal poslicek ze nam doveze balik (mlika pro Vasika - objednavame specialni a jsou o 40 Kc levnejsi nez v obchode) a byl tak neprijemnej do telefonu no fuj. Tvrdil ze dorazi mezi pul desatou a pul jedenactou hmmm dorazil po jedenacty - myslela jsem, ze me picne - jak rika Zlatka 😀 Zitra bychom Zlati dorazili na devatou ke skole ju? Ale slibovat radsi nic nebudu.
Jo ani se neomluvil za zpozdeni, ale to bych chtela asi moc co 😝
Baby penizky zatim setrete, pisnu az to dorazi. My mame asi na vsechno pech. Pred vanoce jsme objednavali u Ety a Neckermanna a nedorazil jeste ani jeden balik - uz jsme se byli ptat i na poste a nic. Takze az to dojde, ale bude to tech 120 Kc - nakonec to bylo bez postovnyho 🙂
Zlati stena dobra, abstraktni umeni zadarmo 😀 😀 Vasa nam otukal stenu detskym kladivkem - bylo cerveny a poustelo - dobra hracka pro deti 😀 😀 ale tata uz nam to zamaloval 😉

Jinak me se libi z jmen Eva (je to kratky), ale to nas tata zavrhl - ten by nejradsi Samuela, Olivera a Lauru. Jsem trosku ulitla na tom, aby to u kluka vypadalo i s prijmenim - prece jenom to bude mit na cely zivot - holka si treba jmeno vezme po muzi, tak je to jedno.
zdarec taky nejak moc kecam 😎

bazalka
7. led 2009

Ahoj holky!!!

Zlatus, Beru je borka ... ta to s tim recnenim dotahne hodne daleko 😀. A s tema ukolebavkama ... to je uplne na slzy 😉

Jani, jak bylo v MC? Musime se tam dostavit, vratit ukradenej darek a vyzvednout objednanou knizku. Ale po minule zkusenosti se mi tam moc nechce 😠

Martas taky zacina vic kecat ... jmenuje se Ňaňa ... Marta mu nejde a ma desnou srandu z toho, ze se tomu ňaňa smejeme a mam pocit, ze uz to rika schvalne 😖 😉

Zlatus, chci taky videt plinkovej dort ... siiim, hod foto

U nas byla konecne klidna noc ... kaslaci, ale bez buzeni. Pred spanim na sebe Martas vylil lahvicku Mucosolvanu ... miluje si po koupani hrat s lavickama na prebalovaku a asi byla malo dotazena ... tak mazal znova do vany ... lepil fuuuuj 😝, ale furt rikal mnam mnam 😀

bazalka
7. led 2009

Jo a Evco, bez tvejch romanu by to nebylo ono 😀

zlatka
7. led 2009

Oli, Laura se mi taky líbí, Laurinka, ale přemovi moc nee. Furt tam plete ty tygry.Jinak na cvičko dojeď, ale ofafrně, cesty blbý, já pojedu do Olmika taky radši jen vlakem. Jo, beruš se teď představovala: bijanka andílek. Deni je takovej drsňák? Tak to bych do ní teda neřekla🙂🙂 Však pište o perlách, co z nich padají, ať se aspoň zasmějeme.

zlatka
7. led 2009

jo a to zpívání bych chtěla aspoň natočit na diktafon, to je fakt super, nemáme kameru, málo jste hlasovali, tak je to na prd🙂 takový krásný chvilky utíkají...🙂

zlatka
7. led 2009
prool
7. led 2009

Zlatko - parádní!!!!

prool
7. led 2009

děcka, normálka vůbec nevidím ty vaše příspěvky, vždycky musím vyskočit, aby se to posunulo ☹
Váša taky nechce moc ven, je to vždycky hrozný přemlouvání.
zdarec

jakoubka
7. led 2009

Nazdárek,
Zlatuš-tož to je bomba ,super,truper nadhera 🙂

bazalka
7. led 2009

Zlatus, ty jsi proste borka na takovy napady!!!!

entik
7. led 2009

ahojky, ten dort je skvely!!!

tak my mame ted spatny noci, matula ma rymu a bez mlicka se mu spatne znovu usina, tak v noci chodime chvili po byte a koukame z okna, dnes jsem mu musela povidat o pejscich, aby usnul, pak vstane brzo a dopo uz chrni, tak v 9hodin. Ted lita vesely a zivy, za to ja jsem mrtvolka 😉 s kojenim tohle vsechno bylo jednodussi, dalo se prso a spali jsme vsichni...

vcera jsem udelala povanocni uklid, odstrojili jsme stromecek, tak to spojila vsude uklidila a dnes uz to nejde poznat 😲
takze ten dobry pocit jsem mela jen vcera...

Dnes jsme meli znakovani, bylo to fajn 😉 S padakem jsme, Zlatus, cvicili na zemi a bylo to paradni, dali jsme si tam balon a nemelo to chybu!

Lauru, Elisku, Elenku mam ve znakovani🙂 kluka Vojtu.

Vecer se kouknete na primu na TV Morava, na regiony.

Oli, co kacenky, kdy si je mam vyzvednout? 😵 😵

janica..
autor
7. led 2009

Zlatuš ty jsi borka 😉 DORTÍK SUPER

Ivi v MC bylo super, mladej si pohrál, byla jsem tam jen já a Evik dorazila se Sárinkou 😎

JO Peti viděla jsem tě v novinách 😅 Jé Peti ty už nekojíš?

Jo Jani a jak dopadla ta kachla? je pěkná za 100?

janica..
autor
7. led 2009

Jo a Zlatuš no o perlách bych i psala, ale to prostě neumí tak podat jak ty, někdy něco začnu psát a pak to smáznu, pač to nemá hlavu a patu 😀

konoupek
7. led 2009

Zlatu dort super,kde ty na ty nápady furt chodíš 😉 ,bych chtěla mít aspon polovinu nápadů co ty....závist no 😵
Oli na cvičko zítra dorazte 😉
Peti je z tebe mediální hvězda? 😉