Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
16. led 2009

Kde je Znenicka??? Dnes nema taina na pifku??? Nebo se mozna leci ☹

janica..
autor
16. led 2009

Jojo došel už v půl desáté, zdrhl 😅

No jo Zdeňucha se asi učí a nebo si dělá nechty, nebo nevím co, dělá všechno možný jen není na koňu 😔

bazalka
16. led 2009

Psala mi, ze je marod 😔

bazalka
16. led 2009

Asi se leci

janica..
autor
16. led 2009

áha, tak to ju omlouvá

janica..
autor
16. led 2009

NIc ale už fakt mizím, dobrou noc

bazalka
16. led 2009

Tak ja taky mizim ... dobrooou

linn
16. led 2009

Zdarec zensky, no tady teda bylo veselo, 😀
my jsme cuceli na Temneho rytire, no uslo to, ale cekala jsem asi trochu vic 😖
Ta zenska tady je tema dortama proslula, asi nechame letos udelat tady, kdyz jsme u zdroje 😀

Pekny vikend 🙂

cecil
17. led 2009

Jééé, vy jste ženský uplkaný.....

Zlatuško, tak já Tě teda do toho klubu vítám...jak říkáš, už se těším až si užiju tu spoustu legrace! 😀 ......a přeju hodně zdraví!!!!

To byla asi telepatie, v tu dobu co tu probíráte dorty a jak to uteko, tak já v posteli taky vzpomínala, jak jsem Emuš uspávala malíčkem v puse, hopsala přitom na baloně..... takový mimino.....ach jo, je to jak včera. 😔 😅

Holky, tak dens už jednu nehodu Emuš má vybranou...počůrala si autosedačku 😀 .

Zdravím a pěkný víkend, jdu vařit, tatu máme oba dva dny v práci 😝 .

bananek
17. led 2009

Ahojte holky tak z puberťakém to mlátí furt ale díky jeho výkyvům si kazí známky co mě dost štve.Když jste u těch dortů tak dobré pečou i u mamky u vlakáče kámoška tam dělá a tak nechala udělat malímu a byl výbornej.Jinak jak říkáte Křelov taky má dobré 😀 😀 😀 😀 😀 Táta šel na schůzi hasičů tak fakt jsem zvědavá kdy doleze a v jakém stavu že 😀 😀 😀 😀

dali
17. led 2009

Zdarec měla jsem tátu doma 😀 😀 😀

zlatka
17. led 2009

Zdar baby, jdu pařit.... 🙂🙂🙂
a já tak rád pařim, pařim, a já tak rád pařim, pařim,......my všichni....pařime!!!!!(madagaskar-znáte-li)

jakoubka
17. led 2009

Já taky,ale ještě nevím kam 😀 😀 😀

janica..
autor
17. led 2009

Hm a my nikam, budem doma, mladej teď odjel, tak budem vegetit. No u Marti to není novina, ale Zlatuš se nám nějak rozpařila 😅

prool
17. led 2009

ahojky baby ukecany 😀
jo zapomnela jsem vam napsat, ze v tydnu jsem byla s mladym doma a tak jsem mu trosku povolila vecerku, protoze spal odpo do 16, tak ho nebudu v 19 lamat spat ne a pak uz se mi kolem 20.30 zdalo, ze je jako cas a rikam "Vasiku, jdeme spinkat" a milej Vasik, lezel na brisku kopal nozickama a podival se na me a rika "klidek" - tak to me teda odzbrojilo...
Zopakuje snad uplne vsechno...je to teda narez.

Evi, my jsme k alergologovi nakonec nedostali - jako rodice - jinak v breznu mame jit s Vasikem opet a tentokrat nas pry hodne roztestuje, ale nebudu predbihat, musime byt zdravi atd. atd., tak snad to klapne..

entik
18. led 2009

klidek 😀 😀

Lyzovani supr, trochu narocne, Pavel ma neco s kolenem a neni sam 😉 ale ja jsem fit.
A 9.2. jdem na ples, Matej bude sam pres noc, tak jsem zvedava, jak ho uspi a jak to zvladne 😲

entik
18. led 2009

Jani, vy uz jste nechali Denis pres noc?

janica..
autor
18. led 2009

Ahojky,

tak mlaďoch dojel a už to tu žije, byz něj je to doma takový smutný 😒

Jinak normálně máme prdlej nočník 😀 😀 😀 no budem muset koupit novej, ale dovezly tchánovci, ale na něj nechce doma chodit, což je zajímavý, že u tchánovců v poho 😒, ale doma prostě chce chodit na ten s kačenou 😅

Peti určitě v poho, jak psala Zlatuš, prcci to zvládaj líp jak rodiče 😉 hlavně musí být zvyklý na ty, kdy ho bude hlídat 😎

konoupek
18. led 2009

Ahoj holky,
tak se narychlo hlásím,Peti ,ještě jsem to neriskla 😅 .Jinak jsme dnes byli u tchánovců a zase nám neřekli,že jedna z holek je nachcípaná 😠 ,jsem myslela,že mě trefí šlak.Už tam nejdu,až v létě.Mě s tím pěkně serou.Ta jejich malá pořád Denuš ošmatlávala a nakláněla se na ní,jsme jí říkali,at jde dál,ale to je marný.Jestli budem nemocní na maškarní,tak jim pěkně poděkuju 😠 😠 😠

bazalka
18. led 2009

Zdar holky!!!

Tak vik zas za nama 😝 a castescne i konec zimy ... kdyz jsem videla to pocasi na pristi tyden 😝 😝 😝 .

Ale tento vik jsme si uzili sanek ... Martas je spokojen, veze se, rozhlizi se a ani nema potrabu moc tapat.

Hlasim, ze vcera jedny mokry teplaky a dnes zadnyyyyyy 😀 ... ale stale si malos nerekne, musime se furt ptat. Teda dopo si vlastne castecne rekl ... volal tatiii, tak nalehave a kdyz se Vilas zeptal, jestli chce delat aa, tak rekl jo a sundaval si gatata 😅

Jani Kon, to teda fakt nastve 😠

Olco, teda Vasa to rozjizdi ... co ti bude rikat za rok 😀

Martas uz taky opakuje vic a vic ... celkem sranda a taky desne vyklada ... jen mu teda nerozumime 😖 😅

zlatka
18. led 2009

Šikovnej martínek 😎 machr.
To u nás se taky podařilo celý víkend bez nehody, tak snad to tak půjde dobře i dál.

Pařba super, byli jsme bouwlet na bowlingu a potom jsme skončili v Timpu, chrápat jsem šla až o půl čtvrté ráno.A jsem čilá jako rybička. Jo a dostala jsem luxusní dopravní značku (Přikázaná rychlost "30" s různejma heftama na ní), no, jsem zvědavá, kolik její odcizení zapříčinilo dopravních nehod 🙂

Jani, poznáš za dva dny....když bude deni zdravá, tak se stavte, holky, jsme vás dlouho neviděly, nebo můžeme spolu ven. A jaou jsi nakonec vymyslela masku denisce?
Doufám, že se aspoň uvidíme v MC.

zlatka
18. led 2009

Peti, neboj, matýsek to zvládne, pokud už v noci nekojíš, tak je to pohoda, horší, kdyby byl zvyklej na noční kojení, ale taky je fakt, že když tě tam ten prcek nevidí, tak si na kojení ani nevzpomene.

zlatka
18. led 2009

Oli, váša super. 😀 😀 Beruš se teď furt ptá, jestli může. Přijde a "můžu, mamiko, kokino gumídka, můžu?"a hodí takovej milej výraz, že ji pak jedno kokino nedej.no sranda.

bazalka
18. led 2009

Zlatus, budete ve st v MC? Vzala bych ti to DVD 😉

zlatka
18. led 2009

Asi joo, jestli se do té doby ještě něco nevyvrbí.Já ti vezmu prázdný.

janica..
autor
18. led 2009

Marťas i Beruš šikulové 😎

bazalka
18. led 2009

Jani, snaha je, ale na Damcu nemame ... je fakt desne sikovnej. U nas to bude asi jeste chvilku trvat. Jani a co v noci ... budi se Damca hodne pocuranej nebo se po probuzeni hned vycura do nocniku? My dopo curame az tak po devate ... v noci je vse v pline a tim, ze pres noc nepije, tak nema po probuzeni moc co curat

entik
18. led 2009

Zlatu, sice v noci nekojim, ale uspavam kojenim 😒 z toho mam strach

vsichni uz se pekne rozkecavaji, co? u nas Matej: "Kde je tata?" a sedi na posteli, kouka a hleda 😀 😀 je u toho strasne roztomily. Ale znakovani u nas vede, kombinuje vety, slovo + znak, neco znakuje i rika zaroven, neco jen rika, neco jen znakuje, umi okolo 80 slov znaky.

Jak to vypada s tim karnevalem? kdy a kde teda je? a kdo vsechno se zucastni? at vim, jestli mam vymyslet nejakou masku.

zlatka
18. led 2009

No, peti, já jsem to taky tak měla, že jsem uspávala kojením, když beruš poprvý spala mimo, ale prý úplně v pohodě, protože to kojení měla spojený se mnou, takže když jsem tam nebyla, tak si na to nevzpomněla, tak snad u Matýska to taky bude dobrý.Spíš že se třeba v noci vzbudí a volá mě.No u nás je karneval v sobotu a mylsím, že i u Dali.

cecil
19. led 2009

Ahoj.....já Peti myslím, že na Pavla znakovat mlíko nebude 😅 😀 , to spíš bude hledat Tebe. Ale myslím že to pak zalomí i bez Tebe a bez mlíka 😉 . To s Petrem Emča usne v pohodě, zavrtá se mu pod peřinu pod paži a chvilku ještě skuhrá a pak je tuhoň. Jenže s nikým jiným není zvyklá usínat, takže stejně nemáme hlídání a sama bych nikam nešla, z toho prostého důvodu, že tu žádnou do party k sobě nemám. Vlastně mám, jedna mě tu láká každý víkend do hospy na pivo...no a to si ho já radši rozdělám v klídku doma a aspoň nesmrdím hospodou 😅 . Stejně tam nikdo není, pět chlapů z dědiny a na ty hledět nemusím 😀 .

Jo a za čtrnáct dní jsme zorganizovali sourozenecký bowling...ale brácha ho objednal kvůli nám od čtyř do šesti...pak posedíme na pivu a v osum jsme doma jak na koni 🙂.

Oli, klídek je fakt boží! Piš to někam. 😀 😀 😀 😀

No já se ptala na tu alergoložku, protože já mám jednu v PV, čekám tam vždycky hodinu, hodinu a půl, systém má....objedná na hodinu pět lidí, přijde do práce v devět místo v osum, no děs 😠 , pak tam vlezu, řekne mi výsledky a zase vypadnu, příště si tam budu jen volat a hotovo. Jediné co jsem se dozvěděla, že tuńák a banán prý přímo vyplavuje hostamin do krve, což může způsobovat takovou falešnou alrgickou reakci....je mi totiž po tuńáku blbě. Ale po banánu ne. A přitom je banán skoro první co se děckám dává, že??? 😕 ...jsem to vůbec nevěděla!

Jináč Emuš měla v sobotu den...vytahli jsme šestery punčocháče! 😀....dvoje si polila, dvoje počůrala a ty dalůší dvoje už ani nevim 😀 , jo vlastně jedny pokadila. Šly jsme k babi a tam neměla čas nic, ani si říct na záchod.

JInáč tu psala Ivy, že Marťa si neříká, Emi si taky neříká, a když se jí zeptám, tak zapírá a stejně se za chvíli pohrčí. Tak ji musím asi tak po třičtvrtěhodinách strkat sama 😒