Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
19. led 2009

A Zlatko, včera jsem měla záchvat pečení po dlouhé době....Štěpánka říkala, že ten záchvat můžu chytat častěji...a upekly jsme tu tvou bábovku... je fakt dobrá. Teda ale málem jsem byla naštvaná i zklamaná, po 40 minutách jsem píchla špejlí a byla úplně syrová 😲 , tak jsem ji pekla hodinu. A to ještě chvílema na 200! A je dobrá. Ještě jsem pak dělala jednu pudinkovou pro mě...a stejně mě všichni jedí tu moji 😅 .
Jo ale tak jsem přemýšlela, proč mi nejdou ty bezlepkový chleby a buchty péct....jestli to není troubou, teda proudem, my ho tu máme slybý....vždyť i tu bábovku jsem nemohla dopéct, hm 😖 , někde je zapkopaný pes, ale kde?

Tak se omlouvám za elaborát...ale dva dny jsem tu nebyla, tak mám absťáka 😀 😀 😀 😀 .

Ahoj a mějte se fanfárově!

bananek
19. led 2009

Ahojte všichni hlásíme se z domečku v malé dědince.Tak my se máme fajn jen ten puberťák mě dovede asi brzy do blázince kdyby jste vyděly co jsem tahla ze sportovního batohu tak by vám bylo všem zle od mala ho člověk učí že když se něco nesní dáme to doma pajskovi ale když má dítě 12 let tak zjistíte že jste celích 12 let mluvily do větru a pak otevřu skříň a dole kde jsou sportovní věci tak vytáhnu smradlavé a propocené sálovky no myslela jsem že budu fakt už vraždit a když mu řeknu že je prase tak mí řekne tak sem nelez no nezabyly by jste ho no táta přiletěl jak větr a myslím si že má mladej co dělat aby si sedl. 😠 😠 😠 😠 Ještě že Lůca mi dělá už ze dva dny radost začala nám líp jezt tak jsem byla z toho unešená 27.1. jdem na kontrolu v 18 měsících tak ať nám tam něco navíc naváží a neposlouchám že zase nic a že jí mám víc nutit a podobně dnes je tu zase takoví klid jak já to miluju když je táta v práci a mladej ve škole no paráda 😀 😀 😀

janica..
autor
19. led 2009

Ahojky,

Marti no jo, to si živě ještě pamatuju, jak brácha plesnivou sváču v batohu, třeba i měsíc 😅 😀

Ivi spaní ještě neřeším, taky v noci moc nepije, tak si myslí, že to nebude problém, ale mívá počuranou plínku a odpo jak kdy 😒

janica..
autor
19. led 2009

*brácha nosíval plesnivou sváču

zlatka
19. led 2009

No, Marti, co brácha, to se stávalona základce i mě! 😨 😅 A jako co mamka někdy našla u nás pod postelí..........Humus, já jsem teda jiná nebyla, přiznávám se, rdím a červenám.

konoupek
19. led 2009

Ahoj holky,
Zlatuš sice opožděně....všechno nej nej k 30-tinám.Mě to letos taky čeká 😅 .
Tak my ted bojujeme taky s dudlem,přes den dobrý,ale na spaní musí ještě být,nevím,jak se toho zbavit 😒 .
Marti,můj brácha míval taky všude možně zastrkaný plesnivý chlaby a nevím co ještě.je to všude stejný myslím 😀 😀 😀 .Tak se na nej nezlob on za to v podstatě nemůže 😀 😀

entik
19. led 2009

u nas to taky delal bracha🙂 zlatko, asi jses kluk 😉

entik
19. led 2009

Bananku, takze "klidek" jak by rekl Vasa, aspon vis, ze je Lukas normalni 😉

dali
19. led 2009

Zdarec babizny

Zlatuš ty jsi měla 30,kurňa to jsme teda prošvihly oslavy 😀 😀

Jo a ty svačiny jsme tam bohužel měla taky a nejlepší bylo když jsme si ze sousedem vyměnily omylem kabele,jsem mysleal že se propadnu do země 😝 😝 😝 se hrozně stydím ještě teď,ale mít tenkrát ten rozum co teď....no bohužel a vyrostla ze mě pořádku miluvná osoba,až moc 😒

Co vymíšlíte za masky ratolestím...Vikča jde za pavoučí ženu a Fífa za pavouka,teda jestli to ušiju 😒

prool
19. led 2009

ahojky,
Zlatko dodatecne vse nej - me to taky za chvilku ceka 😉
Vasik je expert, jeste mi tam chybelo klidek matko 😎 a par tecek.
Jeee ten maskarni bal je uz v sobotu, to bychom i sli, ale nevim zda zvladnem nejakou tu masku. Jen dopo uz neco mam, tak uvidime.
S dudlikem se fakt spatne zaspava - poledni spani jsme skoro zrusili - proste nezabere az odpo, vecer je to lepsi.
Dneska usnul o pul pate a vzbudila jsem ho na mliko a kricel, ze chce spinkat, tak zase chrni, ale v kolik budeme vstavat, jo to asi nechci videt.
Mozna to bude OK, dneska jsme nespali od pul jedny v noci do pul treti ☹ 😠 😔 tak je mozna pretazenej a ja teda taky a hodne.
Evi s tim bananem to vim a malymu ho vubec nedavam! Meli jsme ho jednou v sedmi mesicich a to mel prujem a doktorka trvala na tom, at mu ho dam a me prislo, ze se dost osypal, takze jsem o tom i neco cetla a znami maj syna, ktery baban nesmi. Stejne si rikam, ze je to tropicky ovoce a tak je na to cas.

Jeste jsem se chtela zeptat, mam znamou kolem 32 let a hleda nejakeho chlapa 😉 nemate ve svem okoli nekoho nezadaneho sikovneho a proste tak 🙂 rikala jsem si, ze se zeptam 😀

Jeste jeden postreh - prijde mi, ze Vasik zacina odmlouvat - normalne mu neco reknu a on ma na to repliku nebo proste neco rekne, jako ze ne nebo v tom smyslu - rekla bych, ze docela brzo 😲

linn
19. led 2009

Zdarec zensky,
Zlatus, o vikendu jsem zapomnela, gratulujuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 (opozdene 😅 )
No s tim bananem jsem netusila, nastesti u nas dobry, Samous je na bananech zavislej - i kdyz teda tezko rict, na cem z jidla neni, ale neco by se teda neslo.
No dudlik na to spani zatim nechavam, nocnik zacnem trenovat pristi tyden, ted o vikendu jedem na navstevu ke znamym do Prahy, tak jsem to odlozila, no jsem zvedava, jak tu cestu kluci zvladnou 😅
Vasik je proste borec a sikula, ty jeho prupovidky fakt dobry 😉
A Marti, moje sestrenka taky na zakladce nosila svacinky hooodne dlouho v tasce, nasla je tam teta, jinak by tam mozna byly doted 😀 ona je vubec takova expertka, jednou si v aktovce do skoly donesla z domu mys (neumyslne 😉 ) 😀 😀 😀
A Oli, teda nejakyho pouzitelnyho neznam 😒

linn
19. led 2009

http://www.prirodnimydlo.cz
Holky, to je bratranek, dovezl ty mydla z Thajska a jsou moc fajn, kdybyste mely zajem 😉

bazalka
19. led 2009

Zdar holky ...

U nas banany taky frci, i kdyz ted min ... to jsem o nich netusila 😕

Dnes odpo 3 havarky 😠 ... jedna u jidla, byl zabranej a hrk to do zidle. Ale byla to ma chyba, loucila jsem se s navstevou a delsi dobu jsem se Martase zapomnela zeptat, jestli nechce curat. pak 2x nocnik 🙂 a pak zas u jidla to pustil na sedacku ☹ ... na zaver po koupani milacek totalne dohrcel Vilase 😠 😅 ... jsem chytala zachvaty smichu a decko taky ... jen tata tise vlhnul 😀

Holky, dnes u nas byla kamoska s malou, narodila se ve 33. ty, vazila 1450g ... ted uz ma skoro rok ... je moc sikovna a umi to, co by mela v deseti mesicich, ktere vlastne ted ma ... krasne to dohnala, jen je drobna, ale ma byt po kom.

Oli, o zadnym solidnim chlapovi taky nevim 😒

jo a svaciny jsme s brachou hazeli v zachode do svetliku potkanum 😝 😝 😝 a Vilas s brachou pry z balkonu na strechu vymenicky ptakum ... holt jsme milovnici zvirat 😀 😀 😀 😀

zlatka
19. led 2009

ahojky, tak dneska totálně čůrací den, mám plnou pračku 😀 😀 , abych to teda zrekapitulovala:pětkrát pohrčená a dvakrát šiška v kalhotkách 😀 😀 To je ais za ten bezchybnej víkend.napíšu potom, beruš ještě nespí.

bazalka
19. led 2009

Zlatu, tak v tom dnes nejsme sami 😀 ... taky peru, ale za dnesek nastesti jen dvoje teplaky, dvoje slipaky, dvoje fusky a dve body + komplet pohrcene tatovo obleceni 😀

janica..
autor
19. led 2009

No holky u nás zase byla akta X 😀 😀 😀 jsem byla dopo u Marti, no vezla jsem tam malýho na bobech, no a pak jsem se stavovali v obchodě, no a vidím, že má Damouš mokrou prdel, řikám hmm tak to žádný koko nebude, je zvyklej na lizátko z obchodu, no chudák pořvával, jako že dnes nic, tak mu říká, že se počůral, no a dojdem dom a pončucháče suchý i slipy, no chudák asi měl oteplováky mokrý jak jsem ho chudáka vyklopila z bob 😀 😀 😀

cecil
19. led 2009

Jooooo, tak mně svačiny taky máma skoro vyhazovala hromadně až v pátek 😀 a kluk nejsem. A v posteli bývalo často zastláno i to co tam nepatřilo 😀 ....no a taky jsem z toho vyrostla....bóže, jsem měla jiný starosti, pche!

Oli,s tím banánem jsem to nevěděla, Emilka po něm měla právěže stolici tuhou, vždycky se jím spravila, a dávám jí ho stejně, protože třeba po jablkách měla větší průjem a břichabol...to má po mně, já sním jedno jablko, e nedejbože se slupkou a můžu odletět, jak jsem zavdzdušněná 😖. No a taky banán a polívka jsou u nás jediný dvě pořádný jídla za celej den.

Ivi, Emilka je taky drobná a to vážila 3650 g....se nepořídíš. 😅 A máte doma počůranýho tatu??? 😀...to musel mít radost.

Oli, stím odmlouváním....to je klidně možný...mně třeba Emilka už teď dělá že si prostě tamty rukavice neobleče, boty si taky vybírá....atd...no co si pamatuju, tak Štěpánka byla v tomhle ještě do tří let manipulovatelná 😅 , pak už taky měla svůj názor. Začalo to před Vánocema čepicí po Štěpánce s ptáčkem...jinou nechtěla, jenže tahle byla jen na dvůr, taková všední, tak jsem ji prostě musela schovat 😅 .

bazalka
19. led 2009

Jati, ty jsi macecha 😀

cecil
19. led 2009

NO Janiiiiiiiii!!! 😀

cecil
19. led 2009

JInak u nás taky sračička v punčocháčích a dvoje dohrčené punčocháče...ale jaksi jsem polevila v pouornosti a ona si prostě neřekne 😒

cecil
19. led 2009

Jo ale byla Emuš venku s plínou a přišla domů se suchou...vydržela hodinu a půl! 😕

janica..
autor
19. led 2009

Jako Damík vydrží nečůrat i 3 hodiny, jako nechápu 😕

cecil
19. led 2009

3 hodiny??? To by se mi Emuša nesměla furt nalívat čajem....
Teda to nevydržim ani já 😅

janica..
autor
19. led 2009

NO jako jsme jeli ve čtyři pryč a dojeli jsme o půl sedmý a jako až v sedum čůral, no ale on to pak dohnal, šel asi za hodinu a půl 3X

konoupek
19. led 2009

Holky tak jsem vás dočetla,ale Jani u toho tvýho jsme se teda fakt upřímně zasmáli 😀 😀 😀 .Chudáček Damiánek asi nevěděl,která bije a proč ta zlá mamina mu to koko nechce dát 😀 😀 😀

bazalka
19. led 2009

Martas taky vydrzi 2-3 hodky, ale ted odpo behem hodky 3x ... kluci maji asi lespi drzak 😀

konoupek
19. led 2009

Oli žádnýho do života použitelnýho chlapa taky neznám 😀 😝 😕

cecil
19. led 2009

No prý ženský mají i menší kapacitu moč.měchýře...takže na tom asi něco bude.

Oli, já vlastně znám jednoho ...ale jednou jsme dohazovali a špatně to dopadlo, takže nevim, nevim. Je mu 36, nevysoký štíhlý blonďák, moc milý a hlavně hodný. Kdybys měla zájem 😅 A jak to chceš navlíknout aby se poznali? A vlastrně aktuýlně ani nevim jestli s někým nechodí..ale on už je dlouho sám, několik let. Spravoval barák pro přítelkyni a až bylo všechno hotové, tak mu utekla . 😖

zlatka
20. led 2009

Oli, já bych na takový seznámení taky moc nedala, ze zkušenosti kolem vím, že to neklape.Bez té jiskry se špatně startuje!!!!!
Tak my taky fičíme na banánech, já jí dávám všechno ovoce, zatím žádná reakce nebyla.

Zdeni, tak to já jsem taky pořádkumilovná, pořádek miluju, ale vydrží mi tak den, s Beruš pár hodin.Já mám problém ten, že jsem se nenaučila po sobě hned všechno sklízet, takže pak je toho tak Ňák najednou všude kolem moc!! Ale to s těma svačinama byl problém tak na prvním stupni na základce, pozdějc jsem docela často našla v tašce třebas jabko(v rozkladu-nic příjemnýho), ale svačiny už ne 😀 Marti, nic si z toho nedělej.Já bych ho ale nechala, ať si to uklidí sám.

Damča je borec, kdyby uměl kecat, tak by ti to, matko, před tím obchodem natřel. 😀 Beruš dnes taky nebyla venku počuraná.ale dohnala to doma.

Co se týče odmlouvání-zatím je to v normě, nechávám ji v jednoduchých věcech rozhodovat, třebas co na svačinku nebo na sebe(kterou čepici atd.), vždycky jí dám jen dvě uspokojivý varianty, takže v tom pak není problém, ať se rozhodne pro cokoliv. A když nechce jít ven, tak se sbalím a jdu sama, ona si to hnedka rozmyslí a aj záchavty probíhají docela"klidně" a hlavně se rychle zklidní.Takže zatím ťukám.

bananek
20. led 2009

AHOJTE DĚVČATA TAK KOUKÁM ŽE JSTE MI VŠECHNY PORADILY MÁM NA NĚJ PRDĚT A KONTROLAVAT PĚTKRÁT TÝDNĚ AKTOVKU ŠESŤÁKOVI NO DOUFÁM ŽE TAM NEOBĚVÍM LEO A DALŠÍ PODOBNÉ ČASÁKY TO BY JSEM UŽ SKONČILA NA PSYCHYNĚ 😀 😀 😀 😀 Jinak teda vydržet 3 hodky bez čůrání tak to je boží já právě musela čůrání odsunout malá mi čůrá co 15-20minut a to jsem kdesi četla že není ještě nachystaná na odnaučování kakánek odchytnem ale tady budem čekat za měsíc skusím znovu a uvidíme o co je to lepší.Jó každé dítě je jiné že. 😀 😀 😀 😀 Jó a dnes jsme mohly být už ráno polité kávou ještě že si jí nosím až je schládnutá jen jsem se otočila a malá jí vylila na sobě no vůbec si raději nedomýšlím co mohlo být kdyby byla vařící no jak stačí pohá fteřina k velkému průseru no děs 😠 😠