• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Cau MAtky,
Prvne Velka Gratulace Zlatce...kurna nevypadáš až tak staře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hodně zdraví přejeme .-))

Jinac me je 24 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a dorty nepeču..se mi nechce :/
Zitra jdem do MC(i Kača s Vendy) tak kdo ma pro nás kuponek tak vemte sebou !! :grinning: :grinning: dik .-))

Jinač řešime duležity věci ..tak není na nic čas:// už mě to štve :( snad se to všechno nejak rychle vyřeší a bude zase klid nebo zešedivým A BUDU VYPADAT NA 50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mici, my nejdem, ale mozna pristi tyden, tak bysme vzali :wink: Pozdrav od nas linetku :dizzy_face:
20. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn joo dííky:slight_smile:)) snad pujdeme i příští týden :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, zdravíme i Kaču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, ty jsi mě rozesmála s Leem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....proto já sem chodim!!!! :wink:

Zlatuš, toš vidim že to máš pošéfovaný, jako že víš kde děláš chybu, to já ne.... :sweat_smile: ...já furt chodim a uklizim a stejně to neni vidět. A velkem problém u nás...teda u táty a Pipi jsou hadry :angry: , jsou schopni se vyslíct, tam kde to z nich spadne, tam to nechají na zemi a překročí to a jdou....já můžu řvát klidně každej den....ach jo. A onehdy mě táta naštval a říkala jsem mu, že dostane k narozeninám "němého sluhu" ať to dává aspoń na něj :angry: .

Hele, zlatu, zrovna můj brácha se švagrovou jsou seznámeni schválně jednou společnou kamarádkou, s tím , ež by se k sobě hodili, že jsou oba tak hodní :sweat_smile: ....a jsou spolu už dvanáct let. On už totiž člověk v pětatřiceti moc na jisrku sázet nemůže. Já nevim, ale třeba my s P. se do sebe zamilovali taky až postupně, pomlau, bylo třeba určitého vývoje, aby jsme na sebe přestali koukat jako na bývalé spolužáky a začali v sobě vidět sexuální objekt :grinning: . Naopak takové to.... že se mi z chalpa podlomily kolena....tak to u mě osobně nikdy nevyšlo :confounded:
20. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici....a ať to teda brzo vyřešíte.....ty kuře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO k tomu horkýmu kafe...mně se Emča naučila vylízt na patrovou postel....jako v klidu, Štěpánka jen tak mezi řečí volá.....mami, Emilka ti vlezla na postel a teď chce dolů! Jsem letěla o zlomkrk! Přijdu tam, schválně jsem ji nechytala (ale ruce jsem měla nenápadně ve střehu)...ať se vytrestá.... a co myslíte? Vůbec mě nepotřebovala a slezla sama :sweat_smile: .
20. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky

Tak my zitra dorazime ... nesmim zapomenout ta DVD ... si to asi napisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evko, tak takly mas akrobata ... jsem rada, ze Martas takovy akce zatim nezkousi, ale dnes mel doma navod, jak na to :angry:. Byla tu kamoska s dcerou a ta Martovi ukazovala, jak vyskocit na zidli a z ni na stul, otevirala dvere na chodbu :confounded: ...

Jinak u nas dnes pokrooook!!! Martas to chape :grinning: ... jen si nerekne, ale pri posazeni se hned vycura, pokud se mu chce. Ale co hodku neco do nocniku hodi a dnes i bobisa :sweat_smile:. Jednou se pocural, ale to mou vinou, zkousela jsem, jestli si rekne a nerekl :frowning2:. Dokonce i po spani mel v plince jen cvrknuto a sel hned na nocnik, to same i po prochazce. Ale do MC jedem s plinou, pro jistotu ... prece jen jine prostredi a jeste to nemame uplne vypilovane :pensive: :sweat_smile:
20. led 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky,
my snad taky dorazime.
S tim dohazovanim to nemyslim spatne, jen jak babe uhodi pres 30 a kde nic tu nic ani chlap ani dite ani zadna vyhlidka jen prace, tak uz to asi leze dost na mozek. Ja bych je klidne seznamila a jsou dost stary na to, aby si nejak poradili a vedeli jestli jo nebo ne. 2-3 kafe snad zvladnou nebo zvladnem ne? Takze ja bych do toho sla - teda za tu Tanu :grinning: :grinning: podrobnosti se muzem domluvit pres IP.

Me je teda vzdycky po bananu dost tezko, takze si ho s chuti dam tak jednou za mesic.

Emča šikullka :slight_smile:
ahojky zitra
20. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jo, pisnu Ti Oli do IP podrobnosti, ... trochu je vytrhnem ze stereotypu, 2,3 kafe by opravdu mohli zvládnout :grinning: .
Jo a zropvna včera jsem měla chuť na jabka a snědla jsem jich asi šest....menších....a večer jsem byla osypaná :sweat_smile: a o těch jiných dozvucích ani nemluvě :grinning:.

Dnes jsem baby spala po dlouhé době od jedenácti do skoro šesti v kuse! :dizzy_face: To bylo bezva. Zdravim
21. led 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Cecil ty tak špatně spíš ?To já každý den spím od 10 do 4 pak vemu malou k sobě a tak do půl šesté pak vyhodím tatka a mladoch a ještě malej dám mlíko a spíme do půl deváté a pak jako stáváme už na celí den :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já mám spaní dobrý, horší že Emča mě budí....+ někdy mě vzbudí čůrání, někdy jde čůrat táta, někdy tam moc funíme a je tam pak horko, musím otevřít okno...atd...atd....ale dnes mě nevzbudilo nic, ani to, žetáta se šel napít, protože ho to prý nutilo pořád kašlat.... :confused: ...a já chrápala jak dudek...se divim.
21. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož takoví spaní má náš táta já když spím tak spím i kdyby trakaře padaly ale je zvláštní že když jedu pryč a mám spát u cizejch tak to spát taky nemůžu jen tak pořád něco slyším a chce se mi čůrat co snad hodinu a podobně :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, banánku, zrovna na Tebe jsem si včera živě vzpomněla...

Jedna ze žvota :

Máme ve sklepě myš a časem se těm potvorám vždycky podaří podlahama nějak dostat nahoru...čas od času , jednou za rok. Tímto zblblá jsem včera vlezla do koupelny a najednu facka jako hrom! Takový smrad! Říkám si , jéžiš, takovej puch, zatuchlina, to je určitě myšina! Tak řvu na Petra, Petřééééé, v koupelce je asi myš! HOnem pocem! On přiletí a co jako. Já říkám, necítíš ten hrozný smrad? To je myšina, je tu myš. A on v klidu...a nejsou to spíš ty moje kopačky???????? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No byly!
Jsem mu nadala, jestli je normální takovým puchem nás týrat!!! :angry:

A zvláštní je, že je tam má pod topením už rok nebo víc a smrděly až včera....prý je dal na topení v práci aby vyschly, ale ony se asi jen ohřály a ty bakterie se tam pomnožily, jinak to není možný! Má ale takový ten desinfekční sprej do bot, tak to musí vystříkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je to prostě všude stejný.........hawk :grinning:
21. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdarec,

Ivuš tak co už se s tím nějak smířila? nebo to odložíš? Jsem ti hodila foto, toho kapsáře, tak mrkni :wink:

Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tý jo to cítí až sem:grinning:

Míšo jak to že jsi nakonec nedorazila?
21. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, diky za fotecku ... vypada to paradne :slight_smile:. No, musim to promyslet, ale ted mam v hlave jiny veci :frowning2: ... nejak to furt nemuzu pobrat a Vilas taky, ale nejak bude, zvladnem to, musime :wink:. Martas bude v poho, ale ja neeee :cry:. Ja odjedu v po rano v 5 a vratim se v patek kolem pate. Vilas bude doma po, ut, st ... teda odpo, bude chodit normalne do prace a ve ct ve 4 rano jede do Nemecka a vrati se v so odpo. Babicky se nejak podeli. Byla bych radej, kdyby hlidali u nas, ale to asi neklapne ... uz vidim stehovani zasob obleceni a vseho na tyden k nasim a tchanum :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evko ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale zas lepsi kopacky nez mysi :grinning:

A o spani nemluvte ... Martas ma opet nejake desy ... vzbudi se (vcera 1.30, dbes 4.30) a place, chce k nam ... tak bud musime transportovat postylku, protoze v posteli s nama neusne nebo jako dnes a vcera si jdu lehnout za nim na zem ... pak nemuze tak hodku a pul zabrat :frowning2: ... je hodnej, lezi, ale desne se mele ... snad se to zas upravi

Dnes po ceste z MC mi mladoch usinal v budu ... no divadlo, vsichni se smali. Od nadrazi uz byl uplne hotovej, ale nejak jsem ho udrzela, venku to rozchodil a doma chytnul druhy dech ... ale byl fakt hotovej, spal od 12.30 a budila jsem ho 3.05 :wink:

Dnes opet doma vse do hrnce, jen si to milacek pokazil pred koupanik hovinem so slipaku ... kaka vzdy ve spani, tak jeste nejak nechape, ze i to hnede tuhe patri do hrnce :grinning:
21. led 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, co jste dnes provadeli v MC? cvicili jste? neco vyrabeli?

Ivi, kam jedes na tak dlouho??

U nas vse fajn, rano jsme meli znakovku, dnesnim tematem koupani, tak jsem pak musela Matyho celeho prevlict. Zitra mam seminar v Hermanku, takze jedu do Holice :wink:

Matula tu jeste strasi, zdriml si na chvili v pet :frowning2:

Evi, jak zitra? jeste se ozvi!
21. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jedu do skoly ... dalkove studium instrumentovani na operacnim sale.
21. led 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi no to jo, to bude kabel, mě stačí když mladýho balím na jeden den :sweat_smile:
21. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi , dej pokoj, kdyby na den, na dva......tak to nějak zvládněte!

Hele a co ten tvůj tlak? Jak to tehdy dopadlo???

Peti, tak Petr prý musí být v tom kulturáku už na čtyři :confounded: , a zrovna Štěpule má dlouhé vyučování...do půl jedné, na dvě máme doktorku a před čtvrtou zase musíme být doma. Nechci Tě v tom počasí někam hnát do města, ještě máš dopo znakování....my se stavíme, po té doktorce a po Pí centru to vezmem k vám, vyzvednem plínku, bohužel to bude asi bez návštěvy :frowning2: . Řekněme že ke třetí hodině budeme u doktorky hotové a stavíme se u vás, ju?
21. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evko, jdu na kontrolu 9.2., tak jsem zvedava na vysledky

No, den dva bych prezila ... tyden bude silenej. Asi to nevydrzim a pokud nebude extra dlouho skola, prijedu na noc domu. Ale pry je vyuc od 7.30 do 18 s 90min prestavkou v poledne, tak to nema cenu jezdit domu :confounded:.
21. led 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, evi plati, tak se stavte, to je skoda, ze se nezdrzite,

Ivi, a kde to mas? a kolikrat pak jeste???
22. led 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivco, tak drzim pesti, at to vydrziete, kdy vyrazis? Teda z vlastni zkusenosti, to ale bylo Samovi pul roku, jak jsem byla v te Praze, tak hur bylo asi mne :sweat_smile:
My jsme vcera byli odpo v Ol. u prababicky, dnes uz zacnui pomalu chystat do te Prahy - ke znamym, no jsem zvedava na tu cestu :sweat_smile:
A nocni plac mame ted taky, Samouska asi taky trapi nejake nocni mury a Marta si s nim pekne uziva, vetsinou pak skonci s nim v posteli.
To momentalne mimous spi lip :wink:
22. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Ivčo tak to ti taky nezávidím...mě by děcka i teda Pavel mooc chyběly,ale taky bych to musela vydržet :wink:

Lindi vy to máte dobře rozdělený :grinning: :grinning:

Ten kapsář je úžasnej, kde jste koupily???
22. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, hlasim se on nasich ... meli Martu na hlidani a ja byla zarizovat tu skolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, bude to trvat 3 roky, asi 4x za rok tam pojedu na tyden ... presne jeste nevim, stale to meni :angry:. A je to v Brne.

Lindi, vikend v Praze si uzijte ... hlavne at Vam vyjde pocko.

Zdeni, budu to muset zvladnout, ale desim se toho ... ubehne to a bude to realita, tem se mi to porad zda daleko. Ja pak ty moje milacjky asi umackam a upusinkuju, az to budem mit za sebou. Nejvic v poho je muj tatjka, ten je uplkne v klidu, a pry at to nedramatizuju :confounded:
22. led 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivco, tak to budes mit teda celkem casto :sweat_smile: ale jo, urcite to pujde a kdyby bylo moc smutno, tak muzes na otoc domu, Brno zs neni takova dalka :wink:
22. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam pro vas zabavnou historku, po ranu.
vcera jsem porad chodila po chodbe, ze tam neco smrdi, hledala jsem hledala, kde je co zapomenuteho a nic. Dnes rano byl zapach jeste silnejsi, tak si tak cistim zuby a premyslim, cim by to mohlo byt, a pak mi doslo, ze kdyz jsem byla na bezkach, strcila jsem do postranni kapsicky v batohu nedojedeny chleba, ze ho nekde, kde bude koc vyhodim. No a, samozrejme, nevyhodila, takze jsem ho vytahla dnes, uplne zeleny, v sacku. Takze Bananku, bud klidna, i ja jsem v puberte :grinning: :grinning:

a mame raka v akvarku, je krasny :slight_smile:

a dnes jedu do olympie, po x letech, tak se mejte, cusik
23. led 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že je to problém i dospěláku tak to tedy nebudu doma řešit počkám až mi příjde smrad naproti a pak ho najdu HA HA HA :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Zlatu, Jani my zitra nejdem :frowning2: Vasa ma rymu jak tram. Lita to z nej jak blazen. Vecer zacal, v noci nemoh spat a od rana nestihame utirat. Dost nas to mrzi, tak treba pristi tyden
23. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co ten karneval u nás všichni na mě prdíte??? :angry: :pensive:
23. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak co ten karneval U NÁS!!!!!!! :grinning: Všichni na mě prdíte?
23. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek