Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kuchy
28. led 2009

Ahojky,děkuji všem za milé přivítání. Třeba se tu vybavím na budoucí starosti 🙂

kuchy
28. led 2009

No om miminek bych nedala, mám co dělat s vývojem toho našeho jednoho v bříšku 😀

zlatka
28. led 2009

no, kuchy, my si aspoň zanostalgujeme.Čéče a dívala jsem se, že jsi v lékárně vykoupila těhu testy, co? 🙂 Pro holčičku už máš vybranou Haničku? To jméno se mi taky moc líbí. A máte to teda vybraný docela dost brzo, to my jsme se rozhodovali až v porodnici. Zrovna jsem se vrátila z návštěvy od elenky a jsem z toho prcka zase rozněžněná-takovej malej brouček!!!!!!

Jak bylo v MC? my jsme dneska měli náhradu plavča, tak jsme nedorazili.Jak sjou an tom prcci s půjčováním věcí? Bewruš teď nějak došla do období "moje" a něchce půjčit, babizna, mě tím pěkně štve.Jak z toho ven?A jako když chovám jiný dítě, tak řve jak tur. Dokonce dneska začala plakat jako Elenka, abych ji taky pochovala.

bazalka
28. led 2009

Zdar holky!!!

Teda dneska byl paradnej fucak 😠

Zlatus, u nas je to podobny ... pujcit si na pochovani mimi moc nehrozi, Martas pekne zarli a veci tak pujcuje nepujcuje, jak kdy a hlavne jak co. Vcera jsme byli na navsteve u sousedky ... byla u ni nase spolecna kamoska, ktera ma chlapecka stejne staryho jak Martas a ten tomu nasemu vse bral a byl celkem zakernej, az mi bylo Martase lito ... ale nechala jsem ho, at si bojuje sam. Obcas prisel zoufalej, ale nakonec to skoncilo remizou 😀

zlatka
28. led 2009

No, s tím půjčováním taky tak. Ze začátku joo a pak nee. My jsme byli na návštěvě u kámošky a ta její holčička chtěla vždycky hend to, co měla beruš, tak jeslti to neodkoukala tam, protože do té doby to byla pohoda. Nebo je to takový období???Fučák byl, beruš mi po plavču prospala dvě hoďky v kočáru, měla ruce jak led. ale jinak byla vyhřátá.

linn
28. led 2009

No zensky, kde jste jako byly? A precist si moje prispevky taky ne, co? 🙂
Porad jsem cekala, jestli teda bude nejaka rada a ono nic 😠 je to porad stejny - zatvrdly, obklady, odstrikavani nepomahaji, teploty nastesti nejsou, tak mam uz doma ATB a porad uvazuju, jestli ho teda zacit brat 😒

linn
28. led 2009

Kuchy, ta taska Casualplay je proste boziiiiiiiiii 🙂 ja jsem na tuhle znacku zatizena, mela jsem S4 kocar 😉

janica..
autor
28. led 2009

Helou,

v MC bylo fajn 😉

Jen se teda musím smát, pač mladej má toto období asik týden, všechno je jeho, nikomu nic nepůjčí 😠 no taky se mi to nelíbí, no doufám, jak to rychle přišlo, že i rychle odejde.........

Jj dnes venku pěknej hnus, ještě že máme vše kousek 😎

ZLATUš a jak v plavču? už malá plave sama?

janica..
autor
28. led 2009

Tý jo Lindi až tak? no já jsem s kojením neměla problémy, takže neporadím, ale když mi začalo tvrdnou prso, tak jsem častějc přikládala a vždy to pomohlo, no mladej byl pijan 😅

entik
28. led 2009

Lindi, co zitra, dorazis?

s tim prsem, taky jsem casteji prikladala, hodne pila a tepla sprcha, ale zanet prsu jako takovy jsem nikdy nemela.

zlatka
28. led 2009

tak lindi, já na tě nějka zapomněla! tak já záměty měla asi tři: nikdy jsem neměla ATB, vždycky jsem to zvládla s paralenem, ale byla to šichta. PO kojení odstříkat, aby nebyly zatvrdliny a chladit(měla jsem ty gelový pytlíky) a taky jsem si dávala tvarohový obklady, to taky pomáhá.Jinak před kojením zase nahřít, ale jediný, co pomáhá je- odstříkat to nadbytečný mlíko, jinak je to všechno v řiti, jak to zatvrdne.Já jsem ěmla až 40 horečky, ale do ATB jsem nešla.teplá sprcha před kojením.po kojču chladit.

No jasnačka že už plave, já uřž jenom povzbuzuju z lavičky, dneska pilovala techniku kraulu.

zlatka
28. led 2009

pokud nemáš lindi horečku, tak atb nee.

linn
28. led 2009

Diky 😵 zkusim jeste vydrzet, taky se mi nechce brat atb, Sebik to ale neodsaje a ani odstrikat to nejde.
Zlatus, vy chodite jeste porad do Delfinku?
Mili se mi tam ptala na kurs pro Sebika, chtela jsem jen v sobotu a pry vubec nevypisovali 😠

bazalka
28. led 2009

Lindi, zanet chladit, ne moc nahrivat, ty gely jsou super ... jak pise Zlatus, ten tvaroh je taky dobrej. Pokud nemas teploty, tak bych ta atb moc nedavala, jeste bych pockala. Fajn je i masirovani, ale jemne ... at to nepohmozdis, to bylo jeste horsi. Pred kojenim nahrat jo, ale lehce ... teplo zanet jen podporí 😒
Drzime palce, at jsi brzo OK

bazalka
28. led 2009

Lindi a odstrikavas rucne nebo odsavackou??? Ta odsavacka je lepsi, rukou to tak neodstrikas a opet se to vic zhmozdi

janica..
autor
28. led 2009

Tý jo no nekecej, tak Beruš už je taková plavčice, jo? jako mě i mrzí, že jsme přestali, ale jako, letos bez plavča, nevím co to je rýma, (musím to zaklepat) 😅

zlatka
28. led 2009

já jsem taky odstříkávala jen odsávačkou, jinak bych měla místo prs dva šutráky.jj, chodíme do delfínku a mají tam docela našlapáno, dokonce vypisují náhrady na neděli, ale beruš to miluje.

janica..
autor
28. led 2009

JJ já taky jen odsávačkou

bazalka
28. led 2009

Jani, mam stejny nazor ... jak neplavem, tak jsme zdravejsi ... i ja tukam a snad nam to vydrzi. Ale zrovna jsem dnes u koupani rikala Vilasovi, ze me to plavco mrzi ☹

zlatka
28. led 2009

beruš moc na rýmu netrpí, jen když to někde chytne.já budu chodit, co ji to bude bavit, do té doby, když se tam bude těšit.

janica..
autor
28. led 2009

NO se asik vypravíme v pátek na plavčo, jsem zvědavá na mlaďocha, jak tam bude řádit 😅 , konečně prubnem ty Bohuňky

zlatka
28. led 2009

jj, jani, pak poreferuj a můžem vyrazit společně.

janica..
autor
28. led 2009

JJ Zlatuš a kdy jedeš do DM, jsme se dlouho nepotklali😀 jsme si mohli dát kafičko a prcci pojezdit na skluzavce v hypernově.

linn
28. led 2009

Jai, my taky uvazujem o patku a Bohunkach 😉 mame totiz tatku doma 🙂

janica..
autor
28. led 2009

Lindi my taky😀 tak se tam potkáme, jen záleží v kolik se mladej vzbudí, pač někdy odpo stává o půl čtvrtý a to už nemá cenu......

linn
28. led 2009

No Samik vstava obvykle do jedne, takze my stihame 😉

linn
28. led 2009

Chodi spat v jedenact.

janica..
autor
28. led 2009

NO tak to by mlaďoch tak brzo neusnul ani za boha a v kolik se ti ráno budí? jako my jsme včera Damíka budili v 8,45 a jako jak byl naštvanej jako co si to dovolujem ho budit 😀 😀

cecil
28. led 2009

Ahoj.
Jo, Lindi, holky to tu už napsaly....chladit gelovýma sáčkama nebo tvarohem...ten gel je príma, měla jsem dva, na každý prso jeden. Před kojením nahřát, nebo se aspoň napít teplýho nápoje....pomáhá spustit mlíko.

joooo, kde jsou ty časy kdy se malá budila v sedm a v jedenáct zase spala 🙄 , včera odpadla až o půl dvanácté, dnes tu zívá furt dokola, ale ještě nepadla. Odpol. spala hodinu a půl, to není až tak moc. Musím s ní ráno dřív zatřepat.
A zítra je holky vsvědčení! Pipi se už těší...😎.

cecil
28. led 2009

Kuchy, klidně piš jak Ti je...rády zavzpomínáme a třeba se některá jednomaminka brzy přidá 🙂