Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
27. led 2009

jo, cukru mají opravdu hodně!..... a že jsou z želatiny jsem věděla. Naštěstí Štěpule je nemá ráda, i kdyby měla, tak má smůlu. My to nekupujem. A mě z nich ještě navíc bolí zuby, au au.

bananek
27. led 2009

Jó Cecil to buď ráda mi je milujeme všichni krom taťka toho z nich bolí zuby taky jinak u nás na vagóny,Když jsem čekala malou tak jsem deně zežrala(sprominutím) pytlík na posezení buď medvítků nebo kyselé rybyčky a podobně no úplná úchylka šla jsem z obchodu jeden pytlík v ruce a druhej v tašce už si ze mě dělaly srandu i v obchodě teď si je dám občas taky ale tak dva tři od mladýho

bazalka
27. led 2009

Tak to je mazec s tema medvidkama 😲 ... tolik cukru!!! A je mam tak rada ☹ No musim popremyslet, cim je nahradim Martasovi ... dostava je jako odmenu za vycurani, teda jednoho, max dva ... ale i tak 😒

Kuchy, ted mezi nama zadna tehulka neni ... ale pokud ti to neva, klido se pridej 😉

dali
27. led 2009

Ahojky

tak já medvídky taky ráda a děcka předevčírem snědly na posezení celej balíček.......myslela jsem že je Viki schovala a ona na mě hleděla jak .............normál ně jim dám denně tak 2-3 max..... a tentokrát si je vzala sama..no a tak to dopadlo....ale jak píše Marťa nevíme co je v jiných věcech.......no mě nevadí z čeho se vyrábí,ale ten cukr...mě max. překvapil

bazalka
27. led 2009

Ja taky vedela o te zelatine, ale o cukru ne 😖 ...

aguaverde
27. led 2009

Holky moc se omlouvám že vám sem lezu, ale nevíte co je s Jakoubkou?? 😕 Už dlouho za náma nepřišla 😅

janica..
autor
27. led 2009

Aguaverde Martinka na nás všechny sere, pač má chlapa doma 😝

Kuchy ahojky, jasně piš! jako myslím, že za chvilku tu bude nějaká těhule z nás 😉

bazalka
27. led 2009

Holky, hlasime si na zitra acko ... do MC nejdem ☹

janica..
autor
27. led 2009

Jak to?

bazalka
27. led 2009

Musim k nasim ... tatka neco potrebuje pomoct zaridit ...

janica..
autor
27. led 2009

áha

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36040 jako ten by se pro mladýho líbil

bazalka
27. led 2009

božííííí

bazalka
27. led 2009
janica..
autor
27. led 2009

taky pěkný, jako nechápu jak to můžou udělat ty maminy, jsou jako fakt mega šikovný...

janica..
autor
27. led 2009

ty jsou parádní, nejvíc se mi líbí ten třetí a kde si budeš dělat dorta Ivuš? už víš?

bazalka
27. led 2009

No to jo ... taky nechapu. jani, uz vis, kde ho nechas delat???

janica..
autor
27. led 2009

hihi, no právě furt nevím, jako mě štvou jsem se dívala jestli nemaj fotky na internetu cukrárny v Olmiku, abych si vybrala, ale jako nikde nic 😒

janica..
autor
27. led 2009

No jako asik naklušu sem do cukrárny, jestli má nějakej katalog.....

janica..
autor
27. led 2009
entik
27. led 2009

tak se mi to ted vymazalo, do pytle.

Kuchy, koukala jsem na fotoalbo, drzim palecky at se dari! uz se taky tesim, az zas budu tehu a bud tu s nami! co zada boli?

osmercata, ty brdo! parada, ze jsou vsechna zdrava.

dorty nadherny, hlavne ty plasticky, mam vic jak pul roku na trenovani 😉 hihi.

19.2. v 16:30 je v Sokolovne na Roosveltce maskarni! porada MC Provazek.

bananek
27. led 2009

Ahojky tak jsme od mudr doma mě nasrala v celé republice nejsou hexavakcíny tak máme volat za 14 dní a pak se uvidí jestly už budou no jinak vážíme 10,25kg a měříme 82cm takoví jsme prďolenky malý ale dostaly jsme pochvalu jak jsme ukecaný vše doktorce povykládala co oblečem od plíny až po boty a říkala doktorka to se nemusím ptát jestly umí alespoň 10-15 slov že?A strašně se smála prý je to fakt ženská no tak asi tak od Mudr.Jinak Jani a Bazi tak právě takové a podobné dorty dělají u vlakáče u Mamky na obědnávku mají tam i katalog když tam zajdete procházkou se mrknout fakt moc pěkné.Jinak nevím kde bych ještě poradila 😀 😀 😀

kuchy
27. led 2009

Entik: Moc díky za podporu, záda bolí, jen když sedím,tak ležím 🙂 😀

konoupek
27. led 2009

Ahoj holky,
kuchy vítej a klído tu s náma zůstan,jen máš ted asi teda trošku jiný problémy,než my co 😀 .
My taky zítra do MC nedorazíme,jsem objednaná na imunologii 😒 .No co se dá dělat 🙄 .
Dorty jsou krásný,my máme teda ještě čas ,ale pomalu už budu pokukovat co sem holky hodíte za inspirace 😉 .
Ty osmerčata jsou masakrrrrrrrrr,by mě kleplo 😀

konoupek
27. led 2009

Marti ,Lucinka je skoro tak stejně velká ,jako Denuš 🙂 .No jste holky šikovný 😀

bazalka
27. led 2009

O te hexe jsem to cetla ... to nastve 😠

Osmercata ... to maji teda fakt stigro, ze jsou tak veliky a zdravy 🙂 ... ale mit je doma 😝 😅

linn
27. led 2009

Cau holky,
my jsme dnes byli u MUDry na petimesicni prohlidce, Sebik vazi 7,80kg a meri 71cm, takze kus chlapa, hexu nastesti mela - jsme rozockovany, tak jsem byla rada, ale pry ze uz ji dochazi, prestala ockovat nove a ockuje jen rozockovane. Zatim ok, tak snad to bude bez reakce jak minule.
No jinak mam pocit, ze mi zacina zanet prsu, tak honem sem s nejakou radou, snad se to podari nejak rozehnat, ATB bych nerada ☹ diky 😉
No a ty dorty jsou teda uplne bozi 🙂

linn
27. led 2009

Kuchy, vitej 🙂

linn
27. led 2009

A MC taky nedavame, jsme bez auta ☹

linn
27. led 2009

No a osmercata, to je teda fakt narez, ja jsem se desila, ze bych misto Sebika mela treba dvojcata 😉