• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
jo, cukru mají opravdu hodně!..... a že jsou z želatiny jsem věděla. Naštěstí Štěpule je nemá ráda, i kdyby měla, tak má smůlu. My to nekupujem. A mě z nich ještě navíc bolí zuby, au au.
27. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó Cecil to buď ráda mi je milujeme všichni krom taťka toho z nich bolí zuby taky jinak u nás na vagóny,Když jsem čekala malou tak jsem deně zežrala(sprominutím) pytlík na posezení buď medvítků nebo kyselé rybyčky a podobně no úplná úchylka šla jsem z obchodu jeden pytlík v ruce a druhej v tašce už si ze mě dělaly srandu i v obchodě teď si je dám občas taky ale tak dva tři od mladýho
27. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mazec s tema medvidkama :astonished: ... tolik cukru!!! A je mam tak rada :frowning2: No musim popremyslet, cim je nahradim Martasovi ... dostava je jako odmenu za vycurani, teda jednoho, max dva ... ale i tak :unamused:

Kuchy, ted mezi nama zadna tehulka neni ... ale pokud ti to neva, klido se pridej :wink:
27. led 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak já medvídky taky ráda a děcka předevčírem snědly na posezení celej balíček.......myslela jsem že je Viki schovala a ona na mě hleděla jak .............normál ně jim dám denně tak 2-3 max..... a tentokrát si je vzala sama..no a tak to dopadlo....ale jak píše Marťa nevíme co je v jiných věcech.......no mě nevadí z čeho se vyrábí,ale ten cukr...mě max. překvapil
27. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky vedela o te zelatine, ale o cukru ne :confounded: ...
27. led 2009 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc se omlouvám že vám sem lezu, ale nevíte co je s Jakoubkou?? :confused: Už dlouho za náma nepřišla :sweat_smile:
27. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aguaverde Martinka na nás všechny sere, pač má chlapa doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuchy ahojky, jasně piš! jako myslím, že za chvilku tu bude nějaká těhule z nás :wink:
27. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlasime si na zitra acko ... do MC nejdem :frowning2:
27. led 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak to?
27. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim k nasim ... tatka neco potrebuje pomoct zaridit ...
27. led 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áha

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36040 jako ten by se pro mladýho líbil
27. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
božííííí
27. led 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky pěkný, jako nechápu jak to můžou udělat ty maminy, jsou jako fakt mega šikovný...
27. led 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsou parádní, nejvíc se mi líbí ten třetí a kde si budeš dělat dorta Ivuš? už víš?
27. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo ... taky nechapu. jani, uz vis, kde ho nechas delat???
27. led 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hihi, no právě furt nevím, jako mě štvou jsem se dívala jestli nemaj fotky na internetu cukrárny v Olmiku, abych si vybrala, ale jako nikde nic :unamused:
27. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jako asik naklušu sem do cukrárny, jestli má nějakej katalog.....
27. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi to ted vymazalo, do pytle.

Kuchy, koukala jsem na fotoalbo, drzim palecky at se dari! uz se taky tesim, az zas budu tehu a bud tu s nami! co zada boli?

osmercata, ty brdo! parada, ze jsou vsechna zdrava.

dorty nadherny, hlavne ty plasticky, mam vic jak pul roku na trenovani :wink: hihi.

19.2. v 16:30 je v Sokolovne na Roosveltce maskarni! porada MC Provazek.
27. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme od mudr doma mě nasrala v celé republice nejsou hexavakcíny tak máme volat za 14 dní a pak se uvidí jestly už budou no jinak vážíme 10,25kg a měříme 82cm takoví jsme prďolenky malý ale dostaly jsme pochvalu jak jsme ukecaný vše doktorce povykládala co oblečem od plíny až po boty a říkala doktorka to se nemusím ptát jestly umí alespoň 10-15 slov že?A strašně se smála prý je to fakt ženská no tak asi tak od Mudr.Jinak Jani a Bazi tak právě takové a podobné dorty dělají u vlakáče u Mamky na obědnávku mají tam i katalog když tam zajdete procházkou se mrknout fakt moc pěkné.Jinak nevím kde bych ještě poradila :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Entik: Moc díky za podporu, záda bolí, jen když sedím,tak ležím :slight_smile: :grinning:
27. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kuchy vítej a klído tu s náma zůstan,jen máš ted asi teda trošku jiný problémy,než my co :grinning: .
My taky zítra do MC nedorazíme,jsem objednaná na imunologii :unamused: .No co se dá dělat :rolling_eyes: .
Dorty jsou krásný,my máme teda ještě čas ,ale pomalu už budu pokukovat co sem holky hodíte za inspirace :wink: .
Ty osmerčata jsou masakrrrrrrrrr,by mě kleplo :grinning:
27. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ,Lucinka je skoro tak stejně velká ,jako Denuš :slight_smile: .No jste holky šikovný :grinning:
27. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
O te hexe jsem to cetla ... to nastve :angry:

Osmercata ... to maji teda fakt stigro, ze jsou tak veliky a zdravy :slight_smile: ... ale mit je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
my jsme dnes byli u MUDry na petimesicni prohlidce, Sebik vazi 7,80kg a meri 71cm, takze kus chlapa, hexu nastesti mela - jsme rozockovany, tak jsem byla rada, ale pry ze uz ji dochazi, prestala ockovat nove a ockuje jen rozockovane. Zatim ok, tak snad to bude bez reakce jak minule.
No jinak mam pocit, ze mi zacina zanet prsu, tak honem sem s nejakou radou, snad se to podari nejak rozehnat, ATB bych nerada :frowning2: diky :wink:
No a ty dorty jsou teda uplne bozi :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuchy, vitej :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A MC taky nedavame, jsme bez auta :frowning2:
27. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a osmercata, to je teda fakt narez, ja jsem se desila, ze bych misto Sebika mela treba dvojcata :wink:
27. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek