Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
21. kvě 2008

Zlatko, kde seš dneska? se ti chci pochlubit... 😀 ...děláš přípravu,co ?
Tak se pochlubim aspoň entikovi-...
Emi se teď večer bouchla a ukázala porpve bolí....a taky ode dneška umí kravičku 😵 a včera ukázala kozu, ale neřekla , to neva. Taky psa, rybu a koně umí bezpečně...koně nejradši dělá nám na břiše když ležíme, skáče a frká! 😀

A je to myslím tři dny, že si SAMA ukázala "ještě" při snídani a šla si přidat chelba....teda to byla taková výjimečná snídaně na volno po bytě 🙂 .

Páček, jdu udělat hají 🙂

bananek
22. kvě 2008

Dobré ráno dodatečně přejem taky k půl roku je tam moooooc pěkná 😀 😀 😀 Jinak Cecil malá je šikula mi už umíme říct po vypití mlíčka není a když hledá brášku tak říká kde je tak pěkně to nezní ale snaží se kámoška má malího o dva měsíce staršího a včera na malou hleděla jak pěkně rozvazuje jazýček tak uvidíme mladej taky se snažil a pak jsme chodily na logopédii neboť mě začal sičet neuměl si jazýček pěkně položit furt mu u mluvení lezl ven 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes má jazyk pěkně proříznutej že ho musím uťat já 😀 😀 😀

cecil
22. kvě 2008

Holky, Zdeni, dnes jsem přespaná...máme 5.40 budíček a to šla spát v devět a já o půlnoci 😝 . Prsa jsou mnohem lepší! Chlast zabral 😀 ...Petr ráno přijel a vidí v kuchyni válet špunt od šampusu...Emča si s ním večer hrála 😀 a já ho neviděla.

dali
22. kvě 2008

Ahooj

tak tip na dobrý ětský levný tepláky,tam kupuju i Viki je v pavelčákové v bývalém nábytku.Ale klučičí taky nevím 😀 já zas koukám na holčičí,teď jsem tam koupila jedny za 99,- a jedny za 69.- 🙂

Evčo já se té vaší zankovky nemůžu dočkat,tak doufám že něco Emilka předvede 🙂

bimonka
22. kvě 2008

Ahoj holky.
To asi manžílek koukal,co?

cecil
22. kvě 2008

No čučel, on téměř vůbec nepije, tak ze mě vždycky nechápe když si jednou za čas po obědě nebo večer rozdělám pivo-lahváče-toho nepije vůbec. 😀 Ale já někdy piju i nealko, čistě ze zažívacích důvodů. 😉

He, he , znakovat nevim Zdeni jestli bude, jak je někde v novym prostředí, tak čučí a je vyvalená....ale te´d jsem dělala rybí polívku... dostala jsem kapří hlavu a jikry....a on ana tu hlavu ve dřezu....mlask, mlask....jako že ryba 😅 ...se divim, že to poznala i když tomu chybělo tělo a ocas atd.

JO a teda na polívku se už těšim mňáááám, akorát vždycky nesnášim, že prkýnko, nůž, 4 kastrolky, dřez...všechno smrdí rybinou, než to zpacifikuju. Jdu na to, dokud Emča spí.

bananek
22. kvě 2008

Cecil to máš dobrý že čučel jen táta to my byly z kámoškou předloni na Poděbradech se koupat táta volal že sedí v hospodě na zahrádce tak jsme tam dorazily a jak mi bylo vedro tak jsem vypila pivko na ex né že čuměl táta ale ještě kluci co sním dělaj prý to nedokáže ani jeden z nich sedí u piva jak u limči tak jsem jím to musela předvést jak se pije doma jsem si pak odnesla že jestli nevím jak se pije že takle ženská pivo nepije no můžu za to že mi tak vyprahlo 😀 😀 😀

dali
22. kvě 2008

Opožděně vše nej...Lilče k půl ročninám 🙂 ...fotečky moc pěkný,ale mám otázku ona opravdu ochutnala???to ho indiána??? 😀

janica..
autor
22. kvě 2008

Ivi co Marťásek vydržel na spaní domů? mladej padl za vlast v autě i u vyslíkání se nevzbudil, takže spí bez oběda, to jsem zvědavá jak dlouho 😒

dali
22. kvě 2008

Jani prosím tě jezdí už Damiánek na motorce? 🙂

janica..
autor
22. kvě 2008

Umí se odrážet, ale ještě nejezdí ještě nám nedošla 😠

janica..
autor
22. kvě 2008

JO a na té motorce na baterky, na té jezdí 😎

bazalka
22. kvě 2008

Jani,
Martas vydrzel cekani busem, cestu busem i nakup 😉 ... pak jsem vse vybalila, uklidila nakup, ohrala mu mlicko a pak padl. Usnul neco po jedne 😉
Uvidim, co ten eksem ... nadsena z toho nejsem. Pockam do zitrka a pak bych zavolala na to kozni.

micinka22
22. kvě 2008

Dali byla to bombicka a opravdu si gřafla..nečekala sem to .-) ale chutnalo ji..potvurce .-) ale ji chutna snad vsechno .-)) ale sladkosti teda dostavat snad nebude moc.. 😝 😝 😝
Dneska jsme bylys s Kaci v Picentru a koupila sem ty kukuricny suliny..no netvarila se na to moc .-)) spis ji bavi to drzet 😀 a plavani byxlo dobry .-)) uz jsme celkem zdatni i v prevlikani 😀

bazalka
22. kvě 2008

Jani, co Damous, jeste spi? Mas Martas jo 🙂

janica..
autor
22. kvě 2008

Ivi teď teprv obědval, stával ve 3hod 😅

linetka
22. kvě 2008

Ahoj holky banánku teda pivo na ex to jsi třída 😅 😀 já bych zvládla tak malý na ex ale velký:-O, já už se těším na teploučko a zahrádky, letos už jsem měla točený asi tři já pivko můžu.

Na plavču dobrý ale je to posilovačka ty šroubečky nahoru a dolů.Dnes jsem vyzkoušela poprvý kočár a je teda lehučkej a parádně se jede, já jsem ze starýho zvyklá zabrat když najíždím na patník tak jsem měla pocit že Vendy vyklopím. 😅

Dnes nám příjde v 5 ze stavebka paní a zařídíme Vendulce spoření do konce května je to bez poplatku za uzavření.S liškou.
No jdu tady poklidit věci a bude uklizeno.

Mišo vem pár šulinků na příští plavčo ať taky ochutnáme.

Dali v pavelčákové jsme šli kolem ale nestavovala jsem se tam byli jsme v loaně a modeltextupro Lukiša nic ale v loaně něco pro holky bylo cena ale závratná 260,- za tepláky.V modeltextu dostanou příští týden tak uvidím měli pěkný ale až 128 to je už moc velký.

bananek
22. kvě 2008

linetko já piju jen pivo někdo je na koktejli a slatké gořalky ale já jsem odkojená na pivu u nás na čundrech se nic jiného nepilo na zábavách taky ne a na bečkách zase jen pivo tak to je asi ono 😀 😀 Jinak já koupila malé tepláky v pavelčákové v duze nejsou tam taky drahé a stejně z toho rychle vyrostou jsou tam ceny od 60 do 100 za tepláky a mají na holky i kluky teda když jsou po zboží a není to už probrané 🙂 🙂 🙂

bazalka
22. kvě 2008

Jani, tak Martas chrnel do 15.45 😀 ... byl chudak po plavcu vyrizenej. Eksem nic moc ... na rucickach porad stejny, na obliceji horsi ☹. Dopo nas objednam zas na kozni 😝

bazalka
22. kvě 2008

Holky, mam novej ulovek 😀 ... snad nam budou ... pokud ne, pujdou do sveta 😉. Uz mame jedny podobny. Jsem magor, desne se mi tenhle styl plavecek libi a Martas v nich vypada paradne 😎
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13761669

bananek
22. kvě 2008

náhodou jsou Bazi pěkné 😀

bazalka
22. kvě 2008

Jsou ... proto jsem neodolala 😀

linetka
22. kvě 2008

Ahojky tak spořko zařízeno Vendy bude bohatá nevěsta teda jestli to nevybereme a neutratíme 🙂

banánku já krom pivka můžu taky vínko ale bílé včera mi nalil manža červený a to mi vůbec nejelo .Když tak jen skleničku pač ještě kojíme 😉

plavečky jsou pěkné Bazi

cecil
22. kvě 2008

zdarec babinec....

...tak Zdeni, Emča padla v půl osmou...až se divim, no chudáček je od jedenácti vzhůru! A pěkně se ulítala s děckama, jsem ráda, že na chvilku zapomněla mrčet skrz zuby 😝 .

Jo a Zdeni, nezklamala jsem....s tím couváním 😀 , ne že by se to stávalo často, ale když se na mě někdo kouká, tak pravidelně! 😅 ...však jsem to měla celých dvacet kilometrů na talířku... 😝 ....no zkrátka jsem mu říkala, že pil naposledy 😕 😀 .

A hlásím se k pivařkám, áááááááách 😵

cecil
22. kvě 2008

Mici a taky jsem dnes byla v pí centru pro šulíny 😀 ...a Emilce teda jedou!

micinka22
22. kvě 2008

Cecil treba nam zachutnaji ..videla to poprve v zivote 😉 😀 😀 😀
Bazi plavecky super..🙂
a ja mám taky ráda pivo..a nejradsi cerné .-)) ale kvasnicovy je taky mnamka .-)

dali
23. kvě 2008

Ahojky

Ivčo ty palvečky jsou super,když vám nebudou můžem je zkusit,budu zhánět Fífovi taky takový 🙂

Evčo,tak k couvání to vůbec neřeš,tohle u nás dělá,skoro každej,teda machři jako můj brácha atd. ne ,ale jejich manželky,já už to taky zvládám,ale jen proto že jezdím skoro denně z toho vjezdu 😀 a taky když před někým odjíždím tak se vždycky něco stane,tj. normální stresování,hlavně od těch co sedí vedle a mají něco vypito,taky vždycyk říkám ež púříště už neřídím,ale pak sa e slituju a zase to poslouchám,no chlapi 😝

Enča byla super je to divoška,ta má energie,dá ti ještě zabrat 😀

dali
23. kvě 2008

Enča=samozřejmě Emča 😒

bazalka
23. kvě 2008

Zdeni, pokud nam nebudou, jsou Vase ... Filda je o dost mensi nez Martas, tak Vam budou urco 😉. Zkousela jsem vcera Martovi ty, co uz mame doma a jsou mu ... snad do leta moc neporoste 😠.

bananek
23. kvě 2008

Ahoj holky tak už jsme dnes byly aji na procházce malá brzo stávala a nemohla doma usnout tak jsme se šly projít a dospala to no po papání ale asi už nezabere no co už usne později 😀 😀 😀 Hlavně že je spokojená jinak přeji hezký víkend a ať svítí sluníčko my jdem na hasický závody tak ať se to vydaří 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂