Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm tož zrovna ten víkend nemožu pač, má sraz ze střední......

zlatka
20. bře 2009

tak pak až za ten měsíc, to už bude teplíčko, nebudeme s sebou muset vláčet bundy...

janica..
autor
20. bře 2009

oki a to je teda 17týho, tož holky doufám, že se připojíte!!!!!!!!!!!!!!

janica..
autor
20. bře 2009

a ty jo a kam by jsme jako razili? jako já jsem nebyla ve městě pařit ani nepamatuju, dnes šel Petráš kamsik do k-9 jako vůbec neznám 😒

zlatka
20. bře 2009

někam, kde to žije!!!No,ale přemýšlím, že asi nebudu pít, když pojedu autem! Však na to máme měsíc, tak popřemýšlejte.Něco vymyslíme.

Teď jsem si u vás v Holici koupila záclony do té velké místnosti, tak se těším, až to budu mít ušitý.Jsou tam strašně ochotný ženský. Jsem si udělala radost po dlouhé době.

zlatka
20. bře 2009

ale já jako na pařbu chlastat nepotřebuju, já když slyším "huncacá" , tak už trsám jak po litru, fakt.

janica..
autor
20. bře 2009

Jj tam maj pěkný a kvalitní sice některý dost drahý, ale fakt kvalita, se tam teď taky chystám, potřebuji do ložnice...

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm to by sem měla zavítat Martinka, ta to ve městě má prošmejděný až až 😅 😀 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

No, tý jo, amjí tam pyžama za devět kil 😀 😀 😀 blááázni, asi bych si koupila do peřin pýžo za litr 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

Si mylsím, však půjde s náma, ne? A co ten tvůj dvouletej chlap, už z něj vypadla nějaká perla?

janica..
autor
20. bře 2009

Tý jo tak na to pýžo za 900,- se schválně mrknu 😅

zlatka
20. bře 2009

Beruš teď mluvení začala flákat, tak pořád opravujeme. ale jako dostává nás furt něčím. Nedávno jsem myslela na Dianku, když jsem čuměla do krbu a snažila se rozdělat oheň, tak ona zaujala stejnou pózu jako já a napodobovala mě, tak jsem se chlámala, bo jsem si hnedka vzpomněla na "Čumíš do toho, tak já budu čumět taky..." to je hláška za sto bodů....

janica..
autor
20. bře 2009

Jéžiš z mladýho padá furt perla za perlou😀😀

Jj to by mohla, myslím že si to Martinka nenechá ujít Janicu ve městě 😀 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

tak sem s nima- s těma perlama!!!!ať se zachlámeme!

janica..
autor
20. bře 2009

Ale jako mladej furt nemluví jako Beruš a to dlouho mluvit jako Beruš nebude 😀 😀 😀 , ale zlepšil se o 100procent, no mladej mě taky furt opakuje, to je mazec 😀, taky s ním mám takový zápichy 😀 😀

jakoubka
20. bře 2009

no zdar 😀

cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm tak Zlatuš tak teď si na žádnou nevzpomenu co, by se mi dobře popisovala 😀 😀 a co si vzpomenu, tak když jí napíšu tak se ztratí poenta 😀 😀 😀

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm jsem čekala kdy se ukážeš pusooooooo

janica..
autor
20. bře 2009

No kam nás vezmeš Mar´tásku do města co?

zlatka
20. bře 2009

Jani, musím jít to malý zvíře nějak dostat do postele.tak papa a dobrou a ne abys usnula a na manžílka zapomněla!!!! 😀

janica..
autor
20. bře 2009

Zlatuš a Bereničko dobrou noc

zlatka
20. bře 2009

Nio, kam nás vezmeš vyvenčit??????

zlatka
20. bře 2009

Počkej, počkej, to se maličko mění situace(aspoň o pár minut) 😀 😀

jakoubka
20. bře 2009

Mě se hodně líbilo v Atlantu dole 😉

janica..
autor
20. bře 2009

A tam se jako hraje jo?

zlatka
20. bře 2009

je to šmírák, šmíruje a nepřispívá!!!!! 😀 😀

jakoubka
20. bře 2009

vy chcete tany,tany? 😀

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm no jasně hodím bokem 😀 😀 😀

janica..
autor
20. bře 2009

No ja Marťásek nás stále sonduje

jakoubka
20. bře 2009

zlatuš-jj voyager hadra 😀

jani-jj rádio na plný pecky 😀