• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
jj, do atlantu taky chodíme, na bowling a taky mámna atlantu jednu ne-za-po-me-nu-telnou (achichach) vzpomínku!!!!Poslední superpařba před početím!!! Jako na tancování asi Timpo, tam se dá normálně dejchat a i kecat.
20. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holkyyyyyyyy :dizzy_face: vy teda tady pekne kecate, aspon jsem si pocetla, jsme dnes vyletovali - byli jsme v Brne na vystavisti - ja na Pro dite a muz Rybareni - no teda hlavni duvod proc jet je vam urco jasnej :wink:
20. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm a jako na to tam pařijou? nebo myslíš, že mi jsme tak pobouchaný, že to tam rozjedem na rádio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A strasne se mi zalibilo nositko Manduca, mate nektera neco takovyho? Evca? Sem s postrehama :slight_smile:
Byhc taky hned nekam sla, ale teda do mesice asi kojit neprestanu :sweat_smile:
lindi :grinning: :grinning: :grinning: to jste dobří, táhnout se až do brna. a s dětma nebo bez?A co sis dovezla za inspiraci?
autor
Lindi Zdarec, tak jsi měla aspoň výletek :wink:
20. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatuš-jj Timpo :wink:

Varna-hodně lidí málo místa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mexx-snobárna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Si piš, že to rozjedeme na rádio :grinning: :grinning: :grinning:
No samo s detma a upne v poho, po dalnici chvilka, akorat jak jsem se rozdelili, tak ja jsem mela celou dobu spiciho Sebika a tatin otravneho Samika :wink:

No my jsme nejcatseji chodili do Varny :wink:
20. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm v timpu jsem byla jednou a asik tak 15minut se mi tam moc nelíbilo, ale podřídím se :wink:
20. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
"B"- děcka, ve Varně je to navíc samá fifla. :grinning: :grinning: nejlepší jsou vesnický zábavy, my jsme teď byly na tom maškaráku a to teda nemělo chybu!!!
20. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S náma se ti tam bude líbit, jani. Já jsem teda vždycky byla zklamaná varnou.
20. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No stejně na Olomouc tu máme prd diskoték, mě taky vadí ve varně, že se tam jako nedá dýchat :rolling_eyes:
Lindi, uvidíš, ty jsi takovej dobrodruh, že to nějka vykoumáš :grinning: :grinning: :grinning:
linn-královské dělení :wink: :grinning:

zlatuš-to jsou. :wink:

Morgan?
No a Samikovi jsme nakonec koupili na narozky tohle odrazedlo
http://www.detskydum.cz/detail/odredlo-davdek-337801/ uz jsem to sem davala, Samous si to vyzkousel a skoro ho nechtel vracet a meli vystavni slevu, za 1490 :wink: takze narozky vyreseny :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj Zlatuš taky mám nejradši ty vesnický, jsme tehdá byli u vás v Grygově na té veknkovní, nevím přesně kde to bylo, ale bylo to tam boží a Peťan vyhrál hlavní cenu meloun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diskotéky pro matky a mládež nad třicet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeslti bysme už spíš neměly pokukovat po koncertech Evy a Vaška ve slovanu!!!! :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Morganu jsem byla na sve rozlucce se svobodou :sunglasses: nebylo to spatne :wink:
autor
No super kup Linduš :sunglasses:
autor
Zlatuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: eva a váša se picnu
20. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj letni zabavy venku jsou supeeeeeeeer :dizzy_face:
No Zlatus to vyresila, tak najdete nejblizsi termin koncertu a sraz tam :grinning: :grinning: :grinning:
Takže jste v balíku :grinning: :grinning: , co????

No, ale teď mě napdá, co kdybysme zašly na nějakej koncert, zjistím, co se chystá-taky dobrej relax a pařba!!!

Lindi, odrážedlo pěkný, já ještě narozky neřeším.teď ho ještě musíte uchránit před samem, když se do n ěj tak zamiloval.
20. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm a nebo nám Zlatuš udělá Přema zábavku u vás ne? vám udělám kšeft :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nemyslím evy a vaška, ale jako nějaké skupiny...vy wolové :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ Zlatuš fest v balíku :sweat_smile:

Jj to by taky nebylo špatný nějakej koncík :wink:
20. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočkej času jako husa klasu a třeba budete u nás na sále moct s Petrášem oslavit zlatou svatbu!!!! :grinning: To už by mohl být spravenej!
20. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm zlatá je 50 let co? tak ještě 42 to je za pár :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek