• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
nazdar ženy,
prej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak se v ní líbal v zrcadle :grinning: :grinning: :grinning: -takovej narcisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale čepice je fakt pěkná, kolik koštovala?a Marťovi moc sluší.

Já chci taky motorku koupit, máme jen kačenu a tak je malá "na kolena, na kolena-jéjéjé", ale chci do toho investovat tak max.350, tu obyč-taky se dostaneme všude rychleji.JInak období vzdoru na vycházkách někdy dost potrápí, když já chci kupříkladu na sever a beruš zrovna na jih :frowning2:

No, jani, vidíš-oni to od sebe odkoukají.Včera jsem v Hypernově myslela, že B.narvu do regálu a prodám, jak tam byla umrčená....To pokračovalo i doma, takže dvě, tři scénky za dvě hoďky, super. Nevím, začala teď jaxi mrčet místo toho, aby to řekla, já na to začínám být alergická.
1. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatus, taky se u nas mrci ... Maci nerekne co chce, ale knuci ... nema to rada :confounded:

Jojo, mame narciska ... cepka levna, hackovala ji pani na MMB, i s postovnym stala 120 :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=301841 ... ma vyber pro holky i kluky
1. dub 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatu, ted jsem se divala ... ty motorky spoji kolem 400 bez postovnyho :confounded: ... kuknu nekde v super hyper ... treba neco objevim :wink:
1. dub 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bazi, jsi hodná, Ještě se poptám po dědině, jeslti by někdo nepůjčil :grinning: , má slíbený od dědy kolo, když přestane srajdit do plín a docela to vypadá slibně :grinning: -třeba tak za půl roku by ho mohla dostat. jo a jak jsi měřila tu velikost, že mu tak pěkně sedne?
1. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty cepicky jsou boziiiiiiiiiiii :dizzy_face:
1. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mam v tom asi dva prouzky meliru, ale neni to moc videt :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde to vidět :grinning: :grinning: -jeden joo, moc ti to sluší, pěkná mamina a aj klukům!
1. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, knížku si půjčil KOnoupek.
1. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi no super, pěkný :wink:
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, moc ti to slusi!!! Fakt pekna barvicka :slight_smile:

U nas dnes blo nejaky divoky usinani :frowning2: ... ale uz chrnime :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky :slight_smile:
byla jsem si ted zaplavat a super, vubec se mi nechtelo a ted jsem rada, ze jsem sla a tatka to se sebikem taky tentokrat pekne zvladl :slight_smile:
Ivco, te pani jsi napsala obvod hlavy?
A to video je mooooooc krasny :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamusky jak se tu máte dlouho jsem tu nebyla. Nikolka je pěkná zbojnice, vzteklá po tatínkovi, hodná jako vždy po mamince :slight_smile: V červenci se stěhujeme konečně do svého.
Mám prosbičku, když se vám bude chtít pošlete nám prosím hlasík na: http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=6775 a podpořte nás, děkujeme
1. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam na fotečky, jste všichni krásný. Zlatko já jsem tě koncem léta viděla v parku, nejdřiv jsem nevěděla kam tě zařadit a když jsem si vzpoměla tak jsi byla pryč, to jsem se ozvala brzy že :unamused:
1. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Lindi ty jsi krasna, fakt ti to moc slusi. Dnes jsem videla i Martaska v nove cepicce, taky moc pekna. S tim jarem to vsem slusi :wink: :wink:
Vcera jsem byla na kontrole s miminkem, vse vypada ok. Tak snad je.

Holky, budu si objednavat podprsenku, klimatex, nasla jsem ji za supr cenu a ja ji mam moc rada, tak jestli ji nekdo taky nosite, tak se pridejte, at mame levnejsi postovne:wink: Je to hned ta prvni ELENA, a maji ji i v bile. I ty tricka maji za dobrou cenu.... http://www.sportovni-obleceni.cz/vyprodej-obleceni/2/
1. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nasla jsem hezkou reportaz o bezplenkovce na markize, je to ctvrty pribeh

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/20219
1. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

jé tam je krásně, posnidáme a razíme, jdem ke kámošce se mrknout na mímo, se těším, jak jí pochovám :sweat_smile:

Adry ahoj, no že se taky ukážeš, jak se máš? co Nikolka hodná? a kde vůbec stavíte?ukaž se častějc a samo odhlasováno :wink:

Peti to je dobře, že je vše ok :wink:
2. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nas dost spatny. Podle kozarky se asi Vasovi zmenila po tom zanetu usi imunita a staci aby byl ted trosku nastydly a je cely osypany - taky jsme ziskali plastickou dermografii - coz je, kdyz na sebe sahne, tak se osype :frowning2:
Navic ted mu tece soplik porad, tak nevim. Jinak chceme letet k mori na last minute, ale asi skocim k mudr. nelibi se mi jak kasle, takze more neni porad jiste.
U alergologa to bylo strucne tak, ze jsme tam dorazili na 10 podle objednani a oni delaji odbery do 9.30 - no myslela jsem ze odpadnu - takze vzorek nakonec opet nesel do Olomouce, ale do Prostejova, protoze Sternberk to co chceme nedela a Prostejov teda uplne taky ne, ale vic nez Stb.
Jeste jsem to tam musela odvest - vubec me nenapadlo, ze jsem to mohla dovest primo do Olomouce (byla jsem uplne mimo, ze bych Vasika mela drzet jeste 5 dni bez antihistaminik) - no uz se stalo. Odber des, protoze se Vasik nechtel nechat, takze krve uplne vsude - vtipkovani sestry, ze je to jak u reznika - opravdu neprida.
Jani kon -jsi hodna, ale ono to mozna vypada, ze to zvladam, ale opak je pravdou a navic doma jsme na bode mrazu s tatou.
Vasa jak hodne mluvi, tak rika, ze ho svedi cely telo, ze svedi to a to a zaspavani je hrozny - v podstate kazdy den.
Mejte se krasne a dam vedet jestli jedeme nebo ne
:wink:
ahoj Olca a Vasik
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, no nestavíme, koupila jsem si s Nikolkou byt, ale bude volný až od července, hrozně se ale už těším. No v lednu mi bude končit mateřská, tak už domlouvám školku, hrozně to letí, až bude chvilka naházím sem nové fotky
2. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak dnes se opravdu ukázalo že už je tu jaro měla jsem tu kámošky a teď před obědem půjdem ještě ven to bude žůžo :grinning: :grinning: :grinning: Jinak včera jsem vyřizovala vše před operací tak jsem toho měla plné kecky :grinning:
2. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , jen zdravím....ahoj Ani....

jaksik není čas nebo nejde net :sweat_smile: , včera jsem stihla chvilku řádit na zahrádce, holičku a td a večer když byl tata na noční tak nešel net :confounded: .

Oli, to jsou teda zprávy.... :frowning2: ....tu plastickou dermografii má můj otec, ten jak se někde opře, už je červenej a škrabe se... :unamused: .To musí být fakt na nerv...

Žensky, normálně ten můj chlap mi strčil an podzim ty moje krásně umytý sítě do toho špinavýho sklepa a ted je vyhodil navrch, jsou jak prase a navíc nemám ještě umytý okna, že??? Prej : tak je umyj. No jasně, do večera s dvěma děckama u nohy mám všechny hotový.......no problem! A ještě stihnu napsat úkoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Ach ti chlapi.
2. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvam, ze jsme se vtirla:sweat_smile: Ale mam na vas prosbu..nejsme z Olomouce a hodlam se tam za uceleme mnoha vyrizovani pristi tyden vydat:sweat_smile: a chtela bych se vas zeptat, zda(ale to urcite) a kde, naleznu nejaky/ke sekacky?Mam na mysli ty anglicke...kdybyste mne poradily, byla bych moc rada :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ALCATKO.J pokud mohu poradit tak výbornej je v Pavelčákové ulici má tam strašně mooooc věcí a člověk si nemůže ani vybrat
2. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky!!!

Alci, viz IP

Olco, to je fakt maso ... kdy uz tohle vsechno skonci???? To prece neni mozny ... ja uz bych byla na psychine :confounded:. Moc moc Vam drzime palce, at to more klapne a pomuze Vam!!!

Evko, to fakt potesi ... oni obcas nepremysli, co rikaji :angry:

Ahoj Ani ... teda po takove dobe!!! Ale jsi hodna, ze sis na nas vzpomnela :slight_smile:

Dopo u nas byla kamaradka se dvema retrivrama, tak jsem byli cele dopo venku ... Maci byl tak vyrizenej, ze mi malem usnul v kocarku. Ale doma chytnul druhej dech, chtel vysavat a uklizet ... no, nakonec jsem mu dala obed a zahnala ho ve 12.45. A ja se vrhla na okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale jen obyvak a loznice. Vytrela jsem, utrela prach ... jsem pekne vyflusla. Venku nadhera a me od ran boli hlava :confounded: ... uz jsem to nevydrzela a dala si pred tema oknama brufen. Na zbytek dnes kaslu ... Macinkovo okno umyju asi zitra odpo, jak pujdou kluci ven a kuchyn az po malovani. Myla jsem ho nedavno a ten mesic to jeste prezije :wink:
2. dub 2009 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Decka mame antibiotika a jestli nekam chceme jet, tak jeste zitra opet k mudr. Vasa je fakt uplne hotovej. Jenze tezko poznam, kdy mu je zle, kdyz nema teplotu a vydrzi jak kun a jen ma projevy na kuzi (coz je skoro porad) a nudli u nosu (coz je od pul unora taky skoro porad):angry: a iluze si nedelam u nas to neskonci asi nikdy.
Ted chudak chrni a asi je uplne vyrizenej a ja taky.
zdarec a omlouvam se vsem co to nezajima :astonished:
2. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, se všem omlouvám, sem nějak ztratila název diskuze a už sem Vás nenašla.....
taky mi to dala Zlatuška pěkně sežrat :grinning: že sem utekla a nic o sobě neřekla tak všem se mooooooooooooc omlouvám....
jak se máte? Venku je fakt krásně až z toho mám naprosto skvělou náladu ... teda po dost dlouhý době :frowning2:
2. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olco, a vy chcete letet uz ted??? Treba za par dni po tech antibiotikach ne? Ja bych mela celkem strach ... ja jsem jednou letela s rymou, teda spis dutinama a myslela jsem, ze to nepreziju ... takovou bolest jsem nezazila, myslela jsem, ze mi praskne hlava, skoro celou cestu jsem probrecela ... ty znemy tlaku byly desny. A to jsem byla dospela, s prckem by to asi bylo sileny.
2. dub 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko: tak ja znam jeden naprosto super v tý Pavelčákový taky ale jeden ještě je v Sokolské na rohu ulice (kousek od Prioru)
2. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, slunicko je mocne :slight_smile:

Lindi, s tou cepickou ... pisnes jen obvod hlavicky a jak hlubokou ji chces a pani uplete. Objednala jsem ji v patek a ve stredu mela doma :slight_smile:
2. dub 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatka: jeeee tak Beruška ti poslední dobou takhle zlobí jo? Doufám, že za to nemůžou ty hory heh blekoška ji tam rozmslala tou pozorností hi hi :sunglasses:
2. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek