• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
jj slunce, no bezva jenže mi utekla kolegyňka, že prej když je tak hezky... :frowning2: a co jááááá? Já tu trčím no ale musím bo pak jdu stejně ještě do tanečků tak nemá smysl jít dom dřív :frowning2: .... ji ukážu! zítra zdrhnu já :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mizím tak pa všem....
2. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste moc hodny, dekuju :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám teda taky nešel net a to jako vážně.Od včera do odnes odpo.jak makají na baráku tak se musela na chvíli sundat anténa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Oli to je děs co si Vašík musí vystát a vůbec vy všichni.Fakt se moc držte,myslíme na vás :pensive: :wink: .

Zlatu,jak jsem říkala,motorku klidně zapůjčíme na zkoušku,ale myslím,že se to Beruš bude líbit :wink: .

Tak půl knížky od Peti už mám přečteno do neděle to zvládnu celý a příští týden posílám dál :wink: .

Lindi moc ti to sluší.Ty si taky takový typ co může všechno :wink: .

Čepičky krásný :slight_smile: .My dnes zase sháněly papučky a nic,už mě to začíná štvát a to dost :angry: .

Dnes teda bylo kásně :dizzy_face: .Jen více takových dní.

Ivi ,Martásek je dost dobrej,že ujde takovou štreku to čučím :confused: :slight_smile: .U nás to teda nehrozí ani omylem,ale mě to neva,kočár berem i tady po dědině mě to neobtěžuje a strčím do něj spoustu jiných blbostí.
2. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ti chlapi to je někdy mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Helou,

máme novou židličku z Kika, jsem spokojená :sunglasses:

Zlatuš platí to zítra? o půl desáté? před bočním vchodem OK?

Bekulkamama to naštve co? trčet v rachotě, ale sluníčka si užijem ažaž, se pak budem zas těšit ať už je zima :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adri a kde jste koupily bejvák?

Téda Oli ať je Vašíkovi brzo líp.....
2. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
¨
Janica: to jo, ale dneska uteču já, celý týden naddělávám a pátky zdrhám, tož se těšííííííím, má být dneska až 20°C no ale zas jedu uklízet na stavbu tak to taky není zrovna nejlíp strávené odpoledne ... :frowning2:
3. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě už je pohoda, práci mám hotovou a je tu klid, v pátek je půlka firmy už v čudu :grinning:
v poledne obídek a pak taky utíkám :grinning:
přeji všem moc hezký víkend... a hlavně sluníčkový... pa pa
3. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Helou, jsme zpět z Olympie a v té herně to bylo božíííííííííííííííííííí, takže kdo se bude chtít příští týden v pátek přidat, doporučuji, no i Zlatuš určitě poreferuje :sunglasses: i já se vyřádila, jsem taky sjížděla ten tobogán :grinning: :grinning: :grinning:

Bekulka taky si užij víkend :wink:
3. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,

Jani, to zni dobre a jeste se pak da zvladnout nakup :wink: pristi patek jedem pryc, ale jindy bych se pridala :slight_smile:
a jaka je ta Kika?

Oli, to me mrzi, co si vsechno zazijete :frowning2: tak snad aspon ta dovca vyjde treba pozdeji.

Ivco, diky za info, asi taky necham nejakou uhackovat.

Pocasi je fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeer, konecne :wink: akorat teda ty teploty bych uz nezvysovala, koupila jsem si novou bundu, tak abych ji uzila :wink:

Marti, ty uz jdes na tu operaci ted nekdy co?

Krasny vikend vsem :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, do te herny muzou s detma i rodice??? Asi je to tam velky, co? A kolik se plati,??? taky se nekdy pridame ... ale v tomhle pocasi spis budem venku. Ale urco to nekdy pojedem s Vami vyzkouset :wink:

Taky jsem se chtela zeptat, co Kika. Musime do Ikea, ale stejne jsem chtela jeste pred tim mrknout do Kika ... musime zvelebit Macinkovi pokojik :wink:

Holky, silene me boli v krku a uzliny ... anginu nemam, nevlastnim uz mandle, ale mam na patre velikej aft :frowning2: ... auuuu. Na ty uzliny si ani sahnout nemuzu. Ale otekly je moc nemam ... nastesti, jinach bych mela podezreni na mononukleosu nebo priusnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Snad se z toho nic nevyklube
3. dub 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi jj dopo do 3 let tam musí být dítě s rodičem, jo je tam místa dost, fakt krásný, vše nový, jako prcci byli unešeni a my matky taky :grinning: :grinning: hodinka 35,-

Ivi Ikea je Ikea, jako my jsme tu KIku prolítli, pač tam bylo docela dost lidí, ale zdá se mi to dražší a nemaj takovej výběr, ale je fakt , že jsem nebyla v patře, takže ani nevím, ale taky to tam sjedem ještě omrknout, my tam jeli hlavně kvůli té židle :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi ať je ti brzo líp :wink:
3. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm mám dilema jestli si dát kafózo, nebo se jít natáhnout za chlapama :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem
počasí je super my včera byli pro kolo Lukáškovi a včera na něm poprvé jezdil je super a nebylo drahý.
Dnes jsem se byla vzdělávat a Lukiho vyzvedla po o aby jsme mohli jak příjde tatin vyrazit ven všichni, já chci zkusit Vendy svést na kole v sedačce :wink:

herna v Olympii je fakt prostorná a mají tam i auta na baterie takový co mají v ZOO je to asi ale pro větší děti :wink: Luki tam byl teda jednou s kámoškou a my maminy šli nakupovat, právě na těch autíčkách si zajezdili. jsou tam ještě?
a mamky tam můžou jen v pátek? to mi nepasuje protože mám kurz PC tak to je škoda jinak bych tam taky s Váma zašla. Jani na tobogáně jo :slight_smile: už Tě vidím :grinning:

Tak ahoooj
3. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobry dilema ... ja jdu vytirat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak to je super s tim koutkem :slight_smile: ... to tam urco s vama zajdem :wink:

No, ja od te Kiky moc necekam ... uz mam vse vybrany v Ikae, ale kuknout tam chci. Ted nam dosel Kika letak a nic moc tam nebylo :frowning2:
3. dub 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kde je ta kika já jsem nějak mimo ještě jsem o tom neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači nee, můžeš kdykoliv dopoledne, ale Zlatuš nemá jiný den volno, tak proto pátek :sweat_smile: Jj auta tam mají, jen teda prcci nestihali, možná příště, nejvíc se jim líbil ten tobogán....... a nebo vlastně se můžem domluvit ještě na středu místo MC :sunglasses:
3. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj nic moc Ivi, ale židle k PC je parádní za 1200,- fakt super, tak doufám, že dlouho vydrží, ne jak ta minule :angry:

Hmm tak asik jdu do kafóza :grinning: :grinning: , no mě taky čeká vytírání, ale to nechám na zítra dopo, vyženu chlapi ven a v klídku poklidím, dnes mám jakýsiho kopra :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak někdy se přidáme nám ty středy teď nevyšli ale chystáme se zase buď do MC nabo pak do té herny :wink:
autor
Kači no kousek u aska...
ale jak je krásně nejlíp je venku
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já tam dlouho nebyla , u aska
dobrá cena Jani
3. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla včera úklid a praní a dnes to není poznat
3. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Kika je otevrena dva dny ... tak ti nic neuteklo :grinning:

Zlatus, jak jsem vytirala, tak jsem si na tebe vzpomnela ... co vase podlaha???? Nase by potrebovala nalestit, ale Macinek porad lita doma na motorce, tak to nema cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači KIka je otevřená od včerejška :wink:
3. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi jaký barvy si necháš namalovat? furt přemýšlím :unamused:
3. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoď inspiračku :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, bilou ... predsin je malinka a navic nikde velky volny kus zdi, zachod a koupelka taky, Maci ma barevny pokojik, tak uz nechceme barevnou zed ... at to neni preplacle a kuchyn je tmava, tak tam se barevna zed nehodi, byla by tam jeste vetsi tma. Protoze kdybych chtela barvu, tak jasnou a ne zadnou bledku :slight_smile:. Na podzim nebo pristi jaro ale budem malovat obyvak a loznici, tam uz barva bude :wink:
3. dub 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek