Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
24. dub 2009

Bekul, hele co jsem nasla http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-...

stejne cviky jsem cvicila i ja 😉

cecil
24. dub 2009

Peti a nechybí vám Matýskův šátek??? 😅

Jo, ta únava z toho začátku a pak ke konci je blbá 😖 , to nějak vydrž! 😉

konoupek
24. dub 2009

teda vy tady máte baby soukromý sraz a nikomu nic ani neřeknete vy tajnůstkářky jedny 😀 😝 .

Mici,kam se chcete stehovat??? 😕

cecil
24. dub 2009

Jé, tohle já Peti cvičila na rehablitacích, akorát jsem nevěděla, že je to podle Mojžíšové 🙂 . Cvičívám to na záda a je to super. Znám jich ještě víc.

cecil
24. dub 2009

KOnoupku, my měly dietní seminář 😀

bazalka
24. dub 2009

Evko, nastesti vyrazka od koberce dobry ... mazla jsem mu to infadolanem, je to videt jen na nose, nastesti jen trochu 😉

Ale opet silene soplime ... a myslim, ze to neni alergie, ale nachlazeni. Teplotu Maci nema, ale sople jak oprate a opet nam to zatyka, tak noc byla desna, broucek se davil, radej jsme si ho vzali do loznice. Snad bude zitra lip, at si oslavu uzije

bazalka
24. dub 2009

Peto, my jsme v rade Sam, Emca, Maci a Vasa ... kazdy den jeden 😉

Evko, poskytujes i info tykajici se redukcnich diet 😀???? Bych se prihlasila, kdybys mela nejakou zarucenou, jednoduchou, spolehlivou a dlouhotrvajici ... jo a nemucivou 😅

konoupek
24. dub 2009

Jo tak dietní seminář jo 😀 😀 😀 ,no,ake stejně ste to tutlaly 😀 😀 😀 😝

Ivi,martásek má poslední dobou,taky pořád něco,chudáček.tak snad to nebude nic tak hrozného a zítra si oslavu užije,stejně,jako ostatní prdolci 😉

entik
24. dub 2009

jeee, jeste Sam 😎 teda! tak i Samikovi vse nej! kdo se v tom ma vyznat??? 😀

entik
24. dub 2009

a satek jsme tam nechali ☹ chjo

dali
24. dub 2009

Ahojky

tak přidám taky maroda.....už jsem z toho zoufalá.....Vikča má od pondělí teploty ......včera už třeba neměla, dnes taky ne až na večer 38.5 a byla uplně vyřízená....ve středu jsme byly u mudry....nic nenašla a měřila ji CRP a měla ho pod 8 tak že ok...Tatin docela straší aby to nebylo něco vážného...já se zase uklidňuju že by měla pořád a velký teploty...no snad bude zítra lépe. 😉

Filda dnes sletěl ze židle na radiátor....sledoval traktory....ale jen se trošku škrábl na bradě...ach ty děti 😢

Všem oslavencům vše nej.....Samíkovi, Emilce, Martínkovi a Vašíkovi....snad jsem na nikoho nezapoměla 😉 ...posíláme pusinky 😉

entik
25. dub 2009

jani, ja jsem se o dietnim srazu dozvedela ve ctvrtek a hned jsem se vterkla 😉 Kozu jsme si nemohli nechat ujit. ale zadna koza, kamzik je to, skace, kde se da!

fajn
25. dub 2009

i já se přidávám , všem oslavencům hodně zdraví a spokojené rodiče 😉

Didka má taky sople a dnes ráno tak kašlala že jsem musela dát i Ventolin ale výtěry máme taky ok. Ale ty kašle to je děs,doufám že to ustojíme do pondělka a pak zase skočíme mudře

prool
25. dub 2009

ahojky baby,
vubec nestiham reagovat.

U Evci parada - omlouvam se Peti timto za alergo "kecy". Asi brknu nasi MUDR. a budem neco delat. Ale musim rict, co jsme uplne vynechali i to jeho specialni mliko, ze nas ten eksem az tak netrapi, ale jsme bez mlika.
Zapomneli jsme tam flasku, hlavne, ze jsme pri odjezdu intenzivne hledali vrch 😀 😀 a taky backurky 😀 😀 mnoo vic takovych navstev
Vasa ted nejak odmita jist. Myslim, ze je to po strede, kdy jsem do neho chudacka rvala cuketu, ktera byla uplne hnusna ☹
Diky diky za blahoprani a my take se pridavame ke gratulacim vsem oslavencum.
Akorat pecu dort, ale jen pro velke, Vasa dostane susenku 😲
papa

konoupek
27. dub 2009

Zdar baby,
jako kde ste 😠 😕 😀

janica..
autor
27. dub 2009

HOLKY JÁ UMÍRÁM, JAKO MÁM OHCRNUTOU PŮLKU HUBY A HROZNĚ tĚŽKO SE MI OVLÁDÁ TĚLO, kurnik to je mAkačkatotok napsat, jako dnes už jdu k doktorovi, to už není normální ☹ celej víkend jsem prospala ,jako i teď bych spala, ale dělaj nám stupačky, tak musím být na nohách 😠

linn
27. dub 2009

Ja uz jsem tady a prave jsem dodelala albicko 😀
Oslava super, darky taky vzbudily nadseni, jsem totalne prezrana, dort byl fakt obrovskej 😀
A vcera jsme stihli i odpo navstevu zoo 🙂
Narozeniny a zoo https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
par novych Sebikovych ksichtiku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

linn
27. dub 2009

Jani, zdar, nemas nekde neco skripnuty? No sup k doktorovi 😒

janica..
autor
27. dub 2009

Li ndi právě, že nee, no jsem to sváděla na nedostatek mAGNESIA, ALE I TO NĚJAK NEPOMÁHÁ 😒

janica..
autor
27. dub 2009

LINDI FOTEČKY PARÁDNÍ A JAK CHUTNAL DORT?

linn
27. dub 2009

No Jani, to asi fakt vyresi jen doktor 😒
dort byl fakt vybornej, marcipan super i zbytek - orechovej a krem taky sel a nebylo ho moc, akorat kdyby byl o polovinu mensi, tak by to nevadilo, takhle jsem vsem nabalila jeste s sebou a pulka masinky nam zbyla 😅

linn
27. dub 2009

A diky 🙂

bekulkamama
27. dub 2009

ahojky holky, tak dort se podaril 😀 i oslava jak se máte?
cecil: nevadi, stejne mi kdosi ted rikal ze by se to doma ze zacatku bez odbornika cvicit nemelo podle dvd
entik: juuuu ty si poklad, tohle zkusim, no ale ja ted jako zjistila ze jsem mela ovu asi dost pozde, cekam ms a ona nic ☹ tak kdo vi 🙂 diky za odkaz cvicit potrebuju i tak 😀

prool
27. dub 2009

ahojky,
Jani 😕 tak co na to doktor??? Ať je to brzo OK.

Lindi - dort super 😎 Fotky taky. No my jsme měli pro jistotu tři dorty 😠 tchýně volala, jestli má upéct a já že ne, že upeču. No a u nás to funguje jak naši furianti - no to víte, že přivezla. Jeden jsem upekla (jen piškot s čokoládou) a druhý koupila, že si jako mlsnem k čaji medovníku 😖 místo zákusků.
Vašík byl rád, přijela i prababička a děda, strejda, ale já to dost nesnáším, když se 5 dospělých kolem něho točí a překřikují se - řekni tohle udělej tohle...ale hlavní věc, že si to Vašík užil.
S tím hořčíkem je to pech - co jsme v Olomouci, tak mě trápí křeče - nikdy jsem na to takhle netrpěla - ale o Hané je to známé.

zdar a kde jste kdo???

bazalka
27. dub 2009

Ahoj holky!!!

Teda jani, co to s tebou je???? To je desne divny 😕 ... prejem, at je ti brzo lip!!!

Zlatus, vcera jsme jeli vlakem na narozeninovou projizdku a rikam Martovi, kdyz jsme jeli pres Grogov ... tady bydli Berunka a Deniska a koho najednou nevidi, 😀

U nas taky parada ... po vsech strankach narocny vikend, ale super 😉. Dort se povedl, byl dobrej, babicka upekla jeste jeden a k tomu specialni piskotak pro Macinka. Pak byl jeste slany dost a a vanockova ryba ... no lednicka praskala ve svech, taky jsme toho hromadu rozdali.
A darky ... no potrebujem nafouknout pokojik ... vlaky i s kolejema, vybavu pro pana vypravciho, kolo, velkej bagr, kostky, obleceni ... no maso, Martas byl nadsen, hlavn eteda z bagra a vlaku 😉 ... lita porad v cepici, piska na pistalku a prodava listky 😅

Taky jsme byli dopo na alergologii ... stale stejny, opet soplime a kaslem, leky mame brat dal, jen malinko snizit kortikoidy 🙂

cecil
27. dub 2009

Ahoj babinec!

já jsem taky přežraná, Petr upekl dort a dal tam pudinkový krém s máslem a ten je tááák dobrej, opravdu elpší než jindy, že jsem samozřejmě nevydržela a kousek si ukrojila 😅 ...to nemá být, ty oslavy 🙄 . Ale táta mi vymyslel, že udělá žitný korpus a na to si udělám ten krém a to bude mňamka!
Jo a včera se snědl celej dort Harlekýn, dělala jsem ho poprve,ale povedl se, naštěstí.

lindo, ta 41.fotka Sebíka s tatou je tak krásná! 😵

Jani, teda, to vypadá vážně, utíkej radši k doktorovi....já taky něco podobnýho měla, asi zánět nervů...no nic příjemnýho, skončila jsem na kapačkách na neurologii, naštěstí jsem ještě děcka neměla.

a ženský, bolí mě už dva dny klouby na rukách, ty velké v dlani, co patří ukazováku a prostředníku...normálně je mám červené a bolí, nemůžu ani pořádně vymačkat hadr a utřít stůl... ☹...umývání nádobí je horor, jak mě to bolí...tchýně říkala, jestli mi nezačíná artroza... 🙄...to jsou vyhlídky ve třiceti letech ☹. Ale fakt mě to štve, už jsem to dneska mázla Dolgitem, jak mě to bolí 😝.

Ivi, not o mi povídej s hračkama, už taky nevím kam je strkat, stejně si s některýma holky fakt nehrajou.

Holkyyyyy, už víme co je "pedidu!"..to byste neuhodly....pedidu = nechci! 😀 😀 😀
A Emča odmítla jt spát, zas bude otravná a Štěpánka nechce psát úkoly...nechcete je někdo??? 😀

čau, fotky hodim večer až bude čas

bekulkamama
27. dub 2009

koukám ze jste tu zensky sikovny kazda umi pect dorty wow 🙂

bazalka
27. dub 2009

Bekul, jak se povedl dort tobe?

Evko, to muze byt artritida ... taky to mivam, je to dedicny, mamka to ma taky. Stehuje se mi to a objevi se to pokazde jinde. Obcas na ruce, obcas na noze 😖

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... ... fotky nic moc ☹, snad budou mit babicky lepsi

bekulkamama
27. dub 2009

Bazi: ja myslim ze dobre, vsichni ho chvalili a zblajzli ho 😀 ale ted me ceka jeste jeden (jaro mame v rodine narocne) ... byl jen piskotovej, ale zvolila jsem inspiracku z jineho receptu, a jelikoz byl pro deti tak jsem resila dva druhy kremu, jeden pudinkovy a jeden krupicovy, ozdobit zele bonbony a oni jsou nadseni 😀