• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Zdar holky!!!

Zdravi Vas vzorna studentka :grinning: ... mame chvilku pauzu, tak kukam, co pisete.Nastesti mi to tu utika, jen doma je tzrochu mela ... Vilas ma strevni chripku a Maci je nastesti uz lepsi ... ja proste nemuzu odjet v klidu :angry:

Tak se tu mejte a ja zas kuknu, papa
30. čer 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi no jo, to se dalo čekat, že bude víc a víc lidí....

Jé Ivi tak to je dobře, že je aspoň Marťáskovi líp, ty vzorná studentko :grinning: :grinning:

Zlatuš co kolik jsi dostala kytek?

Martinko dnes to město padá, se mi nechce v tom vedru :unamused:
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravime do Brna :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo zdravíme tě...samo že to nespěchá(ty rifle) jak nějaké budou tak jsem odběratelé :grinning: :grinning: :grinning:

Lindi tak vy se tak rochníte jo??

Myslíte holky že už začíná léto???jestli máme chystat bazén????
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mylím, že jo Zdeni :wink: já bych ho chystala hned :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak hlásím,že sem dnes byla na kontrole,tak v pátek du na předoperační vyšetření,v pondělí 6.7.mám nástup do porodky a 7.7.dem na císaře :slight_smile: sem ráda,že mi ho ten pan doktor schválil a úplně bez řečí,takže ještě týden musím vydržet 2v1 :grinning: ale zase máme krásnej termín,tak snad když se malá doteď drží jak klíště tak se jí nebude chtít vyklubat dřív :sweat_smile:

dali-já už bych ho prubla ten bazén :sunglasses:
30. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reni super, a termín fakt luxusní :dizzy_face: no a ještě lepší je, že má Petráš ranní, tak zajdem s holkama zapít malou :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, tak super zpravy, krasne datum :dizzy_face:

Zdeni, ja bych ho chystala, snad aspon sem tam hezky bude, ale asi nic moc, tohle jsem pred chvili cetla
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=641247&online
30. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani- :grinning: tak když sem řekla Kalbě že termín mám 7.7.tak první co mi řekla,jé tak já už sem měla naplánovaný,že budem chlastat tento vikend :grinning: je prdlá :grinning:
akorát že bude mít hned týden potom svátek,ale to nějak neřeším :sunglasses: aspoň si bude Martin pamatovat i moje narozky 17.7 :grinning:
30. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no ja Jaňule :grinning: :grinning: tož to si Martin už fakt musí zapamatovat :grinning: :grinning:

Jako bude pršet nebo nebude, nevím jestli jít ven :unamused:
30. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani-já myslím,že nezaprší,akorát nám to zahnalo lidi od vody :rolling_eyes: ale krapet se vyčistil vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO nezapršelo, ale prej na městě pršelo fest :unamused:
30. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
jani-my do města dojeli,když už bylo zas krásně :slight_smile:

reni-se ségrou jsme říkali,že tento víkend oslavíme termín tvého porodu a příští už malou :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti se z vás picnu :grinning: :grinning: :grinning: no záminka popít se vždy najde co? :wink:
30. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani-tak ségra je natřepaná :grinning:
30. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty né jo? nedělej :grinning: :grinning: kam razíte, město?
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to nevím :confused: nebo budeme šetřit síly na příští víkend :grinning:
30. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar.....tak my včera vyrazili do olmika na sedačky, konečně nějakou vybrat a řeknu vám, to byl hnus! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupili jsme babi teploměr a ten chudák nestíhla, v uatě bylo 55 stupňů! Báli jsme se aby nám nepraskl. Sedačku jsme nakonec vybrali už jen proto, že bych měla šest hodin strávit ve městě a přijet s nepořízenou v takovým počasí.....no dejte pokoj!
A cestou nazpátek nás chytly troje kroupy, to byly šupy! Jinak tu je snad každej den bouřka jako blázen, předevčírem lilo hodinu a půl v kuse!

Tak zdravím....Ivi, už je středa....utíká to rychle, že? Tata se trochu vyčistí a malej snad to nechytne. :sweat_smile:

Reni, opravdu pěkné datum :wink:.
1. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak tady se plánují kalby a já se modlím ať neprší neboť má přít brácha pokrývat střechu tak se holky modlete taky ju.Jinak mám na všechny malou prozbyčku kdyby jste kupovaly nějakej materiál a nepotřebovaly paragony jestly by ste mi je schovaly mám půjčku a nevím jak to dám vše dohromady ve fakturách když mi chodí dělat známí bez faktur že !!!Tak moooc prosím.Jinak se máme fajn a mohly by jsme dát někde letního scuka třeba v letním koně co vy na to?Já bych stopro přišla.Rehabky mě už skončily tak máme více času přes týden. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Evi, tak jeste nevybrat, to by fakt neslo, co? A mohla bych poprosit jeste jednou o ten recept na cizr.pomaz.? Ja jsem ji tehdy neudelala a cizrna je porad doma. Nebo pripadne nejaky jiny receptik?¨Diky

A kde jste vubec vsichni? Peta, Konoupkovic, Zlatus ......

Marti, nejaky srazik snad bude organizovat Zdena :wink:
1. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky,

no jako kde se všechny flákaj to teda nevím Lindi :unamused:

Evi a kde jste nakonec koupily sedačku?

Marti tak v tomto ti nepomůžu, tak maximálně paragony za barvy na malování :sweat_smile:

KUrnik a zase začíná hřmít, to mě fakt nebaví :angry:
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a jestli bude i příští týden takhle, tak budu mega naštvaná, pač má Petráš dovču........
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a už chčije a chčije...............
1. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,
jani-ten odkaz marast :angry: hned jsem tam napsala :wink:

to bude jen chvilkovej liják.Kubík jel k Radkovi na zahradu do bazénu,tak jsem zvědavá jestli se stihli okoupat :unamused:
1. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ fakt síla, jsme to s Petrášem řešily a toto fakt vůbec nepochopím :angry:

Jé to se Kubík má, teda jestli jim tam neprší.....
1. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,už jsem jim volala a už jak tam dejeli,tak bylo mokro.tam pršelo dřív :unamused:
1. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Áha tož to muselo mrzet Kubíka co?
1. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,byl chudák natřepanej :frowning2: furt koupy,koupy :frowning2:
1. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je mi jasný, to by byl Damík taky naštvanej, jako mladej furt spí a teď jsem koukala ven a už ani nevypadá, že pršelo, suchý cesty, pohoda, jen by mohlo přestat hřmít :angry: :angry: :angry:
1. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek