Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
16. čer 2008

Bazi, že bys jim půjčila Vilase???? 😀 😀 😀 Já mám taky doma chlupáčka.

No, peti, tábor ti závidím, přípravy bývají drsný, ale pak to stojí za to. Zbytky kůží jsem měla pytle a pak jsem je dala do školy, můžu se mrknout, problém je v otm, že se tam teď všechno kope, bo dělají nový záchody, tak neví, jestli se tam dostanu. Ale ty bys asi potřebovala větší kusy, že?

Jinak dnes měla beruš SVŮj den, moje nervy, ta byla tak umrčená jak ještě nikdy předtím. si to dnes odbulela od narození, co nestihla, asi rostou zuby, trochu taky soplí, tak asi všechno dohromady.no, snad to zítra bude lepší.

A co se týče cecilků, tak asi pojedeme,pokud si teda táta nevymyslí nějakou činnost, ale z práce má volno, dobře jsi to, Lindi, naplánovala. Tak papa

cecil
16. čer 2008

Peti, to jste měli nabité...seskok padákem! To jsem chtěla k osumnáctinám, ale teď už ne! 😀 😀 😀
S prostěradlama nepomůžu, já to polikvidovala už dřív....nebo to mám na hadry, třeba na umývání sklepa atd....to víš, na dědině se všechno hodí 😉 .

Ivi, to máš s kolenam povyražení, ty injekce jsou myslím dobrý, jezdí na ně otec. Mě v kolenech mi vrže odjakživa 😅 😖 .

Dnes mi Emča usnula v osum hodin, to jsem zvědavá, jestli zase nebudeme ponocovat...

Jo a pivo je domluvený, tak se těště! 😉 O to víc mě to těší, že je to u nás doma a můžu si dát!

Lindo, jo to je mazec, pro mě byl vždycky nejhorší poslední měsíc a tak poslední dva měsíce jsem trpěla nespavostí!!! 😝 Fuj tajbl. Tak se drž, máš kojící polštář?, ten je prý na všelikjaké polohování dobrý, já teda nevim, já si ho koupila až po porodu. No vlastně vim...někdy se tady na gauči po obědě tak napolohuju!... 😀 ...a spí se fakt hezky. Ale s břichem to neznám. 🙂

A u nás rýma ustupuje, teda aspoń teplotu už holky nemají, ale dopoledne z Emilky lítaly nudle! , takovou rýmu ještě neměla....hlavně že to jde ven a hlavně že už se tak nedusí.

Dobrou s kobrou 🙂

cecil
16. čer 2008

Zlatuš, Emča je taky umrčená s tou rýmou, ale už to snad bude lepší...a tatovi řekni, ať si nic neplánuje, práce není zajíc, neuteče. Ale kumuluje se, co???

bananek
17. čer 2008

Ahojte holky tak to máme zase počasíčko a já musím do města malé pro mlíko a na nákup tady je vše drahé a jak na sviňu už nám mlíčko došlo má tam akorát na ráno to zase bude den nechci to ani vydět a ještě jedu za kámoškou má za týden termín tak jsem jí šila povlečení má myslím troje ale chtěla ještě jedny nové ať je tam spokojená ta malá beruška no nezávidím jí to ani náhodou je totiž po autohavárce na vozíčku a tak se oní stará manža a teď ještě ten malej chrobáček no manža bude mít zápřah ona si málo udělá kolem sebe tak kolem malé nezvládne nic moc ale přeju jím alespoň to jedno z dětmi je to veselejší že 😀 😀 No a pak se stavím ve FN za holkama nebyla jsem tam od ledna tak musím kuknout jestly se tam něco nezměmila a pak i skočím za kámoškou do kanclu na kafíčko a povalím z miláčkem malinkatým domů a to počasí mě fakt se.. 😀 😀 😀 Zlatuš včera byla špatná konstalace malá byla taky protivná že už jsem to v půl osmí vzdala šupla taťkovi a šla jsem se koupat a schválně jsem tam byla dlouho ať si jí taky užije jenže mi ji tak rozbroukaly že pak nechtěla jít lehnout tak usnula až vpůl desáté no děs že by taky zuby?Máme teprve dva ale není vydět že by něco lezlo no doufám že dnes to bude lepší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

entik
17. čer 2008

dobre rano, to pocasi fakt na nalade neprida ☹ k tomu mam rymu a boli me v krku, takze asi budu muset zrusit plavani, at tam mimca nenakazim.. ach jo. Nejradeji bych zalezla do postele a spala.

Zlatko, nepridelavej si praci s kuzemi, ve skole je taky uzijete.. Male kuze se taky uzijou na vacky a tak, ale ja myslelal hlavne vetsi na nejaky odev praveky 😉 Kazdopadne diky. A ucite se jeste, kdyz rekonstrujujete? V okoli uz jsme vsechny prosteradla vybrali, babicky nase i vsech znamych, uz nas podarovali, sijeme z toho satky a vlajky apod. Zlatulo, taky jsi jezdila na tabory?

Bananku, mas toho dnes hodne, ale same prijemne veci🙂 taky se vzdy tesim do prace, na holky i deticky.

Tak pekny den! 😵

bananek
17. čer 2008

Entiku abych pravdu řekla já tam už skoro nikoho neznám nás odešlo do letošního roku 10 na mateřskou ale mám tam perfektní staniční sestru a na tu se vždy těším a kámošku která dělala semnou jak si dodělala školu tak šla do kanclu tam účtuje choráky a tak a tak za ní já chodím úplně nejraději an ní se těším vždycky jsme kámošky pořád a to jsem nejvíc ráda proto že kamarádů těch dobrých je fakt málo 😀 😀

prool
17. čer 2008

ahojky holky,

entiku, kam chces dorucit ta prosteradla 🙂 klidne se nekam pohnu staci dat vedet kam.
Jsem na tom podobne - nejdriv ryma a ted huhlam jak blazen a porad koukam, aby to Vasa nechytil.

Bananku uzi si to v praci 😀
zatim ahoj Olca

bazalka
17. čer 2008

Ahoj holky ...
Dopo jsem vyuzila toho, ze sla kamoska s malou na rehabku, kam jsme chodila s Martou a sli jsme s nima. Sestricce jsem kdysi slubovala, ze se nekdy ukazem ... tak nam to trvalo pul roku 😅. Bylo to super, rehabka na Martu mrkla, prekontrolovala nozky ... mame je Ok, nejsou ploche 😉. Taky jsme dlouze debatovali o botickach ... tak Vam napisu roman, co vse nam rekla.
Taaak ... do tri let botky ke kotniku, radeji s vyssi patou (na klinku) a ne zvedlou spickou, jak je ted moda. Doporucovala znacku Sante. Na doma v idealnim pripade pevne sandalky, zvlast pokud neni dobra klenba a pokud rychle roste noha. Jinak staci papucky. V zadnym pripade nedavat paskove boticky!!! Ty zvedle spicky u bot maji hlavne botky od Bati ... nuti to deti chodit po patech a bori se klenba 😠. Tak, asi je to vse 🙂.

Bananku, taky bych mela zajit kuknout do prace, uz jsem tam nebyla ani nepamatuju. A kamaradku obdivuju, jsou s manzelem borci!!!

dali
17. čer 2008

Ivčo tak kontníčkové boty ty my byly jasné,ale o vyšší špičce jsem teda nevěděla 😝 no já vím že se nemají nosit adidasky i nike,nemají dostatečně vysoké u kotníku,je to na houby ☹

bazalka
17. čer 2008

No, pred tema na taky rehabka varovala. Pry nosit jen certifikovanou detskou obuv ... ale je to tezky, kdyz je tolik peknych veci ... odolej a nekup to 😒

cecil
17. čer 2008

Jo, tak jsem dobře udělala, koupila jsem Emilce certifikované botičky, ale ta cena....860 Kč! No má je tak do září, října, ale jsou opravdu moc pěkně udělané, kožené. Počítám, že je ještě střelim v bazaru, akorát trnu tady na tom našem dvoře aby je moc nezriunovala....rozuměj....kuřinec se umyje, spíš aby je moc neodřela 😅 .

dali
17. čer 2008

Tak my máme i nike,ale moc je nenosíme,ale myslela jsem že třeba od bati jsou dobré boty,ty buble nebo co to je 😀

Teď jsem se vyloženě zase přežrala,měla jsem asi 5 palačinek 😝 😝 😝

bazalka
17. čer 2008

Mnaaaam, bych si dala 😝. Ja jsem se zarekla, ze prestanu zrat, nemuzu se na sebe divat ... jsem si zkousela plavky a chtelo se mi zvracet 😠.

entik
17. čer 2008

Prool, to budu mit i s doruckou, jo? 😀 kde bydlis? muzem se nekde sejit, nebo k nam prijdte s Vasikem na kafco, aspon se seznamime 🙂

entik
17. čer 2008

mozna si dnes udelam palacinky, jak to tu tak ctu 😅 mnamky, mnam.

bananek
17. čer 2008

Teda holky vy tu pěkně mlsáte já jsem jen na zelenině a ovoci maximálně kousek tmavého pečiva rýžu nějaký jogurtek musím z váhou dolů byla jsem na neurolce a dostala jsem zdupec jak kdyby človšk za to moh že otěhotní a pak to nejde dolů co no nic musím zabrat ono to půjde a Ivi do plavek já letos nelezu ale jestly mi půjčíš tu tvoji postavičku tak klido půjdu 😀 😀 😀 😀 😀

prool
17. čer 2008

ahojky entiku,
bydlime v Olomouci na Belidlech 🙂 radi zajdeme a seznamime se. Co nekdy pristi tyden - zatim tam nic nemam a tak pokud urcis den, my se prizpusobime 😀 teda vlastne mimo patku.
asi je palacinkove obdobi, uz o nich asi tyden basnim, ze je udelam 😝 😝 😝
kdyz mame doma 30 vajec 😀 😀
chtela jsem se prihlasit uz driv, ale nam to nejak nejelo ☹ ☹
Ivi, zrovna jsem koukala na batu a diky tedy za info o botickach - zatim kupujeme certifikovane. Na rehabku se take chystam, ale jen chystam ☹
papa a pekny vecer

cecil
17. čer 2008

No jo,kůň asi blbnul, teda holky, já se zasekla na dědině došly jsme domů o půl osmé 😅 , potkala jsem kamošku, narodila se jim dnes v rodině Eliška, dostala jsem štamprli a nemohla se odtrhnout jít domů 😀 .

Teda nalačno vám řeknu že to se mnou dělalo divy 😀 .

Ale už je to dobrý. Tak dobrou 🙂

linn
17. čer 2008

Zdarec,
delate mi chute, asi taky budu muset udelat palacinky 😉
K tem botickam, certifikovane jako myslite ty se zirafkou nebo co ???

bananek
18. čer 2008

Dobré ráno tak ten kůň včera pozlobil i mě chtěla jsem se v osum napojit a ani ho.. je to naprd .Já tedy nevím jaké máme botičky ale kotníčkové jsou a při dnešních cenách má Lucinka ještě po bráškovi měl neutrální barvy a na ty její začátky to stačí a myslím si že před těmi několika lety byla kvalyta i lepší když jsem koukala po těch obchodech tak bych to dnes ani nekoupila některé jsou tak na vyvrknutí kotníku a né pro děti co se učí chodit tak asi tak ktěm botičkám 😀 😀 😀

cecil
18. čer 2008

Lindo jo, certifikované jsou se žirafkou.

linn
18. čer 2008

Evi, diky za info, tak zirafku mame, 🙂 no nas ted sandalky taky staly skoro 700 😒

bazalka
18. čer 2008

Ahoj holky,
tak ja pomalu balim, zitra odjizdime na hory. Teda jedem na tri dny a veci mame jak na mesic ... nocnik, veci na pisek, teplejsi obleceni, mliko, kase, jidylka 😒 😖 😝

Treba u Bati jsou certifikovane, ale nemaji zirafu. Ale ne jen zirafacke jsou pry dobre ... treba ty Sante zirafu nemaji a spousta cizich znacek zirafu nema, vlastne zadna, zirafu maji jen ceske boticky, ktere splnuji urcita kriteria a zaplati si ji 😒. Treba super jsou rakouske boticky Superfit, ale ceny tomu odpovidaji 😖

To je boj, nejak ten kun furt blbne 😠

dali
18. čer 2008

Ahoj mě to taky pořád blbne 😠

Ivčo mějte se fajn na horách,jedete samy nebo s partičkou???

Botičky mají certifikované i v renu,Vikča měla jedny a ty byly skvělý,budu se tam muset kuknout a cena do 600,- 🙂

bazalka
18. čer 2008

Zdeni, kde je Reno? V Kauflandu uz neni.
Jedem jen my ... chcem si uzit tatku a taky je to prvni minidovo s Martou 😉

dali
18. čer 2008

Tak Tatínka pořádně užívejte 🙂

Reno je ještě v Olomouc city(globus),mám tam díky ségře ještě 10% slevu 😉

bazalka
18. čer 2008

Aha, aj jsem uplne zapomnela ... tam me vubec nenapadlo se jit mrknout.

linn
18. čer 2008

Ivco, taky prejem krasnou dovcu, me dnes taky ceka baleni ke tchanum, zitra vyrazime, vezmem to jeste pres Ol. a stavime se u prababicky.

linn
18. čer 2008

Zdeni, diky za tip s Renem, muzem zkusit na podzimni botky.