Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
18. čer 2008

Ivco, diky.
\a kde budete bydlet na dovce?

bazalka
18. čer 2008
linn
18. čer 2008

Ja tady sedim u netu a cekam na chlapika, co ma prijet pro kocar, jsem zrovna dnes zapomnela mobil dopo v lekarne, tak je s nim v kontaktu manza a ja pres icq 😒 jsem si puvodne myslela, ze jsem ten mobil ztratila, malem jsem z toho mela infarkt 😅 a Samousek chrupka.

bazalka
18. čer 2008

Ja kdybych ztratila mobil, tak me flakne 😒 ... nikde nemam cisla zazalohovany 😝
Marta taky chrni, ale zase tu nekdo vrta, tak nevim, jak dlouho vydrzi

linn
18. čer 2008

Pekny a krasny hriste, to se bude Martovi libit 🙂
to je hned nekde pod lanovkou?

linn
18. čer 2008

No ja prave taky ne a sla jsem asi do dvou obchodu, tak jsem si uz byla jista, ze mi ho nekdo slohl z kabelky 😅

bazalka
18. čer 2008

Jojo, hned u lanovky ... no jsem zvedava, jedem tam poprve, ale mame jen dobre reference 😉

linn
18. čer 2008

Jsme v Ramzove nebyla ani nepamatuju 🙂 a chystate se na vyslap? Berete nejakou krosnicku na Martu?

linn
18. čer 2008

Jsem

bazalka
18. čer 2008

Ja jem tam taky nebyla tak 4 roky ... ten penzion je celkem novej, myslil maji druhou sezonu.
Krosnicku berem, ale jak velky vyslapy budou, to netusim ... uz se Marta trochu pronese 😉 a taky zalezi na pocasi. Zitra ma byt fajn, ale v patek uz nic moc a v so jedem ke znamym

linn
18. čer 2008

Mluvila jsem s Mili a ze dovca dobra, vratili se v poradku, nic moc jinyho zatim nevim, manza ma jeste tyden dovcu, tak objizdeji pribuzny

bazalka
18. čer 2008

Dik za info ... musim se ji pak ozvat, jestli nezajem s klukama na prochajdu ... nebo se zas muzem i s Vama sejit u nas, minule to bylo fajn 🙂

linn
18. čer 2008

tak kocarek prodan 🙂

linn
18. čer 2008

jj bylo to super vsak my jeste urco dorazime do ol.

linn
18. čer 2008

tak se jdu venovat samousovi papa

prool
18. čer 2008

ahojky holky,
Ivi peknou dovcu a az se vratis, tak mi prosim pisni, porad nemam to tvoje cislo ☹ Rada vas uvidim, jeste pred tim 29.
Entiku co ta prosteradla??? Kam je teda chces posunout.
zatim pa 😀

janica..
autor
18. čer 2008

Zdareéééééééééééc,

jé Ivi tak vy už zítra razíte? kurnik to uteklo si to pěkně užijte 😎
Ivi mám dotaz dnes jsem byla na gyndě a dr. my zase nabízel to očkování na čípek, jakej máš na to názor, jsi očkovaná?

V RENU jsou docela dobrý boty, ale ta obsluha 😠 😝 já si zas nemylsím, že všechny nike a adidas jsou špatný, záleží který a taky SANTE nejsou všechny dobrý, jsem viděla jedny a ty byly teda dost blbý, špatná pata😝

janica..
autor
18. čer 2008

JO holky a včera jsem byla u toho zubaře, no marast největší, protahoval mi kanálky s 10cm jehlou aua auaua ☹
No a za měsíc jdu znova 🙄 😔

dali
18. čer 2008

No Jani ty jsi chudáček ☹ ☹ ☹

V Renu dělá moje bývalá švagrovka,ale asi týden,ona dělala v Kauflandu 😉

dali
18. čer 2008

Jinak jsou tam fakt kr*vy 😠

janica..
autor
18. čer 2008

NO v kaufu byly příjemný, ale v tom CITY, to je hrůza 🙄

linn
18. čer 2008

Jani, toz taky pridam svou trosku ohledne toho ockovani, segra se nechala ockovat, je o necele tri roky mladsi, ja bych do toho asi nesla, myslim si, ze uz je pozde. A taky jsou dve vakciny, jedna je vhodnejsi pro starsi. Ale kdybych mela holcicku, tak bych nevahala ani chvili.

janica..
autor
18. čer 2008

NO právě Lindi mně se taky zdá, že už jsem na to starý, ale nevím no 😒

linn
18. čer 2008

Ale ty ses zas mladsi ne? Jako nez ja 😀

dali
18. čer 2008

Holky jakej je v tom rozdíl mladá nebo stará 😀 no jak Vikča dovrší vhodného věku hned jde 😉

linn
18. čer 2008

No kazdopadne je to nejucinnejsi pro mlady holky, ktery jeste sexualne neziji, no uvidime , co nam jeste napise Ivka.
Ja uz mam nastesti sbaleno, snad jsem nic nezapomnela 😉

entik
18. čer 2008

Jani, ohledne toho ockovani, neni to vhodne jen do 18-20 let? navic ta vakcina je nova, rvat do sebe dalsi protilatky, ja nevim, nesla bych do toho...

Prool, tento patek nemuzes? nebo v pondeli dopo? 🙂

linn
18. čer 2008

jj Zdeni, naprosto schvaluju 🙂

janica..
autor
18. čer 2008

Zdeni a ty seš očkovaná? jako kdybych měla dceru, tak jde taky...

linn
18. čer 2008

Peti, tak zrovna co se tyka tehle vakciny, tak nepripada to riziko rakoviny jak pises rvat do sebe protilatky neporovnatelne?
Ja jsem teda spis priznivec ockovani, jasne, jsem z oboru a taky me to zivi, kdyz si tu vakcinu koupite 😉 , ale nejen proto, proste podle me prevazujou klady.