Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
2. srp 2008

No tak to to vsechno znas 🙂 a Brezova je kde? Ted hledim na mapu a nejak ji nemuzu najit.

fajn
2. srp 2008

holky musím pustit manžela už je tady celej nervozní tak zase zítra dobrou noc nebo hezkej večer 😵

cecil
2. srp 2008

Linn 😀 taky čučím na mapu a ne a ne ji najít....jedna Březová je i někd eu Bouzova, nebo tam tím směrem, ale to asi nebude ona

cecil
2. srp 2008

Mili, já zrovna ve středu koukala na provozní řád u naší dr., ale nevyhovuje mi dopoledne, Emilka chodí spávat, takže i proto 😒

cecil
2. srp 2008

No fajn pustí manžela a nás nechá našpónovaný, no toto 🙂

linn
2. srp 2008

V kolik chodi Emca spat?
U nas uz muzsti zalomili oba, no mozna vsichni tri, Sebik se taky neozyva 🙂

linn
2. srp 2008

No taky jsem byla zvedava a nic ☹

fajn
2. srp 2008

najedete na Litovel a směrem na Unčovice ,Náklo a v Unčovicích zabočíte do vesnice a tu projedete a jste u nás .Vždyt´jsem psala pr... světa 😢

linn
2. srp 2008

Jo uz to vidim ja hledala napis Brezova a ono je tam Brezove 😉

fajn
2. srp 2008

je to jak droga nemůžu se odtrhnout 😅 😅 😅

cecil
2. srp 2008

Jasně Lindo, každej má jiný zkušenosti s konkrétníma doktorma,akorát že mojí kamarádce řekl napřed že malá nežije 😲 (nevím jestli má ultrazvuk, nebo ne....), poslal ji do Ol a pak zase že bude postižená...jezdila na genetiku atd..no stres zbytečnej, má zdravou roční holku 😒

linn
2. srp 2008

Ale zas takova p.... to urcite neni, aspon do Ol. to mate o dost bliz 🙂

fajn
2. srp 2008

tak jak říká ta moje starší ,,čus bus" 😉

linn
2. srp 2008

Dobrou

cecil
2. srp 2008

Tak to se chodíte koupat na Náklo, ne? A kam jsi chodila do školy? Do Náíkla, nebo do Litovle? Já mám chlapa z Nákla!

linn
2. srp 2008

No Evco, jeste jak se pohybujes primo ve dzravotnictvi, tak znam takovou nejakou zkusenost skoro na kazdyho doktora, trepa praktika u nas, to by si clovek pak uz vubec nevybral.

cecil
2. srp 2008

Lindo, dopoledne chodí po desáté hodině....+- a večer jak kdy, kolik psí přes den atd....ale včera usnula až v deset a dnes to zalomila o půl osmé....

linn
2. srp 2008

Samik j nekdy tuhej dopo taky uz v jedenact, ale vecer nastesti stabilne pred pul osmou 🙂

mili3
2. srp 2008

To je skoda, Maty taky chodi obcas dopo. spat, ale jak ma moznost radit, tak na spani uplne zapomene 🙂 Uvidis, treba se ten rezim Emci zmeni, tak se za nama prijdete podivat.

cecil
2. srp 2008

Lindio, však já k tomu načemu pratikovi radši ani nechodím a zajedu si kousek dál....te´d nevím jeslti dát chehctajícího se smajlíka, nebo radši co brečí 😕....ale je to jak říkáš

linn
2. srp 2008

Mili, super fotka 🙂

linn
2. srp 2008

Jj Evi, no tak jen doufat, aby se nam ty spatny zkusenosti vyhybaly 😒

cecil
2. srp 2008

No mě právě jak usne až po poledni, nedej bože po jedné hodině, tak to večer desátá jistí....ale uvidíme....

cecil
2. srp 2008

Jo, pěkná fotka Mili, a tobě spí malej ještě dvakrát denně?,ne....Mě Emča jen jednou a poslední dobou jí stačí hodina a čtvrt, půl....což je houbelec.... 😖

linn
2. srp 2008

No Samous minimalne hodku a pul a dnes zase tri 🙂 ale to se postesti jen obcas

cecil
2. srp 2008

Zlatko, jsem se musela smát jak Berča dělala modelku....no jak říkáš, furt je co dělat 😀 😀 😀 ....Emča si jednou oblíkla moji podprsenku.....jedno ucho natáhla na hlavu, do druhého strčila nohu a šla 😀 , krasavica moja!

Jooo a včera holky řekla....vlá(-)ky...jako vlásky 😵 😵 😵 ...jako s tam ještě neměla 😀

mili3
2. srp 2008

Dekuji 🙂 porad to nejak meni. ja si neco naplanuju a on mi to naschval zmeni. Obycejne spi jednou denne asi kolem poledne tak na 1,5 hodky. Ale staci mi to na kafco a na net 😀

linn
2. srp 2008

Ale stejne je teda dobra, Samous znakuje jak o zivot, ale mluveni zatim moc neda 😖
No se znakovanim jsem si vzpomnela na Petu, nejsou uz zpatky z tabora?

mili3
2. srp 2008

Kdyz Matys lezl po ctyrech, slohl mi vzdycky ze supliku spodni pradlo a s kalhotkama nebo podprsenkou v zubech cmaroval po byte. Pak jsem ale tezko vysvetlovala, ze jsem nemela s manzelem rusnou noc 😀 😀

cecil
2. srp 2008

A dnes byla pátrací akce...Emča přišla, řekla a, a a hodila bobana do hrnca...tak jsem šla hledat kde to rozdělala.....poslední dobou ukákne a pak si to uvědomí a přijde to dodělat...... 😀 ....tak naštěstí to bylo v koupelně.
A dnes jsem si uvědomila, že je Emča už minimálně třetí den bez plíny....doma....tak nějak to vyplynulo samo. Ale je zajímavý, že jakmile dostane plínu, tak ji dohrčí, jako že na to nemusí myslet a hlídat si to a když plínu nemá, tak přijde říct, že chce čůrat.