• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Super, no jen tise zavidim, jsem to momentalne vzdala, zase zkusime na nocnik, ale mam obavy, ze ze zacatku s mimcem nebudu stihat hlidat Samouse :unamused:
2. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili......rušnou noc :grinning: , to má malej pěkné dětské hry :slight_smile:

No já budu muset taky končit...myslela jsem že něco budu děla a ono nic....ups
2. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak dobrou a at jsou holky brzo ok
2. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, no to asi stíhat nebudeš, ale já právě jak začnu přemýšlet kdyji dát na nočník a začnu ji tam strkat, tak ji to začnu znechucovat a zjistila jsem že když ji nechám tak si to hlídá sama. Třeba jsem ji strčila na hrnce a nic, jenom natáhnu kraťasy, odejdu, už řvala a, a a měla velké čůrání, se divím že to nepustila :confused: .

K našemu tříměsíčnímu výročí znakování jsem to počítala a Emča dělá 35 znaků.

a Samíkovi to tak jde? To je bezva, budete mít lepší domluvu!
2. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dobrou, doufám že dnes už nebudeme tolikrát vzhůru, jdu hodit hygienu
2. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem to teda nepocitala, ale kolem dvaceti uz asi bude umet, i kdyz teda nektere si hodne prizpusobil a par jich dela stejne :slight_smile: naprosto nej je auto, lezime v posteli, Samous slysi venku auto a hned ukazuje :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa
a omlouvam se za vsechny preklepy, pisu jak analfabet, ale mam omluvu - tehu demence kombinovana s materskou :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to bezva, žejo? ty jejich rozzářená očička, když vidí že jim rozumíš..... a teda jede! 20 zanků!

U nás je nej...."ještě", "auto" taky ráda, ale teď už někdy řekne brm. Táta brm pá....a je to jasny :slight_smile: . Taky vrtulník, slon, tygr, koza a favorit.....mlíko!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

a už fakticky dobrou ....s kobrou....hlava rodiny nikde, no to je sobota! Na to nejsem zvyklá, se mi netoulává! :confused: :wink:
2. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn, tak ty demence a já k tomu ještě ta Plzeň, ty moje překlepy mluví za vše...20 zanků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc preju azase priste :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky :dizzy_face:
2. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdar jak sviň, zase s křížkem po funuse, si tady vykecáváte! Evi, tak beruš se mi dneska vyčůrala do postele, jsem vlezla do pokoje a ležela rozvalená na celé půlce, křenila se a říkala hajíííííí, za chvilku mi začala ukazovat aaaaa a měla ten flek pěkně schovanej až v rožku a na MOJÍ PŮLCE :angry: :angry: .No až mi tohle udělá na tej novej matraci, tak ji roznesu v zubech.JInak ráno jsem ještě chrápala a ona se pěkně vykakala a vzbudila mě, jak si sama tleskala, že je jako borky, když má Bobka v nočníku. S těma znakama jsi dobrá, to já jsem nějak stagnovala, bo začala hodně opakovat slova a tak spíš už počítám ty slovíčka.Každej den něco novýho.Místo "dej", říká "na".
Hodím foto berušmodelů, fakt si to navlíká sama- bez pomoci. Lindi, to je samoušek šikulka s těma znakama, fakt rychlovka.
2. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus,vy jste to tu pekne rozjely

Mili no zdarec,no ze ses ukazala, te na konovi vitam:wink:

Lindi zitra rodis, jak ne, tak uvidis:slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatu, ja jsem jeste tady :wink:
2. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mas ty narozky zitra jo?
Jsem ti uz prala asi na minule strance :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi zitra, diky za prani:slight_smile:

Mili pekny fotecky, Matyasek uz je kus chlapa

Jako jinak jsem pekne nas.ana pac ten muj chlap si koupil novej telefon s pripojenim na pocal,takze jsem vyfasovala tel. a ctu si vas na nem, ale to by ani nevadilo, ale to psani je pekne na pytel
2. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
si říká, že to v podlení době nějak flákač, jani
A ty se lindi běž vyspat, když zítra rodíš!!!!
2. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
O: si říkám , v poslední době
2. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zlatu u me to nema cenu, ja driv jak o pulnoci stejne nezaberu, vcera jsem cumela do stropu do dvou :sweat_smile:
ale pujdu se asi natahnout k Tv, takzatim papa a jestli teda nebudu zitra rodit, tak zas mrknu :wink: :sweat_smile: :grinning:
2. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim.Tak jsem nahazela ty moje resty za cely rok :slight_smile: Lindi, ty zitra rodit nemuzes, kdo te odveze do porodnice, kdyz jede marta na ryby?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlatus Berca JE BOrka:slight_smile:,jak vidim tak by si s mladym rozumnela:slight_smile:
2. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 taky myslím, že máš ještě čas.
2. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dyť já to říkám furt, Jani, jenom Damouš jaxi nemá zájem, tak si s ním promluv, rposím tě!!!!

Mili a co dovča, dobrý? Jste byli letecky?
2. srp 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili, fotky krásný, já budu muset taky udělat ordnunng a hodím jen pár foteček do jednoho albíčka, ale to by se mi muselo chtít.
2. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a janico, kdy jako teda dorazíš? Mohly bysme se domluvit třeba aj s bazi a když bude hica, tak zajet do těch bohuněk třebas.
2. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovca super, letecky jsme se jeste s nim bali, tak jsme byli autem v chorvatsku. Byl to zahul, ale i tak jsme to zvladli. Maty skoro porad spal. Ale pristi rok letecky :slight_smile:
2. srp 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted tak prubezne sleduju ty vase fotky, jsem ostuda, ze jsem si jeste nenasla cas :confounded: ale vse napravim :wink: taky mate krasne ratolesti, uz se tesim na dalsi srazek
2. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v bohunovicich je to paradni, jezdite tam casto? ze bych se nekdy pridala, samotne se mi tam nechce...
2. srp 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? to já bych se bála tím autem, letecky je to šup rup.Za dvě hoďky jsi tam, to já k moři jedině tak, jeslti na to někdy shrabeme. Kamarádka tak byla s holčičkou na mallorce a když se vrátily, tak si vždycky ráno Viky balila věci a že chce jet k moříčku (cesta stejně dlouhá jako autem k babičce) a nechápala, že to není za rohem, jak se zdálo! :grinning: Já bych chtěla mimo sezónu, aby nebyla taková hicna.
2. srp 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš no jasné!!!!já sháním spojence.ale v bohuňkách jsem ještě nebyla, ale chci jet omrknout, tipa dala bazi.
2. srp 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek