• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

3. března 2010 
aspoň, že nepojedeme s prázdnou.
15. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se nám daří :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak me hodne bavi krasobrusleni

jinak samozurejme nasi..Sablikova je neuveritelna..presne,jak ji nazvali nemci,ze je to zenskej Bolt :wink:
Bauer taky super,dalsi medaile bronz..Zahrobska ,skoda to koleno..a jinak koukam celkem na vse..

ale jak pisete na zacatku...atletika atd.. :confused: nevim,nevim,ale letni OH budou az za 2 roky devcata :sweat_smile:
to vam se naúpisu..nejvic na atletiku :grinning:
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha dobry :grinning: ted jsem si vsimla,ze to neni k temto OH :grinning: beru zpet:slight_smile:
16. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, jak to vidíte dneska? já věřím Vernerovi, že dá aspoň bronz. nevím proč, ale cítím to v kostech :grinning:
16. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janinunina :grinning: :wink:

jituskak - no tak uvidíme, já mu taky celkem věřím :slight_smile:

Jinak Slovensku gratuluju k druhé medaili :dizzy_face: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel to velice sleduje. Ani skoro nespí. Je totiž veký nacionalista. Při každé věci brečí. Když nám Maeruška pořála k vánocům, tak brečel jako dítě. Jsem ráda že ho mám.
16. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medajle není :unamused:
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, Verner to nějak zvojtil :sweat_smile:

Koukala jsem ráno na hokej a pěknej zápas to byl :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme hráli hokej nebo teprve budeme?
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurecon, hráli jsme dnes se slováky od rána od 6hod. a vyhráli 3:1 :sweat_smile:
Já mám ráda krasobruslení ale dávají ho v noci a to spím, takže něco vidím ze záznamu, dost mě to štve, těším se na další OH až budou zase v evropě.
18. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsme hrali :slight_smile: a vyhrali
18. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme sledovali sjezd žen a to byl docela masakr, manžel to dřív dost sledoval a nepamatuje tolik pádu v jednom závodu, některý pády byly fakt hnusný.
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber...Verner to kazí tak nějak pořád :frowning2: od tý doby, co se stal mistrem Evropy už nic nedal :frowning2: tam to bude asi problém v hlavě :frowning2: Zato náš druhej - Březina - tak ten teda skáče jako pánbůh :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rozhodčí ho hodně poškodili, což v krasobr. je normální, daň za mládí, tohle mě na krasobr. strašně štve, jinak ten sport miluju :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli "velkohubý" Pluščenko dneska obhájí, já ho nějak nemusím, i když krasobruslař je úžasnej. Ale jeho styl je tak patetický, jak už to u Rusáků bývá, samý pózy :unamused:

Hokej super, i jsem ho viděla skoro celý, páč dcera vstávala po 6 hod :frowning2: :grinning:
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo, kdy jedou Sáblíková s Erbanovou 1500m? :confused:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, tak aspoň něco :slight_smile: A už se ví, kdy budeme hrát další zápas?
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, mrkni sem, tady zjištuju kdo kdy hraje/jede http://special.sport.cz/oh2010/
18. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alisek :slight_smile: :slight_smile: děkuji, už to vím :wink: v pondělí o půlnoci /ještě musím zjistit, jestli je to půlnoc mezi nedělí nebo úterkem :grinning: :grinning: /
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby hokej bol super, akurat som totalne znicena, lebo som mala koli hokeju budik o 5:30 :zipper_mouth:
slava vitazom (CR) cest porazenym (SR-uz zase:slight_smile:)
18. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti - já myslím, že je to půlnoc z neděle na pondělí a pak ve středu je 5000m :slight_smile: :dizzy_face:

A Verner už teda dojezdil? Ten volný program on nejezdí? Já teda zase krasobruslení tak moc nesleduju :sweat_smile: Březina byl dobrej :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber, díky, myslela jsem si, že je to z neděle na pondělí, no uvidíme :wink:
Verner jezdí pořád, ale blbě :frowning2: :frowning2: prostě se mu vůbec nedaří, hodně padá, chybuje, zatím je na 19. místě :frowning2: :frowning2: to je na pytel. Přitom mistr Evropy :frowning2: :frowning2: ...bejvávalo :frowning2: Ale skákal super, akorát holt v závodě mu bzukne nebo co :confused: :confused: , je to škoda. Asi nějaký psychický blok :frowning2:

Viděli jste včera tu slovinskou běžkyni na lyžích, jak spadla to tý jámy :confused: :confused: To bylo dost hustý :frowning2: Se divím, že tam nedají nějaký pletivo :confused: Přitom největší favoritka :frowning2:
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem neviděla, já to včera vůbec nesledovala :sweat_smile: si to teda zkusím najít na netu :sweat_smile: a to byl teda sprint ženy?
18. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, byl snad nějaký trénink nebo rozjížďka sprintu...Slovinka Petra Majdičová :frowning2: ...jako málem se přizabila :frowning2: :frowning2: vypadalo to fakt dost hrozně :frowning2: Já to viděla ve zprávách :wink:
18. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a i přes ten pád nastoupila, neměla nic zlomenýho a byla nakonec třetí, akorát jí museli z cíle odnést, prý skoro zkolabovala :frowning2:
18. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem to v sestřihu, hnusnej pád ale je to borka dojela si pro bronz, neuvěřitelný s naraženým bokem
18. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt třetí i po tomhle? Tak to je fakt skvělá :dizzy_face: :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdičové mě bylo líto, je to borka, že to tak zvládla, fakt klobouk dolů. Ten pád vypadl hrozně
18. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdičová mě taky včera dostala, koukali jsme na to a nechápala jsem, že pro tu třetí dojela, v cíli se pak fakt úplně složila, ani o sobě chvíli nevěděla..
18. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dívaly jste se někdo včera na sjezd ženy? Jak ta borka spadla hned po startu? :sweat_smile:
18. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari, ta byla fakt jedlá, je to škodolibý ale rozesmálo mě to, pár účastnic mě přišlo dost oplácaných a řekla bych že padaly částečně kvůli tomu, že už to nevybalancovaly, teda jen některý závodnice. ale jinak to byl masakr a trať fakt těžká, hrozně rychlá, američanka vonnová jela fakt úžasně a jinak vypadá jako křehká blondýnka, sem tam to krosila v zatáčkách jak motorkáři, klopila to solidně, až na kolena.
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek