• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

3. března 2010 
náhodou oblečky dobrý a co si vážím,že jsou od českého výrobce :sunglasses:
vzory trochu retro, ale zase proč ne? máme přece dobré designery,zabývající se retro tematikou.já bych to neviděla tak zle
13. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky oblečky líbí a aspon jsme něco extra.akorát Jágr jak přežvykoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ted ještě ty výkony...
13. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že kdysi si šla Neumannová pro medaili v takové prapodivné kreaci s divnou hučkou na hlavě a ještě divnějším kabátě v hnusných barvách :unamused: :unamused: ...no tahle kreace se mi také nelíbí, spíš než retro mi to přijde mírně psychedelické :grinning: :grinning: ...ale to je o vkusu :wink: Ale věřím, že jsou naši nepřehlédnutelní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je fajn, že to je od Čechů :slight_smile: Včera jsem to viděla ve výloze Alpine Pro :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty soupravy se mi líbí, jsou takový správně šílený :sunglasses: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale olympiáda začala teda i dost smutně.je to škoda. :unamused:
13. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber a nepříjdou ti jak hoperský?
13. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani ne :slight_smile:
Já myslím, že se náhodou povedly, když si vezmu, co měli naši v minulých letech :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: letos se za ně nestydím :slight_smile:
13. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A JE TO DOMA!!! :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mate doma?? medailu? akuuuu???

inac, tema na olympiadu tu uz je ZOH 2010...toto je pre cesky manšaft?? teda ceska reprezentacia??
A ZOH 2010 je pre SVK???
ci? :grinning:
15. únor 2010 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanka, máME :grinning: za 3000m rýchlokorčuľovanie a ZLATOOOOOOO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sáblíková je neuvěřitelná.Přišlo mi,že snad na konci ještě mohla,oproti canaďance či němce. Byl to doják jsem si zase pobečela,husinu po těle....Velká gratulace.
A obleky se mi líbí jsou netradiční, jsou vidět to musí být pro sportovce taky fajn pocit,když v hledišti svoje fanoušky pozná hned.
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sa tesim, blahozelam, dakujeme...
dako mi to asi uslo...supeeer!!

ale neni tato tema dako dvojmo??
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím, jestli je téma dvojmo, tahle je tu už 2 roky :grinning:

tetes - taky myslím, ani se nemusela nějak vydýchávat, byla úplně v pohodě :sunglasses:
15. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téma ZOH je asi jen slovenská, já ji nevidím
15. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak preto, ze je iba na slovenskom MK...ok...
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda...byla jsem nadšená, sice nevyspalá, koukala jsem do 1.00 hod, ale stálo to za to :slight_smile: :slight_smile:
Martina je bezvadná a příští týden jede pět kiláků a tam jí už dva roky nikdo neporazil!! :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jede Lukáš Bauer :wink: :wink: tak snad to dá :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, jsem nadšená z Martiny. Tak aspoň nějakou medaili budeme mít :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue, ved to zlato maju cesi! teda blahozelam aj im...no ja pisem, ze dakujeme...xixi
tak blahozelam vam, cechom...
15. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace Martině :grinning: A oblečky jsou super.
15. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
obleky maji super, medaile taky at se jim dari ale jinak me to teda sere :grinning: pac nemam sanci se doma koukat dalsich min 14 dni na TV :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to puštěný pořád. manža je tělocvikář a zrovna má prázdniny, takže koukáme od začátku. Oblečení nemá chybu. pamatuju si, nevím, jeslti to bylo 94, nebo 98, jak měli takovej nemožnej "ruskej" oblek. kabát a takovou ušanku :grinning: jinak Martinka to zvládla skvěle, já to ořvala, uvidíme na Lukáše Bauera. koukali jsme na Ondru Banka, ten je od nás, tak tomu fandíme dvojnásob :wink: mě to hrozně baví :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to doma s MM sledujeme. Martina mě moc moc potěšila a byla jsme fakt dojatá. je od nás z mého rodného mšěsta a halvně ji znám tak je to takové příjemné a koukal ač není na olypm. medaili adeptem je můj spolužák ze základky. :wink: oblečení fajn, jen mi na některých ty kalhoty neseděli, ale přesně ty ruský šanky a kabáty bylo něco fakt děsného. :frowning2:
15. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáš zatím vypadá, že teď nic nebude, ale kdo ví může nás překvapit....
15. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že by????
15. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam... :grinning: :grinning: :grinning:
Bronzová je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda. jsou to blázni. 15 km za půl hodky to dávám na kole, když jsme ve formě :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Další medaile, hurááááááá :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek