• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

3. března 2010 
sorry za hrubky je mi spatne od zaludku asi tim to bude :grinning:
19. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiež pozerám olimpiádu, však v telke aj tak žiadny poriadny program nie je...a ten beh ...no tie časy...to niet čo povedať..aj keď Kratochvíľovú nepokorili zatiaľ :slight_smile:
19. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: to nie hrubky... :wink:
19. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si nemohla vzpomenout za kolik sme behali 100 na zakladce tak rikam manzovi kdyz bezeli ,ze sak co to zvladneme taky ne a on me uzemnil,ze ja tak za dvojnasobek a o plavani ani nemluvim ikdyz ja plavu celkem slusne a rychle :grinning: ale tri tempa ze vterinu asi nedam v kuse 100m :astonished:
19. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vieš...my robíme iné veci...oni v kuse trénujú
19. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo ,ale stejne by me bavilo neco s tou vodou pac ja vodu miluju a nepotim se v ni :grinning:
19. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie tak to já už se ve vodě i potila :grinning: To když ti idioti ohřáli vodu v bazénu moc a člověk se nemohl ani pořádně nadechnout a stačilo jen zastavit a už mě tekl pot po čele :grinning:

Jenomže nám ta práce končí v určitej čas, kdežto oni tomu musí podřizovat celý život. Viz. jídelníček, životospráva, spánek apod. A asi si nemůžou dovolit jít z hospody rovnou na trénink jako se to třeba v mládí stávalo mě :grinning:
19. srp 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk..to se teď dělá opačně :grinning:
19. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem fandila Bábovi,je to náš soused,ale moc to nepomohlo :confounded: Ale i tak je dobrý.Být šestý na světě je slušné.Jinak se dívám na kde co,když je čas.Dneska bylo synchronizované plavání,to bylo něco.Krása.
19. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nobody jako že jdou do hospody po tréninku? No taky jsme to dělávali a pak rovnou do školy :grinning: Tenkrát to člověk ustál, teď bych se z toho vzpamatovávala nejmíň týden :confounded: :grinning:

Tak jsem věřila tomu Prokopovi a on nepostoupil ani do semifinále :unamused: Snad aspoň ta holka něco zajede :slight_smile:
20. srp 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt,ze ja se potila v horach letos..termaly sou boziiii tam je uzasnych 40C voda :grinning: to se vali a pari jak prasatka :grinning: :grinning: ja si rikam proc nekterej plavec ma ten overalek kratkej nekterej dlouhej ..jestli je to jen image nebo schvalne..ja mam plavky arena a jsou mega skvele teda az do letoska pac zacaly ridnout takze prosvitaji lehce a uz me nestahuji tak jak pred 6ti lety(ja mam neskonalej pocit krivdy,ze mi neco nevydrzi treba 15let) :grinning: :grinning: plavalao se v nich rychleji nebo aspon to byl pocit..uplne te vcucly a udelaly tak o cislo mensi postavu :grinning:
20. srp 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk ..jojo, tak tak
někdy to musím tak udělat :grinning:
20. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie a zkus v těch termálech plavat a zhubneš 10 kilo, jak se budeš potit :grinning:
20. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
termal park oravice,alebo velky meder su suprove :grinning: ,inak som zvedava ci este nieco ziskame ,vcera som pozerala tie gymnastky a gymnastov-atletiku som nestihla co ma stve :sunglasses:
20. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste se vracim k Boltovi a jeho rekordu. Az dneska se mi dostaly do ruk tri dny stare LN a tam na nekolika zaberech zblizka je videt, ze uz startoval s rozvazanou zlatou botou, jak mu behem trate ta tkanicka vic a vic povolovala. Jeste ke konci ty blbinky, zpomaleni a otaceni, to by me zajimalo, za kolik to umi normalne ubehnout?
20. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bolt má další svěťák :dizzy_face:
20. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, to je borec :wink: nadhera
20. srp 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já Bolta propásnul..sakra :angry:
20. srp 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel taky nestihl, tak jsem mu to aspon vypravela :grinning:
20. srp 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky ...speciálně pro tebe :grinning: klidně jez

http://www.youtube.com/watch?v=fqEhFaBW4I8
20. srp 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já si teď splet téma kvůli Boltovi :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděli jste teďka Davida v tom parkuru, mě je ho hrozně lítooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: Takovej fešnej a sympatickej hošík :frowning2: :grinning:
21. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
videla, ach jo...skoda.
21. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prcic ja pracujem a dnes som nemala cas zistit co sa deje,no tusim nas zapasnik bude bojovat o bronz :grinning: nieco sa mi sustlo v radiu. :slight_smile:
21. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sledujete někdo ten parkur? To ne neskutečný :frowning2: !!! Vždyť se tam snad zmrzačej :angry: . To je teda disciplína :angry:
21. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja to nesledujem ale syn to dal nahravat-je to konak tak uvidim co na to povie. :frowning2: aaaaa mame bronz :grinning: :grinning: v tom zapaseni :grinning:
21. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem :wink:

Teď musíme držet palce Špotákový, jde o zlatou. Ve 13.20 jí to začíná :slight_smile: Já jí od začítku věřim, tak snad mě nezklame :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak drzim :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
parkour ... teda parkur sleduju :grinning: akorát teď nemůžu
21. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatim druhá :frowning2:
21. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek