• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
jo tenhle david :wink: holky Petr a fnukná néééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :rolling_eyes:
19. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť jsem to říkala, že se k sobě vrátí. Bude svatba uvidíte! A bude rád, že má dítě :wink:
19. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se beztak nakonec zjistí, že je to jeho a že se stal zázrak.
19. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli se dá hanák dohromady s tou blbkou tak se fakt nebudu dívat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A rřeba se stane další zázrak a Kristýně se rozsvítí :grinning:
19. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zázraky se dějí to je fakt.kristýna by potřebovala toho s tou motorkou.
19. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko mám pocit že ona by dohnala k šílenství každýho,ani motorkář by nerozchodil její náklonost :grinning:
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý,za chvíli to vypukne.Žhavte křesla :grinning:

Kristýna by potřebovala převychovat nebo jinou máti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Motorkář by jí umlátil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych ráda žhavila ale dětičky mi to nedovolí,zase nestíhám k sakru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo,když ty jich máš hodně :grinning: .Tak zkus zaúkolovat Bobeše at ti pomůže děti nahnat do postýlek :fearful: :grinning:
19. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten tady dělá největší bordel,zase má záchvaty puberty,takže hlášky,řehot ničemu atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkavano, za 20 minut se toho dá stihnout :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy chytračky nechcete si to se mnou na těch 20 min vyměnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda záchvaty puberty...No,ale jestli se to projevuje jen takhle tak celkem dobrý :grinning: ...Co spíš horší,že až se dostane z puberty,tak nastoupí do puberty hned Klárka atd.....
Takže se nebudeš nudit hodně dlouho :sunglasses: :grinning:
19. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
20 minut bych možná dala...A pak bych se vrhla té mojí rodině do náručí a říkala bych :,,Ó díky vám." :grinning:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vždyt tady těch dětí o moc víc není?no Kubík už padl za vlast,Lenča se zdaleka nechystá a tamti dva koukají se mnou. :wink:
jo a kté pubertě,já bych se nudila kolikrát tak strašně ráda alee ted mě to fakt roky nehrozí,po Klárce Kuba,po Kubovi Lenča a po Lenče se vrátí do puberty tatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo dala jsem se na vojnu tak musím bojovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko,občas mám pocit že i ta moje pětiletá koza je v pubertě :grinning: :grinning: a co až tam dospěje malinká.O tatkovi nemluvě,sotva se z puberty dostane zase začne senilnět :grinning:

Táák holky,už mám popcorn a jdu se na to :grinning:
19. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka kde jsi?neříkej že už koukáš na reklamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko:Né, :astonished: ,já tady brouzdám po koníku a přispívám...
Lenko:A kdy vstoupíš do puberty ty?Neříkej,že jí pořád máš? :sweat_smile: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety:Já popkorn nerada,vždy se mi sekaj ty slupičky v krku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jo nety máme to ale těžký.ještěže se můžeme odreagovat u naší ordinačičky ,že.tam pro jejich osudy zapomeneme na ty naše,aspon na chvíli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dvojka teda dovol já nevím co je puberta :wink: :dizzy_face: mě slupičky v krku u popkornu nevadí. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě mimiňák taky chrní, a bobešice taky,- to je sice hrozně fakn že mi teď nechá koukat na ordinaci, ale podle zatím zaběhlýho režimu se v deset vzbudí a do tří do rána bude čumákovat a vyžadovat pozornost. A po šestý se zbudí zase mimiňák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci taky puberťákyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a popkorn :grinning: :grinning: :grinning:

A někoho kdo mi vyžehlí (žehlim vždycky v úterý a čtvrtek u ordinace, ale čtvrtek je nejlepší, nejdřív ordinace, pak přepnout na primu na jste co jíte a pak zoufalky, takže do půl dvanáctý mám program na žehlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je to tady ,pak písnem. :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaleilah -Ty už jsi porodila? :confused: Tak to strašně,strašně moc gratuluju a přeju mnoho mnoho zdravíčka celé rodině a Adrianka at krásně roste a prospívá a dělá vám prostě jen samou radost :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaleilah-taky si žehlení nechávám na ordinaci(resp.když už na mne ta hromada div nepadá,vezmu žehličku a ono to u Ordinace lépe utíká).To je strašný koli máme pořád prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky gratuluji k mimísku :wink: :wink:

Frynťák začíná být dost nervní,je toho na něj moc na chudáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tady taky, cekam na reference jak a co bylo dnes :wink:
19. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frynta se dneska choval jako debil :angry:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek