• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
dvojka, díky :slight_smile: vypila jsem riciňák a naplánovala si porod tak, aby mě v úterý pustili a já mohla doma čučet na ordinaci :grinning: :grinning: :grinning:

Nety, s tím prádlem je to fakt děs, ale já žehlim fakt pravidelně 2xtýdně takže to jde :wink: -u ordinace jsem zvládla celej koš, skončila jsem přesně s titulkama :grinning: tak jdu vytáhnout druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska to byl docela mazec, jen ta zdena zblízka vůbec není hezká, má nějakej divnej make-up, že jí dělá jakoby šedou :grinning: :grinning: Zajímalo by mě jestli to frintovi řeknou :wink:
19. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš FrYnta, mě už hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, on je poslední dobou celej nějak mimo :confounded: a to jsem ho měla ráda...ale zase Hruška se docela ukázal
19. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš v tom budou pokračovat a provalí se to :slight_smile:
Ale nová doktorka bude pěknááá :slight_smile:

Jak mi ze začátku byl Vladimír nesympatický,nějak ho začínám brát :grinning: :grinning: ,pes který štěká nekouše :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdina takže frynta pořád pokračuje v návalech vzteku,napadl zase toho frajera a řekl,že kašle na primariát.Pusáč doprovodil Zdenu na charitativní večírek a sskončili v posteli.když fryntovi došlo že ma Zdenu rád tak už bylo pozdě,ale ještě nic neví.hruška zachránil markovi a začali si rozumět.do německa ale nechce.jinak nic zajímavého celkem. :wink:
19. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten frynta je ale nerv,docela se mi ted protiví.hruška u mě malinko stoupnul.pavla opět nemastná neslaná.scena zdeny s pusenským super.kostková v ukázce taky celkem šla.
19. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zdina a Pálenice se už uzdravuje a hruška má rozdrcené prsty na pravé ruce.
19. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžete mi prosím stručně napsat děj včerejšího dílu? Já jsem usnua hned po začátku :frowning2: Díky.
20. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sven a co ho zkouknout :confused: :slight_smile: ?
http://archiv.nova.cz/multimedia/ordinace-v-ruzove-zahrade-2-odmitam-litovat.html

Holky,nojo na Fryntu to padá odkud se dá :grinning: :confused: :sweat_smile: .Včera se mi líbila Vendulka s Valšíkem aneb alergie na ryby :grinning:
20. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Sven jak můžeš usnout u ordinačky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli chceš stručný děj tak se podívej na 3příspěvky nad tebou
dvojka to fakt nemělo chybu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me se ten odkaz neotevre. Jeste pred par dny jsem ho otevrela, ale na koukani ot nebylo, strasne se to sekalo. Dnes se to ani nenacte :angry: :frowning2:
20. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdina-a jakou máte rychlost?...Já se na to koukala a šlo to :wink: :confused:

No, ono Valšíkovi asi smrdí z pusy,že ho ta Vendulka nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka , rychlost nic moc 126kb/s :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně ale Vendulka s Valšíkem jsou perfektní dvojka, už se těšim na svatbu :grinning: mu tam asi zaserupnou gatě, nebu bude jinej průser, on je na to jak magnet :grinning:
20. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy tu píšete a já si vás ani nevšimla. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kal a oni se budou brát?
já tomu odkazu pořád odolávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem si to už přečetla vše :grinning: Nejětší radost mám, že Anča dostane zase přes hubu :grinning:
21. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek ty jsi ale potvůrka podivná :grinning: :grinning: :grinning: a dostane aspon už fest?
21. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne zase jen facku, ale prý se s ním rozejde a on jí bude pak vyhrožovat :wink:
21. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoši takovej bulík s tím bych byla hotová raz dva.vždyt neumí ani mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš musí tam udělat nějaké drama.
21. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ono jich tam je i tak málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
22. lis 2009 v 09:35 • mirkas01
ach jo a já myslela že máme další závislačku :wink:
22. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyto souteze jsem nikdy nepochopila- zvlast, kdyz se to da klikat do aleluja a kymkoliv:frowning2:

Ale k tematu- vsecky moc zdravim, taky pilne sleduju. I kdyz se mi to driv libilo vic, je to docela docela dobre odreagovani:slight_smile:
22. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pazhitka vítej.doufám že budeš psát často :wink:
22. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na ordinaci závislačka jsem, to je pravda :slight_smile: a mam kamarda ktery opravdu nevynecha ani jeden díl a to je to chlap :grinning:

a stou soutěží mate samozřejmě pravdu jen jsme to chtěli zkusit, ale je tam moc ošklivych lidí, že když se dostanem trošku vejs tak nam tam nasazí 1 a začíname znovu a já opravdu nemam povahu na to měnit si IP adresy a podvadět a klikat si tam 10, proto jsem to zkusila tím to zpusobem a jsem opravdu rada že to za 10 dní končí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se překlepy :sunglasses:
22. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mirka tak mezi nás zavítej :wink: MM taky kouká na ordinačku :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, už se nám to krátí :slight_smile: leni nevim jestli se budou bát, o tom ztím nepsali, ale myslím že to tak dopadne :wink:
22. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
taky jsem zavislacka na ordinaci :grinning:. jen mi prijde ze uz to tam je znacne prehnany :stuck_out_tongue_closed_eyes: . bejvavalo to lepsi :slight_smile: . ale nevadi,stejne koukam :slight_smile:
22. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek