Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

lenkavano
22. lis 2009

say vítám,hurá to se nám to pěkně rozjíždí.jinak máme stejný názor jak ty ale přesto koukáme 😝 😀 😀 😀

vercak.
22. lis 2009

Ahojky, můžu se k vám přidat??? Přiznám se, že jsem taky závislák 😀 😀 😀 No a můj přítel to taky docela žere (nemá vlastně ani na vybranou 😀 )

kaleilah
22. lis 2009

Holky a koukáte tu někdo i na ulici?

lenkavano
22. lis 2009

jé vercák to víš že můžeš 😉 a pak že ti chlapi koukají jen na fotbal,ale v práci to beztak nepřiznají 😀 😀 😀 😀
Kal já koukám ale tak na přeskáčku,ted to bylo hodně zajímavý s tou Lenkou a jak jsem dřív nemusela Gábi tak ted u mě stoupla je to fakt frajerka.můžeme si klidně o ulici psát,jste holky pro?

tomasek06
22. lis 2009

Taky kukám na ulici 😉

sayast
22. lis 2009

taky koukam na ulici 🙂. ale ne tak pravidelne 😒 . je to pro me blbej cas, bud se vracim od mamky domu nebo zrovna koupu. ale libi se mi 🙂. a gabine fandim 😵
a ulici ma rad i manza 🙂. ordinaci tak ne 😝 ,ale nic jinyho mu nezbejva 😀
jen mi stve ze v obou podvadi jen zensky. manza pak chodi a rika ze jsou takovy vsechny zensky, kdyz to davaji i v serialech a filmech 🙄 . mohli by tam dat i nevernika 😀 😀 😀

lenkavano
22. lis 2009

say no to je fakt MM taky říká "no vidíš,kdyby ty ženský nebyly potvory...." 😝 😝

vercak.
22. lis 2009

Taky koukám na Ulici, je to pro mě v dobrou dobu. malej je zvyklej na koupání až v půl osmý a do osmi musí jít spinkat 😀 Můj přítel to přizná i v práci, že kouká na ulici a ordinaci a dokonce tam ženským vždycky připomene, co se tam bude dít a nebo co se dělo 😀 😀 😀 😀 😀

No v ulici teda Gábině taky dost fandím, obdivuju jí, jak si jde za svým a taky že pořád držela toho blbečka Hynka. Snad mu v hlavně trošku cvakne a budou spolu 😵 Štve mě ale Lenka, jak se lituje. Může si za to sama, když už podvedla, tak to měla za včasu říct a ne z Jardy dělat blbce 😠

Jo a v Ordinaci teda začínám mít docela ráda Pusáče. Není sice moc hezkej, ale je tam jedinej férovej a normální, i když je to takovej bručoun 🙂 No a jeho synáček Marek??? Rozmazlenej fracek, kterej si myslí, že se bude všechno točit kolem něj.

vercak.
22. lis 2009

Ale jo, je tam nevěrník. Přeci Lukáš podvedl Gábinu.
Ale když to vezmeme reálně, tak když má chlap víc ženských, tak je to borec a frajer největší, ale když má ženská víc chlapů, tak je to ku..a 😠

zdina
22. lis 2009

veru, to mas pravdu. Chlapovi budou klepat narameno a na zenskou se budou divat jak na ... 😝

lenkavano
22. lis 2009

vercak máš pravdu s tou Lenkou,a ten herec co hraje Jardu to tak dobře hraje,že je mi ho vždycky tak líto .myslíte že se to spraví.jak se políbili u Henryho tak to bylo takový nadějný.ale já si myslím,že se tam stejně ještě něco semele.jinak zbožnuju Peška a Miriam.
jinak mě se pusáč líbí i vzhledově a to dokonce víc jak frynta,ale ten Marek to je ....ale už tam dlouho nebyl mmladej mázl,ten se mi líbí ,hlavně ty hlášky na otce,to je fakt jak u nás doma 😀 s tím našim pubošem. 😝
Zdinko ahoj stíháš sledovat?

zdina
22. lis 2009

ahoj Leni, ulici nesleduju uz davno, tkaze vubec nevim o cem mluvite. Ale ja zustavam u ordinace, jinak bych se od PC vubec neodlepila 😀

lenkavano
22. lis 2009

já tu ulici taky občas vynechám,ale ordinačku nééé to nikdy 😀 😝

pazhitka
23. lis 2009

lenkavano- diky za privitani...

na ulici se divam taky a musim rict, ze scenaristicky se mi zda lip zvladnuta nez ordinace

v ordinaci me ted stve par lidi- no nejvic Kristyna, ta se chova tak pripitomnele, jako by ji bylo asi tak 12... Je to hysterka.

Pusensky (tedy ten herec) se mi libil moc v Dobre ctvrti, ale ted uz nam trochu sesel... A Frynta je super, akorat minule to trochu nezvladl...

vercak.
23. lis 2009

Jo tak Kristýna, to je taky rozmalenka, neví co chce, chce dítě, ale nechce ho vychovávat 😝 a ani nechce jít na potrat. Chápu, že ho nechce zabít, ale ona si myslí, že ho automaticky dostane Tárová s Mázlem (no i když v Ordinaci je možné všechno 😀 )

Víte co by mě strašně moc zajímalo??? Jak dlouho si bude Vlastimil s Miriam vykat??? (teď si nejsem jistá, jestli tam má správné y/i). My jsme se totiž s bráchou dost nasmáli, když jsme se o tom bavili a Pešek třeba řekne: Miriam, nepřestávejte! a ještě třeba Miriam, už budete??? Fakt by si mohli už tykat.

monianet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pazhitka
23. lis 2009

Vercak- 😀 😀 nekde jsem cetla, ze se to prave divakum libi, ze si vykaji, takze mozna si nikdy tykat ani nezacnou

vercak.
23. lis 2009

Pazhitka - no máš asi pravdu, je to takový netradiční a někomu se to může zdát hezký, ale mě to prostě přijde divný. Vždyť spolu už žijou, dokonce se políbili a teď i zasnoubili...

lenkavano
23. lis 2009

ahoj holky 😉
pazhitka jo v Dobrý čtvrti mu to fakt seklo,taky jsem na to koukala,byl to pěknej seriál.
jinak to vykání se mi taky líbí,oni jsou prostě takový noblesní,hlavně miriam.ale Verčák(jsi Veronika?)tou debatou s tvým bráchou jsi mě pobavila,ale je to fakt 😀 😀 😀

vercak.
23. lis 2009

Lenkavano - jo jo, jsem Veronika 😵 Ale holky uznejte, s někým žijete, zasnoubíte se a budete si vykat??? Vždyť i ta baba Nyklová se Stárkem si tykají. NO a Stárek mi teda taky pije krev, měl by se trošku krotit 😠

vercak.
23. lis 2009

Holky, viděly jste ty ukázky na Ulici na tento týden??? Miriam našla Peškovi nějaký erot. časopisy a vypadá to, že Pešek by i chtěl Miriam. No, tak třeba se fakt dočkáme toho, o čem jsem mluvila s mým bráchou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
23. lis 2009

Verčo jo taky jsem něco četla prý se budou chovat dvousmyslně.ten stárek to je hrozná role přitom já toho herce zindulku mám ráda,ale tohle je fakt síla.ale nyklový ho přeju.ale s nyklem je ted docela legrace.

zdina
24. lis 2009

ja se uz nemuzu dockat ordinace. Cekam, ze mi zase podate hlasku 😉

lenkavano
24. lis 2009

Zdinko neboj myslíme na tebe 😉

zdina
24. lis 2009

😵 diky 😉

kaleilah
24. lis 2009

ahojky, tak za chvilku začíná ulice a pak ordinaca.sice při první ulici akorát koupu, ale to je stejně opakování minulýho dílu... dočítala jsem si co bude v ulici a bude docela sranda 😀 Na ordibaci se těšim, ale asi z ní moc neuslyšim, Adrianku začínají večr zlobit prdíky ☹ no dokoukám kdyžtak v noci na netu 🙂

lenkavano
24. lis 2009

kal taky už se těším ,ted koukám na ulici,ale moc z ní nemám,je tu rodeo 😝

vercak.
24. lis 2009

Já z ulice taky moc neměla. Malej nechtěl obědvat, tak jsem vařila večeři a než jsem dovařila, tak usnul 😖
Tak jsem se aspoň pořádně nadlábla já při druhý půlce 😀

Na Ordinaci se těším, než to začne, tak strávim čas na Koňovi 😉

nety
24. lis 2009

Ahoj holky růžovky,tak jsem taky tady a už se těším až nám začne Ordinace.Já jsem takovej blázen že jsem si na slovenském webu našla tu jejich a koukám i na ni:.-).Dneska už tam bude nová doktorka,tak jsem zvědavá jaká bude.
Jo jinak ulici nesleduji,je to v blbý čas☹

vercak.
24. lis 2009

Ahoj Nety - a jaká je ta Slovenská ordinace???