Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

nety
24. lis 2009

podle českýho scénaře,akorát s jinými herci a v jiných interiérech
😀 😀

nety
24. lis 2009

ale víc jsem zvyklá na tu naši

kaleilah
24. lis 2009

nety a jsou i stejný díly? Myslím tím jestli běží ty samý díly, nebo jsou pozadu/napřed 😉

nety
24. lis 2009

já jich zatím viděla jen pár,a od začátku takže zatím jsem u "kamily".myslíte že sem mohu hodit odksz??

vercak.
24. lis 2009

zkus sem ten odkaz hodit a uvidíme, co se bude dít. Při nejhorším ti ho smažou

vercak.
24. lis 2009

tááák, kdo pak to tu psal, že podvádějí jen ženský??? Vypadá to, že se Mázlovi zapalují lýtka.
No ta nová doktorka, na mě je to až extrémní optimista a přijde mi, že je to ten typ, kterej pořád někoho balí.
Kristýně bych dala facku za tu naivitu, ale zase je dobře, že aspoň řekla, že to dítě není Hanáka.

nety
24. lis 2009

Kristýna je normální spratek,divím se hanákovi že za ní vůbec leze,bože takovej chlap😀
Já myslím,že Mázl to ustojí 😀

sayast
24. lis 2009

taky myslim ze to mazl ustoji 😀
kristyna je na facku a to samy malej barna 😝

nety
24. lis 2009

Pavla si za to může sama,pro děti vše,ale nesmí to přerůst v sobeckost🙂,takže Marečku-plesk zleva,zprava

nety
24. lis 2009

Jsem docela zmatená z trojůhelníku Frynta-Pusenský-Zdena,moc bych pusáčovi přála lásku,ale Frynták už zažil odmítnutí dost ☹

zdina
24. lis 2009

holky a kde mam prehled toho co se delo v Ruzovce 😖 ? Jste na me zapomnely

nety
24. lis 2009

Jejda chybička se vloudila,hned jdu na to zdino

nety
24. lis 2009

Takže záchranka dovezla zraněného fotbalistu,měl ukoplý kulky a ta co mu to při fotbale omylem udělala byla nová doktorka z plastiky Monika(hraje ji Tereza Kostková).Hned se porafala s pusenským,začala flirtovat s Mázlem a to vellice těžce nese Magda.Z mise se vrátil Petr s přišel kamarádsky za Kristýnou,ta opět předvedla scénu,hodila po něm dárek co jí dovezl .Hubatej Valšík už má dost lenky,takže umluvil bělu a ta uase primáře a pustili jí domů.No a Pavla se chystala odjet do nšmecka,Marka nechala u Pusenskýho,ale synátor zase předvedl co dokáže a ona se rozhodla do konce roku zůstat v Kamenici a budou všichni žít u Pusenskýho.
Joo a Pusáč a Zdena po sobě stále pokukují a píší si sms a nemohou na společnou noc zapomenout.

zdina
24. lis 2009

nety diky 😵

draga
24. lis 2009

nety díky 🙂 uspávala jsem a nestihla 🙂 zítra zkouknu na netu 😉

tomasek06
25. lis 2009

Ahojky! No včera mě ta debilní Kristýna zase pila krev 😠 Jinak se Zdeny a Pusenského mám takové smíšené pocity a moc se mi k sobě nehodí. No nevím, byla bych radši, kdyby zůstala s Fryntou.

lenkavano
25. lis 2009

Čau holky 😉 mě překvapilo jak ta blbka přiznala před Mázlem a Magdou že dítě není Petra. Jo a už mě štve Hruška,a z chování Lenky už se mi otvírala kudla v kapse. Ještě že už je Běla doma.

lenkavano
25. lis 2009

jo a ještě mě naštval Mázl jak ji hodil tu kytku na zem to jsem jako nepobrala.navíc je Kostková ošklivá.
Zdino a ještě nety zapoměla,že si Veverka začala už s Davidem a přišel na to oskar tak to řešil.

kaleilah
25. lis 2009

ahojky 😉 Mě se teda kosková líbí, jsem zvědavá ke komu jí dají 🙂 Jinak moc jsem neopbrala Marka- on brečí že mu bude chybět maminka a není bez ní připravenej žít?! Hlavně že chlastat a dělat machra mohl i bez maminky 😠 jsem na něj alergická. Pavla se taky chová jak pipka co neví co chce. A kristýna bez komentáře...a hrozně mě točí jak mluví tak nepřirozeně, divně 🙄

Jo a ulice bude pořádnej mazec, podle toho co jsem si přečetla se tam za 14 dní začnou dít věci 😖

lenkavano
25. lis 2009

ahoj kal mě marek taky nesedí o pavle ani nemluvím.včera se mi hrozně líbil hanák jak ji řekl že ji neodpustí,to bylo super 😵 😵 .zase ji nezbylo nic jiného než prásknout dveřma 😀 😀 😀 mě zase vadí jak mluví nepřirozeně veverka s davidem.ty než se vymáčknou tak je půl dílu pryč 😀 😝

nety
25. lis 2009

Tééda Lenka..jak jsem mohla zapomenout na tak důležitou věc,jakože veverkasi začala se skoroknězem 😀 😀 Jo holt tichá voda břehy mele 😀 .Na její obranu ale musím uznat,že David je fakt sladkej.

Kdo byl ale fakt nějvětší vypatlanec a magor talk to byl ten otec čehosi,z tý sekty 😠 ,ten kdo ho hrál byl absolutně přesvědčivej 😲

vercak.
25. lis 2009

tak já teda tu pavlu docela chápu, našla chlapa, kterýho má ráda a chtěla by s nim být, co si budeme povídat. Ale stejně tak nechce opustit svoje dítě. To ten fracek Marek jí to dělá jen těžší. Já bych se s nim nepárala. Prostě bych ho vzala sebou.
David se mi teda nelíbí, je to takový kuřátko mláďátko.
U Veverky mi taky nesedí jak mluví a při tom ještě dává tak blbě tu pusu, vždycky jakoby zatáhn e bradu, nebo já nevím jak to popsat.

Nety - ten otec ze sekty byl fakt přesvědčivej, to máš teda pravdu. Nechápu stejně jak můžou být některý lidi tak hloupý a naletět jim.
Víte, co říká můj táta, když ho zastavěj třeba jehovisti??? Řekne jim, že jeho čas je drahej a že bere 150 Kč na hodinu. 😀 😀 Máte vidět, jak si dávají odchod 😀 😀 😀 😀

zdina
25. lis 2009

vy to tady licite uplne v barvach 😀 budu si muset aspon kousek dilu pustit.. Pokud se to nebude moc sekat,tak to zkounu i cele. Drzte palec 😉

lenkavano
25. lis 2009

holky ten sektář vypadal fakt jak satan.taky nechápu lidi co tomu propadnou.je to síla,ale přitom to je postavený úplně na hlavu.jedna známá s manželem má 4děti a celá rodina jsou jehovisti,děti nedostávají žádné mlsy,nevědí co to jsou vámoce nic.je to hrozný.holky ale mě příjde že se k sobě pavla s hruškou ani nehoděj.nevím prostě mi k sobě nepasujou.
zdinko držím palce aby ti to šlo a ty to mohla skouknout.dej nám pak vědět. 😉

pazhitka
25. lis 2009

Ahojda,tak jsem konecne shledla vcerejsi dil- a ty milostne trojuhelniky teda nic moc- pusensky se zdenou- to pekne vari z vody teda...
Kristyna opet hysterka... Ale Hanak sladky 🙂
Proc budou bydlet u Pusace a ne u Verky, to jsem nejak prehlidla..

nety
25. lis 2009

Pazhitka..třeba aby se přes ty kouzelný vánoční svátky daly dohromady 😀 😀 .Když už každej s každým 😒 .Jo oni nám to scénaristi ještě pěkně zamotaj 😀

pazhitka
25. lis 2009

nety- ahá! no neudivilo by me to, stejne mi jde k sobe Pavla a Pusensky mnohem lip nez Pavla a Hruska...

lenkavano
26. lis 2009

pazhitka to je přesně můj názor.ti dva by se k sobě fakt hodili.

nety
26. lis 2009

A je to jasný holky:-d.Pavla se dá dohromady s Pusáčem,budou krásná rodinka a ještě si poříděj holčičku 😀 😀 ,Hruška konečeně půjde ke všem čertům.Jo a četly jste program na čtvrtek za dva týdny??