• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
Jakoubka, myslím, že je to Zdenina nevlastní matka..
17. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nevlastni matka
17. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pazhitka já myslím že nějaký pokrok udělala,když mu třeba řeklaže od něho nic nechce,nebo že je víc sebekritická,nebo že utekla kvůli těm penězům,stará Kristýna by podle mě matku ještě naváděla aby ho uplatila aby si ji vzal.nevím ted mi přijde prostě jiná. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co se týče kostkové tak je to síla,s vrabčákem se k sobě vůbec nehodí a navíc ona se mi vůbec nelíbí vzhledově a v ordinačce mi vůbec nesedí,když je tam ted ona tak to je takový divný.nicmoc.jako předminulý díl jsem vůbec neviděla seděla jsem v pokoji u počítače a ani mi to nějak nevadilo.
17. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vcera dokoukala ten dil ja kse Kostkova stehovala a na komci pribehla matka kristyny k hanakovi, ez holka zmizela
17. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,už jsem celá natěšená u televize,dneska máme zase na dlouhou dobu poslední díl,ale určitě bude velmi dojemný:slight_smile:.
lenko,také se mi v minulém díle zdála Kristýna jiná,že by i ona dospěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nety vidíš já ani nevím že bude ted až po novým roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky už se docela těším.
jinak dlouho jsem tě nepotkala.
17. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme netusila, ze je dneska posledni dil. Ale ono stejne pres vanoce jsou decka doma, furt se vari atd. tak si to vychutname pristi rok
17. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nějak jsem ted grogy z toho všeho pečení a smýčení :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dnes Martička neměla chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: určitě se dá s tamtím dohromady.a ta scéna no super,tenhle díl byl fakt dobrý.
17. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to přijde jak v Melrose Place :sweat_smile: každej s každým, ale pořád na to hledím :grinning:
17. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pavlí no je to tak ale na melrose jsem čuměla taky.byli tam pěkní chlapi. :wink:
17. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky když nám neběží ordinačka nekoukáte některá na Ulici?já prošvihla ted Gábinu,prý už porodila. :angry:
26. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak nám za chvíli začne další dávka emocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pozor má tam přijít novej mladas doktor :sunglasses:
12. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a moooooooooooooc hezkej
12. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si ho nejdřív spletla se synem Pálenice :grinning:
12. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kde jste?tady to nějak zkomírá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :slight_smile:
ZAčíná to být hodně zajímavé :grinning:
Snad už konečně pusáček bude mít babu :wink: ale zase ta Eliška? že by?
20. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten nový francouzký frajer je kus :wink:
20. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli no Pusáč by si ted mohl zase málem vybírat vid? :grinning: :grinning: Eliška nebo Zdena? :grinning: já rostla jak ten starej se chodil ještě elišky ptát na stav tý milenky.síla.
20. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky proboha nestrašte s blbou elinou :frowning2: :frowning2: néé beztak si začne se zdenou :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn,saniťák má francouzskou konkurenci :sweat_smile:

No Pusáč ted může vybírat.Ale vidím to na Zdenu :sweat_smile: ,když se rozejde s Fryntou :confounded:
20. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš?to jste ani nekoukaly co bude dál?už ani nevím kdo tu na to byl expert :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už tam dlouho nebyla naše oblíbenkyně.
20. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale příště to bude asi ostrý mezi francouzem a dcerou Valšíka,podle ukázek.ted mi ůplně vypadli jména.
20. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mohl se Zdenou. A počít mimíse :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubko a kterýho sanitáka myslíš,ještě ke všemu jsem asi natvrdlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Někdo ví Leníí:slight_smile:))jak to bude dál :grinning: :grinning: :grinning:
Já čtu vždy v programu co bude dál :sweat_smile: Proto ,vím,že se rozejdou :sweat_smile:

Leni-saniťáka,co si vzal Lucku :wink: Wau,to je mazlík :grinning:
20. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo tak ten je taky sladkej:slight_smile:Radimek
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha no jo ten je taky super.jinak co se týče fryntoše tak toho bych kopla do zadku už dřív ,ale včera mě fakt nazvedl.blb.
jakoubko a co ještě víš? :sunglasses:
20. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak rAdim to je bomba :slight_smile:

Já četla Seznam. Zdena se s DAliborem rozejde, ale bude to ještě napínavé...DAlibor o ni bude dost stát.Pusáček se bude se zdenou líbat...
JAkub má starší milenku, učitelku AJ z gymplu a vdanou :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek