• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
Tak jsem si koupila dneska jinej program jen kvůli tomu, abych věděla co bude dál v Ulici a Ordinaci. Zdena se sblíží s Pusáčem a s Fryntou se rozejde, jinak tam nic víc moc nepíšou :confounded:
20. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšou,že se Zdena sblíží s Pusáčem
a Jakub se přizná,že má starší přítelkyni :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá koho si nabalí frynta,asi Martičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: to by si teda dal :grinning:
20. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dAlibor ať dělá karieru, děti má už 3 :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte proti Martičce?? Náhodou se o všechny hezky stará, peče, vaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo ale ta by ho zkrotila:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to jo
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou v tom vánočním díle byla fakt super.nejvíc v tý nemocnici jak se chtěla miliskovat s tím kámošem Hanáka :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prčic a já ten vánoční díl neviděla, :cry:
20. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru tak si ho pust online na webu Novy
20. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo u toho dílu jsem normálně řvala,byl fakt pěkný.já zase prošvihla ten díl ulice s Gábi jak ji to chytlo a prý to super zahrála.
20. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já neviděla ani tu Ulici, bylo to přes svátky a to jsme byli u rodičů a tam jsem neviděla telku skoro vůbec. Pustim si to ne netu někdy, ale ne teď, protože se mi za chvíli vzbudí mrňous :grinning:
20. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nemůžu si pořád zvyknout na Moniku v ordinačce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monika mi tam taky nesedí. prostě Kostková tam podle mě hraje strašně nepřirozeně

lenino - ty potvoro jedna. Říkala jsi, že už jdeš a já tě pak najdu tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě zase vytočila Elina,je čím dál větší slípka :astonished: :astonished:
Rozmazlenej fracek zase vystrčil růžky,Kristýna holt zůstane kristýnou.
21. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Eliška je kráva a dobře jí tak!!!!!

No a Kikina je naivní husička a rozmezelená fiflena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten pusáček už by vážně měl být šťastný :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude určitě se Zdenou a tentokrát už to dotáhnou do konce,musííí :wink: :wink: :wink: :wink: (doufám)
21. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jo kéž by,myslím že scénáristky si ještě vahrají :wink:
21. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky dnes žádné psanío ordinačce?ani včera? :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodívala jsem se až dnes :slight_smile:
Ta Kristýna mě pěkně sejří :angry:
Robert se pěkně vybarvil,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejlepší bly ty dvě kámošky :grinning: ku.....
27. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to uz se nikdo nediva? ja teda jo:slight_smile: co rikate na nejnovejsi dily, holky?
23. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dívám pořád :slight_smile:))

nevím co mám říkat, protože vždycky kouknu na ukázku co bude příště a zase se musím dívat :slight_smile:)) trochu se to rozjelo naštěstí ...už jsme myslela, že to nebude mít spád ...ale Robertek ten to valí
2. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky koukám pořád :slight_smile:) dokonce mám tak hodný dítě,že mě před skoro třema rokama nechala dokoukat díl a pak mi praskla voda a jeli jsme rodit....zajímavý je,že se jí i dneska moc líbí ta počáteční písnička a vždycky se ptá,jestli večer budou doktoři,při seriálu teda vždycky usne,ale tu písničku si poslechne.... :slight_smile:
Teď se asi Tereza probere po tom co bylo v ukázce,až jí začne Robert vydírat
2. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky závislačky :wink:
lucko s tím porodem jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:
já už jsem na toho Roberta vyloženě alergická a jen jsem čekala,kdy už si starej Valšík sundá růžové brýle.
a je mi líto Hanáka.ten se mi líbí. :wink:
2. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ale je to fakt pravda,bylo to úterý a vidím to jako dnes,byl to předposlední díl před prázdninovou přestávkou,voda mi prdla chvilku po závěrečných titulkách :slight_smile:
Hanáka je mi taky líto,je to děsnej sympaťáček :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko :sweat_smile: :sweat_smile: a viděla jsi alespon ještě co bude příště?jo počkej to možná ani nebylo vid?
já jsem zvědavá kdy se tam objeví Kristýna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vzpomene si že má dítě.
2. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle už opravdu nevím :slight_smile:
No nechápu,jak tohle může udělat,malá odjela před dvěma hodinama k babičce a mě už se stýská,natož takhle opustit miminko.
2. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím že si na malýho Zdena s Pusenským zvyknou a ona přilítne že ho chce.
2. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co říkáte na včerejší díl?nebo už se nedíváte? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek