• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
Mě je líto Pusáče,ten má fakt smůlu.Myslíte,že umře?Bylo divný,že tam bylo,že nejhezčí okamžiky s Pusenským jsou na internetu,ale v ukázkách vypadal,že je venku z nemocnice,nebo ne???
7. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa-no,taky mně to přišlo divný :confused:
7. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak uvidíme,každopádně,vždycky dají takové ukázky na příště,že to prostě člověka nutí se kouknout :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko já myslím že neumře ,že to tak dali schválně.ale četla jsem že tam budou mezi nimi problémy,protože se ho ujme Pavla a Zdena se tam bude cítit zbytečná.
7. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ono už to bylo v náznaku v ukázkách na příště,to mi ale teda docela vadí
7. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě taky ,já už myslela že se dají dohromady pavla s pusáčem dřív, ale takhle je to divný.
7. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko přesně,tak se dneska necháme překvapit :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa holky mě pěkně štve Pavla teda normálně nechápu Pusáče, že tohle jako dovolí, chápu, že spolu mají dítě ale už je velký a teď má malý mimi a on nechá Zdenu jít...chudinka mi je jí líto...jak jsem Morávkovou nemusela tady jí mám celkem ráda...Pavla si přijede, nikomu nic neřekne a je taková veselá bych jí včera dala facku :slight_smile:)) jinak Tereza byla a bude tele :slight_smile: a Šambera ten hraje výborně parchanta :wink:
9. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga já mám z té pavly úpně stejné pocity jako ty zrovna jsem včera u ordinačky říkala manželovi,hele ona dělá jak kdyby to na ní všechno stálo,jak byla u toho Frynty a tak...no a Pusenský mě úplně vytočil.Zdeny mi bylo taky líto.hned bych se na něj vykašlala.
9. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď i u toho primáře se chovala jak debilka ...prej kytka je pro mě...co si myslí frajerka.... :grinning:
9. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak,nikdo po ní nevzdechl a ona je tam nepostradatelná :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábina by se mohla dát dohromady s Hanákem slušelo by jim to :sunglasses:
9. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky můžu k Vám také sleduji pravidelně :grinning: :grinning: :grinning: jen se nemám ským pobavit :wink:
9. dub 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně vítej brusinka :slight_smile: hele Hanáka já jako můžu :slight_smile: ale neměl by tolik chlastat sakra :grinning:
9. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Hanáka také můžu chlast je jeho nástroj jak získat opatrovatelku :slight_smile: ale Gábina by se mi kněmu líbila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pavlu nemusím vůbec mi tam nechyběla ani Hruška a co se týče Terezy také by tam vůbec nemusela bejt je nemastná neslaná :grinning:
9. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinko vítej mezi závislačky :sunglasses:
9. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkavano dík :wink:
14. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co holky říkáte na včerejší díl.?zaplat panbůh že olga otevřela pusenskýmu oči. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jenže na jak dlouho mu je otevřela??Pavla mě neskutečně sere,jak píšete přijde si jak hvězda po který každý prahne a začne všem kecat a zasahovat do života :angry: :angry: :angry: se nedivím že ji Hruška nechal.
Tereza by potřebovala zleva zprava,je fakt slepě zamilovaná.
14. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pavla tam udělá holky jěště dusno a Pusáč je slaboch co neví co chce, Marek je přeci velký kluk a má rozum.Přijde a hned kefrá do Hanáka aniž by věděla co a jak . Fakt ji tam nemusím.Olince by tam přislušela teď větší role mohly by bejt kamošky se Zdenou co vy na to? A co se týče Terezy je zralá na facku, přiít mi tak do domu cizí chlap už by tam byli poliši a bylo by mi jedno toho co se bude dít pak s mladým Šamberou no né . Já mám dítě a to bych bránila jak lvice :wink: Jej to jsem se rozkecala hihihi :wink:
14. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,holky,tak včera teda síla.Hanák už by se měl uklidnit s tím chlastem,jinak je zlatej :slight_smile:.Pavlu jsem dřív měla ráda,ale teď mi ten její návrat vadí v tom,že Pusáč klidně nechal odejít Zdenu s malým :angry: snad se trošku probere. po tom co mu řekla Olga.
Jo a co říkáte Mandlový s Oskárkem?
14. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě včera pobavil Hanák jak to řekl Pavle :slight_smile:) že on na ní rozhodně nečekal :slight_smile:))
14. dub 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bylo dobrý,nebo se mi líbilo jak mu minule řekla gábi alkoholiku a on ji smažko.mě by se líbilo kdyby byli spolu. :wink:
14. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byla taky dobrá výměna u toho jsem se zasmála...a hlavně jak Gábina reagovala v klidu a dál mu cpala ten dort...

mandlová mi přijde jak oskarovo matka...on ten herec co hraje oskara je takovej klučík teda vypadá tak...no nevím co z toho vztahu bude, ale ona je pořád vdaná ne?
15. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že jo,že je pořád vdaná
15. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona vdaná a on ženatý, hele to dopadne blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Martinka se určo vrátí jen měla oddych s mimiškem :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme,já si myslím,že je možná ještě brzo,aby se vrátila.
A co myslíte Magda s Česťou,podaří se jim to mimi?
15. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co tomu říkáte,to zas včera bylo.A příště to bude síla,k čemu se ten Šambera sníží...
16. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdepak jste?tak co říkáte na včerejší díl,pěkně se to tam mezi Gábi a Hanákem vybarvuje co.a zase mu tááák slušelo hlavně na té benzíně.
21. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Hanák je moje *láska* a v těhc dalších ukázkách to teprve pojiskří :slight_smile:)) zato Šambera debil :slight_smile:) vezme si na lup stříkačku a ještě jí tam nechá :grinning: :grinning: to byxlo vtipný jak mu ten vymahač donesl ty noviny :slight_smile:))
21. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek