Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

luckaa
7. dub 2010

Mě je líto Pusáče,ten má fakt smůlu.Myslíte,že umře?Bylo divný,že tam bylo,že nejhezčí okamžiky s Pusenským jsou na internetu,ale v ukázkách vypadal,že je venku z nemocnice,nebo ne???

jakoubka
7. dub 2010

luckaa-no,taky mně to přišlo divný 😕

luckaa
7. dub 2010

No,tak uvidíme,každopádně,vždycky dají takové ukázky na příště,že to prostě člověka nutí se kouknout 🙂

lenkavano
7. dub 2010

lucko já myslím že neumře ,že to tak dali schválně.ale četla jsem že tam budou mezi nimi problémy,protože se ho ujme Pavla a Zdena se tam bude cítit zbytečná.

luckaa
7. dub 2010

No,ono už to bylo v náznaku v ukázkách na příště,to mi ale teda docela vadí

lenkavano
7. dub 2010

jo mě taky ,já už myslela že se dají dohromady pavla s pusáčem dřív, ale takhle je to divný.

luckaa
8. dub 2010

Lenko přesně,tak se dneska necháme překvapit 🙂

draga
9. dub 2010

kurňa holky mě pěkně štve Pavla teda normálně nechápu Pusáče, že tohle jako dovolí, chápu, že spolu mají dítě ale už je velký a teď má malý mimi a on nechá Zdenu jít...chudinka mi je jí líto...jak jsem Morávkovou nemusela tady jí mám celkem ráda...Pavla si přijede, nikomu nic neřekne a je taková veselá bych jí včera dala facku 🙂)) jinak Tereza byla a bude tele 🙂 a Šambera ten hraje výborně parchanta 😉

lenkavano
9. dub 2010

draga já mám z té pavly úpně stejné pocity jako ty zrovna jsem včera u ordinačky říkala manželovi,hele ona dělá jak kdyby to na ní všechno stálo,jak byla u toho Frynty a tak...no a Pusenský mě úplně vytočil.Zdeny mi bylo taky líto.hned bych se na něj vykašlala.

draga
9. dub 2010

viď i u toho primáře se chovala jak debilka ...prej kytka je pro mě...co si myslí frajerka.... 😀

lenkavano
9. dub 2010

jo přesně tak,nikdo po ní nevzdechl a ona je tam nepostradatelná 😀 😀 😎

lenkavano
9. dub 2010

Gábina by se mohla dát dohromady s Hanákem slušelo by jim to 😎

brusinka.pusinka
9. dub 2010

Jééé holky můžu k Vám také sleduji pravidelně 😀 😀 😀 jen se nemám ským pobavit 😉

draga
9. dub 2010

jasně vítej brusinka 🙂 hele Hanáka já jako můžu 🙂 ale neměl by tolik chlastat sakra 😀

brusinka.pusinka
9. dub 2010

Já Hanáka také můžu chlast je jeho nástroj jak získat opatrovatelku 🙂 ale Gábina by se mi kněmu líbila 😀 😀 😀 😀 Pavlu nemusím vůbec mi tam nechyběla ani Hruška a co se týče Terezy také by tam vůbec nemusela bejt je nemastná neslaná 😀

lenkavano
9. dub 2010

brusinko vítej mezi závislačky 😎

brusinka.pusinka
14. dub 2010

Lenkavano dík 😉

lenkavano
14. dub 2010

a co holky říkáte na včerejší díl.?zaplat panbůh že olga otevřela pusenskýmu oči. 😝

nety
14. dub 2010

Leni jenže na jak dlouho mu je otevřela??Pavla mě neskutečně sere,jak píšete přijde si jak hvězda po který každý prahne a začne všem kecat a zasahovat do života 😠 😠 😠 se nedivím že ji Hruška nechal.
Tereza by potřebovala zleva zprava,je fakt slepě zamilovaná.

brusinka.pusinka
14. dub 2010

No Pavla tam udělá holky jěště dusno a Pusáč je slaboch co neví co chce, Marek je přeci velký kluk a má rozum.Přijde a hned kefrá do Hanáka aniž by věděla co a jak . Fakt ji tam nemusím.Olince by tam přislušela teď větší role mohly by bejt kamošky se Zdenou co vy na to? A co se týče Terezy je zralá na facku, přiít mi tak do domu cizí chlap už by tam byli poliši a bylo by mi jedno toho co se bude dít pak s mladým Šamberou no né . Já mám dítě a to bych bránila jak lvice 😉 Jej to jsem se rozkecala hihihi 😉

luckaa
14. dub 2010

No,holky,tak včera teda síla.Hanák už by se měl uklidnit s tím chlastem,jinak je zlatej 🙂.Pavlu jsem dřív měla ráda,ale teď mi ten její návrat vadí v tom,že Pusáč klidně nechal odejít Zdenu s malým 😠 snad se trošku probere. po tom co mu řekla Olga.
Jo a co říkáte Mandlový s Oskárkem?

draga
14. dub 2010

Mě včera pobavil Hanák jak to řekl Pavle 🙂) že on na ní rozhodně nečekal 🙂))

lenkavano
14. dub 2010

jo to bylo dobrý,nebo se mi líbilo jak mu minule řekla gábi alkoholiku a on ji smažko.mě by se líbilo kdyby byli spolu. 😉

draga
15. dub 2010

to byla taky dobrá výměna u toho jsem se zasmála...a hlavně jak Gábina reagovala v klidu a dál mu cpala ten dort...

mandlová mi přijde jak oskarovo matka...on ten herec co hraje oskara je takovej klučík teda vypadá tak...no nevím co z toho vztahu bude, ale ona je pořád vdaná ne?

luckaa
15. dub 2010

Já myslím,že jo,že je pořád vdaná

brusinka.pusinka
15. dub 2010

Ona vdaná a on ženatý, hele to dopadne blbě 😀 😀 😀 😀 Martinka se určo vrátí jen měla oddych s mimiškem 😀 😀 😀

luckaa
15. dub 2010

Uvidíme,já si myslím,že je možná ještě brzo,aby se vrátila.
A co myslíte Magda s Česťou,podaří se jim to mimi?

luckaa
16. dub 2010

Ahoj holky,tak co tomu říkáte,to zas včera bylo.A příště to bude síla,k čemu se ten Šambera sníží...

lenkavano
21. dub 2010

ahoj holky kdepak jste?tak co říkáte na včerejší díl,pěkně se to tam mezi Gábi a Hanákem vybarvuje co.a zase mu tááák slušelo hlavně na té benzíně.

draga
21. dub 2010

no Hanák je moje *láska* a v těhc dalších ukázkách to teprve pojiskří 🙂)) zato Šambera debil 🙂) vezme si na lup stříkačku a ještě jí tam nechá 😀 😀 to byxlo vtipný jak mu ten vymahač donesl ty noviny 🙂))