Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

jeudi
28. dub 2010

a pusensky ji rekne ze uz ji nemiluje a zdena se vrati na misto reditelky ,takze se asi kristyna vrati 🙂

draga
28. dub 2010

holky dneska v blesku (nekupuju ho jen jsem zahlídla) bylo, že do ordinace přijde na post ředitele Kanyza ...takže Zdena si už ředitelka nebude...no ale je mi jí líto ...a o Hanákovi při tom se mi ježí chlupy (vzrušením...ta Gábi se má)...fakt ho žeru 8

dvojka
28. dub 2010

Draga- 😀 😀 😀

berynka
28. dub 2010

Ahojky, tak já taky leta sleduju 😀 .

Největší pí* mi přijde Barnová 😝 . Mohla by se trochu probrat 🙄 . Podle všeho se začne něco dít s Pusenskym, ne? 😅 Zdena je dobrá, ale docela chudák 😒 .
Hanákovi fandim, hlavně by měl Kristýnu poslat někam a s Gábi to natřít Lukášovi 😀 .
Jo a taky mezi Mandlovou a Oskarem by mohl být nějaký zvrat 😉 .

lenkavano
28. dub 2010

draga já ho taky žeru,je to můj miláček. 😎

luckaa
28. dub 2010

Ahoj holky,jojo,Hanák je zlatíčko 🙂 .Ale co se týká Pusáče,tak tam to se Zdenou asi fakt nedopadne,hlavně,že o ni tak usiloval a teď se vrátí ta za všech okolností dokonalá Pavla a je všechno jinak.Takže by se Pavla taky mohla zachovat dokonale jako vždy a odklidit pole,ale jak to vypadá,tak to tak asi nedopadne.
Myslíte,že to Šambera tentokrát myslí s tou sestřičko vážně?Úplně mi vypadlo její jméno a ten její tatík,teda to je případ pro psychiatra.

brusinka.pusinka
28. dub 2010

Mě se líbil včera Hanák s Gábi moc jim to sluší 😉 Pavla paní dokonalá je pěkná mrcha jak ji teče do bot tak šup Za Pusáčem. Hold Zdena zůstane sama a myslím že Kristína se nevrátí, Zdenka asi bude bojovat o malého Tadeáška s Lukášem a myslím že ji hodně podrží Flinta a nakonec budou spolu 😉
K Šamberovi no musí teď sekat dobrotu jinak to asi všechno poví mamince 😀 😀 😀 😀 a bylo by zle 😀
Běla měla pravdu a byla suprovní 😉
Líbil se my Jindřich Valšík jak byl pohotový a jak vše znal 😀 😀 😀 s tou rukou 😀 😀 😀 takový malý mafiánek 😉

lenkavano
28. dub 2010

mě krapet mrzelo jak gabi odmítla hanákovu pusu,to já bych neodmítla 😀 😀 😀 ,ale zase si myslím že u něho ještě víc stoupla v ceně. 😎

draga
28. dub 2010

jo Valších Jindřich je super ten mě vždycky pobaví 🙂

Barnovka je pipka jak si stěžovala, že Hruška si našel mladou sestřičku a co jako čekala, že 🙂)

Šambera asi dobrotu sekat bude přece jen byl dost vyplašenej no kdo by nebyl, kdyby mu řezali prst ...Běla je Běla tu můžu jak ona je pohotová...🙂

no a co když test otcovství nepotvrdí Lukáše jako otce?

brusinka.pusinka
28. dub 2010

drago to by Kristína musela spát jěště s někým 😉 bo Hanák říkal že nemůže mít děti 😉 a nebo Zdena sfalšuje testy 😀

luckaa
28. dub 2010

No grago,mě taky napadlo,že Tadeášek bude Hanákovo,přesto,že říkal,že děti mít nemůže,i zázraky se dějí,když to tu tak na Koníkovi čtu 😉

luckaa
28. dub 2010

Promiň drago 🙂, už ani neumím psát 😅

jeudi
28. dub 2010

luci jmenuje se Bára 😉 no zatim to vypada,ze mysli a spis si myslim ,že tahle bára ho nebude tak uhánět a on se do ni zamiluje fakt..

draga
28. dub 2010

luckaa v poho 🙂 přesně souhlasím ...zázraky se dějí 😉

katzi
28. dub 2010

ahoj holky,

i já jsem závislačka na Růžovce 🙂 Poslední dobou je to fakt mazec🙂 Nejlepší jsou vždycky ukázky co bude příště, na to se vždycky těším nejvíc 😀

Taky si myslím, že to dítě bude nakonec Hanákovo, nějaká chyba v jeho diagnóze nebo tak něco, scénaristi to určitě nějak vymyslí.

Zdeny je mi taky líto, dost na Pusáčovi visí a tím u něho ztrácí na ceně 😒 Taky tipuju comeback Zdena + Frynta, bude ji utěšovat po rozchodu s Pusáčem 😒 Teda nějak nevím co na tom Pusáčovi ty ženský v tý Ordinaci vidí, že už jich docela taky měl 🙂

Hanák je mi teď sympatičtější, dřív jsem ho jaksi nemusela. Ale co se mýho favorita týče, tak to je jednoznačně ten doktor, co vozí pacienty sanitkou na příjem - teď nevím jak se jmenuje, je ženatej teď s Luckou (barmankou) 😉

lenkavano
28. dub 2010

katzi jmenuje se Radim 😉 ale mě se líbí víc Hanák 😎 😀 😀 😀

dvojka
28. dub 2010

Holky,četla jsem v programu,že Zdena se ujme opět ředotelskýho křesla 😕 😅 ,tak se tam s Kanyzou poperou nebo co?

draga
29. dub 2010

Radiiim (to je pěknej chlap) to byl můj favorit před Hanákem 🙂)

dvojka asi bude drama 🙂 ale třeba to v Blesku byl kec 🙂 ono jsem taky četla, že v ordinaci končí jak Frynta tak Česta 😎

katzi
30. dub 2010

jj, Radim 😵 Teda včera jsem nepochopila jak Mandlová říkala tomu svýmu bývalýmu amantovi, že by mohl mít ženských kolich by chtěl 😕

Pusáč se pěkně vybarvil : napřed Zdenu uhání, slibuje jí, že spolu budou mít dítě...a teď už laškuje s Pavlou, masíruje jí záda.. 🙂

Oskar má volnou cestu k Monice 🙂

dvojka: fakt jo? Já četla jen o tom Kanyzovi, to jsem zvědavá jak to teda bude 🙂

dvojka
30. dub 2010

Katzi-příští čtvrtek by měla usilovat zas o ředitelský křeslo,ale třeba jak píše draga je to jen plk ☹ .
Včera jsem byla celá nesvá při sledování 😅 😀 ,ten Pusenský se fakt nezdá...a Pavla jakbysmet..Tichá voda...... 🙄

katzi
30. dub 2010

dvojka: no necháme se překvapit. Ale jako ředitelka byla dobrá. No já jsem byla taky pěkně naštvaná jak šel Pusáč Pavle na ty záda 😀

draga
30. dub 2010

dvojka já myslela, že plk je to s Kanyzou 🙂)

jo prej první ženskou kterou potkáš 🙂 mě kdyby potkal tak ho nechci ani s milionem 🙂)

lenkavano
30. dub 2010

holky já četla že šambera stejně propadne hazardu a prohraje vše a ten mafian ho bude vydírat a on mu bude krást v nemocnici léky.
jo a pusáč se definitivně rozejde se zdenou a bude usilovat o pavlu.
a lukáš si k sobě vezme malýho a bude přemlouvat gábinu k rodinnému životu,ale ta bude váhat,protože bude myslet i na hanáka.
jo a magda bude prý v jináči a česta si ji bude chtít hned vzít ale ona bude váhat a přesvědčí ji myslím pavla.

lenkavano
30. dub 2010

jo a s fryntou se bude sbližovat monika .prý.

jakoubka
30. dub 2010

a já myslela,že se Šambera změní ,díky Báře 😅

a Pavla mě doslova s---e 😠

katzi
30. dub 2010

draga: přesně, ani já bych ho nechtěla 😀

lenkanovo: to jsou věci teda 🙂

Ještě pořád přemýšlím nad tou Bárou když ji vidím - libí se mi její barva vlasů, ale nějak bych jí to sestříhala nebo něco. Prostě ne ten ohon 🙂 Nepřijde mi jako typ holky, do které by se v reálu takovej borec jako Šambera zbláznil...

lenkavano
30. dub 2010

katzi mě příjde ta holka ošklivá,takovej podlouhlej obličej.....ale nechci být zlá.ale taky to nechápu,to už je snad ta ord valšíka hezčí 😉 ted si nemůžu vzpomenout na její jméno.

luckaa
1. kvě 2010

jakoubka taky jsem si to tak myslela 😉

No a nejhorší je,že už je květen a jestli dají přes léto zas přestávku,jako obvykle,tak už těch dílů moc nebude 😖

berynka
2. kvě 2010

Tak teď přišel manžel s dcerou z procházky a hlásí mi, že se na náměstí natáčí Růžovka a že Munzarová tam má svatbu 😕 . Jen z něj ale nemůžu vypáčit s kým 🙄 😀 ... prej se tam motal Mázl v kvádru. Ale to se mi nezdá 😅 .

lenkavano
2. kvě 2010

bery a nebrali se tam mázl s magdou?četla jsem že magda nechtěla ale právě pavla ji přemluvila tak jim jde možná za svědkyni.to by mohla být svatba mázla. 😉