• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
a pusensky ji rekne ze uz ji nemiluje a zdena se vrati na misto reditelky ,takze se asi kristyna vrati :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska v blesku (nekupuju ho jen jsem zahlídla) bylo, že do ordinace přijde na post ředitele Kanyza ...takže Zdena si už ředitelka nebude...no ale je mi jí líto ...a o Hanákovi při tom se mi ježí chlupy (vzrušením...ta Gábi se má)...fakt ho žeru 8
28. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga- :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já taky leta sleduju :grinning: .

Největší pí* mi přijde Barnová :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mohla by se trochu probrat :rolling_eyes: . Podle všeho se začne něco dít s Pusenskym, ne? :sweat_smile: Zdena je dobrá, ale docela chudák :unamused: .
Hanákovi fandim, hlavně by měl Kristýnu poslat někam a s Gábi to natřít Lukášovi :grinning: .
Jo a taky mezi Mandlovou a Oskarem by mohl být nějaký zvrat :wink: .
28. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga já ho taky žeru,je to můj miláček. :sunglasses:
28. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jojo,Hanák je zlatíčko :slight_smile: .Ale co se týká Pusáče,tak tam to se Zdenou asi fakt nedopadne,hlavně,že o ni tak usiloval a teď se vrátí ta za všech okolností dokonalá Pavla a je všechno jinak.Takže by se Pavla taky mohla zachovat dokonale jako vždy a odklidit pole,ale jak to vypadá,tak to tak asi nedopadne.
Myslíte,že to Šambera tentokrát myslí s tou sestřičko vážně?Úplně mi vypadlo její jméno a ten její tatík,teda to je případ pro psychiatra.
28. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbil včera Hanák s Gábi moc jim to sluší :wink: Pavla paní dokonalá je pěkná mrcha jak ji teče do bot tak šup Za Pusáčem. Hold Zdena zůstane sama a myslím že Kristína se nevrátí, Zdenka asi bude bojovat o malého Tadeáška s Lukášem a myslím že ji hodně podrží Flinta a nakonec budou spolu :wink:
K Šamberovi no musí teď sekat dobrotu jinak to asi všechno poví mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bylo by zle :grinning:
Běla měla pravdu a byla suprovní :wink:
Líbil se my Jindřich Valšík jak byl pohotový a jak vše znal :grinning: :grinning: :grinning: s tou rukou :grinning: :grinning: :grinning: takový malý mafiánek :wink:
28. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě krapet mrzelo jak gabi odmítla hanákovu pusu,to já bych neodmítla :grinning: :grinning: :grinning: ,ale zase si myslím že u něho ještě víc stoupla v ceně. :sunglasses:
28. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Valších Jindřich je super ten mě vždycky pobaví :slight_smile:

Barnovka je pipka jak si stěžovala, že Hruška si našel mladou sestřičku a co jako čekala, že :slight_smile:)

Šambera asi dobrotu sekat bude přece jen byl dost vyplašenej no kdo by nebyl, kdyby mu řezali prst ...Běla je Běla tu můžu jak ona je pohotová...:slight_smile:

no a co když test otcovství nepotvrdí Lukáše jako otce?
28. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago to by Kristína musela spát jěště s někým :wink: bo Hanák říkal že nemůže mít děti :wink: a nebo Zdena sfalšuje testy :grinning:
28. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No grago,mě taky napadlo,že Tadeášek bude Hanákovo,přesto,že říkal,že děti mít nemůže,i zázraky se dějí,když to tu tak na Koníkovi čtu :wink:
28. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň drago :slight_smile:, už ani neumím psát :sweat_smile:
28. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jmenuje se Bára :wink: no zatim to vypada,ze mysli a spis si myslim ,že tahle bára ho nebude tak uhánět a on se do ni zamiluje fakt..
28. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa v poho :slight_smile: přesně souhlasím ...zázraky se dějí :wink:
28. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

i já jsem závislačka na Růžovce :slight_smile: Poslední dobou je to fakt mazec:slight_smile: Nejlepší jsou vždycky ukázky co bude příště, na to se vždycky těším nejvíc :grinning:

Taky si myslím, že to dítě bude nakonec Hanákovo, nějaká chyba v jeho diagnóze nebo tak něco, scénaristi to určitě nějak vymyslí.

Zdeny je mi taky líto, dost na Pusáčovi visí a tím u něho ztrácí na ceně :unamused: Taky tipuju comeback Zdena + Frynta, bude ji utěšovat po rozchodu s Pusáčem :unamused: Teda nějak nevím co na tom Pusáčovi ty ženský v tý Ordinaci vidí, že už jich docela taky měl :slight_smile:

Hanák je mi teď sympatičtější, dřív jsem ho jaksi nemusela. Ale co se mýho favorita týče, tak to je jednoznačně ten doktor, co vozí pacienty sanitkou na příjem - teď nevím jak se jmenuje, je ženatej teď s Luckou (barmankou) :wink:
28. dub 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi jmenuje se Radim :wink: ale mě se líbí víc Hanák :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,četla jsem v programu,že Zdena se ujme opět ředotelskýho křesla :confused: :sweat_smile: ,tak se tam s Kanyzou poperou nebo co?
28. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radiiim (to je pěknej chlap) to byl můj favorit před Hanákem :slight_smile:)

dvojka asi bude drama :slight_smile: ale třeba to v Blesku byl kec :slight_smile: ono jsem taky četla, že v ordinaci končí jak Frynta tak Česta :sunglasses:
29. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Radim :dizzy_face: Teda včera jsem nepochopila jak Mandlová říkala tomu svýmu bývalýmu amantovi, že by mohl mít ženských kolich by chtěl :confused:

Pusáč se pěkně vybarvil : napřed Zdenu uhání, slibuje jí, že spolu budou mít dítě...a teď už laškuje s Pavlou, masíruje jí záda.. :slight_smile:

Oskar má volnou cestu k Monice :slight_smile:

dvojka: fakt jo? Já četla jen o tom Kanyzovi, to jsem zvědavá jak to teda bude :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi-příští čtvrtek by měla usilovat zas o ředitelský křeslo,ale třeba jak píše draga je to jen plk :frowning2: .
Včera jsem byla celá nesvá při sledování :sweat_smile: :grinning: ,ten Pusenský se fakt nezdá...a Pavla jakbysmet..Tichá voda...... :rolling_eyes:
30. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka: no necháme se překvapit. Ale jako ředitelka byla dobrá. No já jsem byla taky pěkně naštvaná jak šel Pusáč Pavle na ty záda :grinning:
30. dub 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka já myslela, že plk je to s Kanyzou :slight_smile:)

jo prej první ženskou kterou potkáš :slight_smile: mě kdyby potkal tak ho nechci ani s milionem :slight_smile:)
30. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já četla že šambera stejně propadne hazardu a prohraje vše a ten mafian ho bude vydírat a on mu bude krást v nemocnici léky.
jo a pusáč se definitivně rozejde se zdenou a bude usilovat o pavlu.
a lukáš si k sobě vezme malýho a bude přemlouvat gábinu k rodinnému životu,ale ta bude váhat,protože bude myslet i na hanáka.
jo a magda bude prý v jináči a česta si ji bude chtít hned vzít ale ona bude váhat a přesvědčí ji myslím pavla.
30. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s fryntou se bude sbližovat monika .prý.
30. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já myslela,že se Šambera změní ,díky Báře :sweat_smile:

a Pavla mě doslova s---e :angry:
30. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: přesně, ani já bych ho nechtěla :grinning:

lenkanovo: to jsou věci teda :slight_smile:

Ještě pořád přemýšlím nad tou Bárou když ji vidím - libí se mi její barva vlasů, ale nějak bych jí to sestříhala nebo něco. Prostě ne ten ohon :slight_smile: Nepřijde mi jako typ holky, do které by se v reálu takovej borec jako Šambera zbláznil...
30. dub 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi mě příjde ta holka ošklivá,takovej podlouhlej obličej.....ale nechci být zlá.ale taky to nechápu,to už je snad ta ord valšíka hezčí :wink: ted si nemůžu vzpomenout na její jméno.
30. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka taky jsem si to tak myslela :wink:

No a nejhorší je,že už je květen a jestli dají přes léto zas přestávku,jako obvykle,tak už těch dílů moc nebude :confounded:
1. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď přišel manžel s dcerou z procházky a hlásí mi, že se na náměstí natáčí Růžovka a že Munzarová tam má svatbu :confused: . Jen z něj ale nemůžu vypáčit s kým :rolling_eyes: :grinning: ... prej se tam motal Mázl v kvádru. Ale to se mi nezdá :sweat_smile: .
2. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bery a nebrali se tam mázl s magdou?četla jsem že magda nechtěla ale právě pavla ji přemluvila tak jim jde možná za svědkyni.to by mohla být svatba mázla. :wink:
2. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek