• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oresi nebo Ikea kuchyně?

24. října 2016 
@pethulemishule dobre. a taky zednika, aby postavil steny kuchyne. Proste tohle neni sluzba, ktera me oslovila, protoze podle meho jsou to spatni prodavaci nabytku. Privezou skrinky. Pokud bych ted mela volit mezi oresi - predstirame, ze rozumime kuchynim a potrebujeme nekolik pridruzenych profesi a neustalou kontrolu, abychom poskladali skrinky vedle sebe a mezi ikea udelam si vse sam se vsemi riziky, ale muzu byt nastvany tak maxmalne sam na sebe a jeste to vyjde levneji. Sla bych smer IKEA.....
30. črc v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
osobně ikeu zbožňuju, máme od nich super matračky a i jsem si tam koupila do ložnice obrovitánskou vestavěnou skříň, ale teda nevím jak s kuchyní... Ono je to asi hodně o těch materiálech, jaký si taky člověk vybere, ale je pravda, že když já si vybírala kuchyň, tak jsem preferovala obchody kde vyráběli kuchyně a oresi mi nepřišla tak špatná, ale je to asi kus od kusu, mě udělali dobrou kuchyň a za 5 let se mi nic nezačalo sypat, takže za sebe super...
17. srp ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame ikea kuchyn a nemenila bych.vice si urcite prectes na modre strese,tak je o ikea kuchynich diskuze a jen sama chvala
17. srp v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme kuchyň od Oresi. V žádném případě nedoporučuji. Sice hezky vypadají, ale materiál je hrozný! Všude, kde se dvířka setkávají z boku s teplem, se odlepují a dokonce kroutí. Asi výrobce kuchyní zapomněl na fakt, že v kuchyni se vaří a peče......
2. říj ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadanickova Toto nám udělala i kuchyně od truhláře.
3. říj v 18:04  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
To je nemilé, ale tohle se nám u starý kuchyně taky stalo a to to nebyla oreska, tak si říkám, že to možná je těma materiálama, který v tý době byly... a novou co máme od oresky nám zatím vyhovuje. Byla trošku dražší, takže ten matroš je taky už asi lepší...
4. říj v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadanickova Stalo se mi něco podobnýho nad sporákem, chtěla jsem u nich poptat nový dvířka, ale při poptávání dvířek jsem zjistila že mám prodlouženou záruku, tak jsem tam naklusala a moc se omlouvali a ujišťovali mě, že se to u nových opakovat nebude protože jsou vyrobený jinak, dvířka mám už rok a zatím v pohodě. Říkali mi, že se to stávalo kvůli páře, ale že u těch nových dvířek by to už dělat nemělo. Zkus to taky vyměnit, pokud máš možnost tak ti to taky vyreklamujou.
13. říj ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Koupili jsme půdní byt, kde jsme si nechali od oresi načtnout jak by byli schopni nám kuchyň zakomponovat do prostoru. Návrh byl fajn, tak jsme přešli do fáze vyrábění a následné montáže. Nevím jak ostatní, ale u nás proběhla zakázka velice pozitivně... Po letech jsme sice měnili jednu skříňku vedle trouby, ale né díky tomu že by něco porouchalo, ale díky tomu, že vedle trouby jsme měli pro psa jídlo a on ho cítil, tak nám tu skříňku tak poškrábal, že to nešlo jinak, než celý dvířka vyměnit a to jsem bohužel platili...
24. říj v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek