Otěhotněly jste po krátké známosti?

Ahoj maminky, snažilky, prostě "holky" 🙂
Chtela jsem se zeptat, zda je tu nektera, ktera otehotnale po kratke znamosti?
V mem pripade asi 3 mesice.
S pritelem jsme denne, zatim jsme resili jen jednu neprijemou zkusenost, ikdyz jsme to nebyli my dva kdo se hadali.
U nas je vse zalite sluncem, jak to na zacatku vztahu byva.
On hledal zenu, ktera bude chtit dite, protoze u nej vim ze on dite chce.Nas seznamila kamaradka, takze to neni jen tak nekdo koho bych potkala v baru.
Znam jeho zivot, kdo je co je kdo je jeho rodina, jen jsme spolu kratce.
No k veci..ja prasky uz neberu nejakou dobu citim se mnohem lepe. Na uplnem zacatku jsme si samozrejme davai pozor, ale posledni dobou uz to nejak neresime. O miminku se bavime, spolecnou budounost resime porad, pritel mi se vsim pomaha, vidim na nem ze by byl skvely otec, podle toho jak se chova k neteri...
Vcera jsme spolu meli nechraney sex a zrovna v 15 dnu menstuacniho cyklu, cili da se rici v plodnem obdobi...samozrejme nevim zda jsem tehotna, ale teoreticky a temer i prakticky byt muzu :D

Muj dotaz zni, je tu nektera z Vas ktera ma podobnou zkusenost? Muze vztah klapat i po kratke znamosti, kdyz oba moc chcou? Dekuji

deneris_targerien
autor
9. lis 2015

@pavlinka88 jeee moc dekuji.
Musim rici, ze to mas hodne podobny, jako bych cetla temer svuj pribeh a doufam, ze to taky tak budu mit jako vy dva. Preji take hodne stesti.

deneris_targerien
autor
9. lis 2015

Jezis holky, vy jste me tak potesily 🙂
Mam z toho radost, samozrejme, ze ne kazdy pribeh konci stastne, ale verim, ze u nas to tak bude.
Jsme zamilovani, zajisteni a mimco chceme oba. Nejsilenejsi je, ze jeste v lete jsem si to vubec neumela predstavit, ja a matka? 🙂 a ted poznala jsem sveho nynejsiho pritele a od prvni chvili jsem vedela, to je ONO, to je to co chci a moc si preji at to vsechni zvladneme!!! Urcite Vam to sem napisu 🙂

plamenka84
9. lis 2015

Ahoj, já bych taková optimistka nebyla. I když už mas třeba na rodinu věk a jste zajisteni, je dobré se s partnerem poznat, neco spolu zazit a trochu si uzit, nez vpadnete do kolobehu jmenem rodina, protože pak na chvíle ve dvou nebude už moc casu. Pořídit si dítě je obrovská zodpovědnost a i když si jej oba moc přejete, tak ty začátky s mimcem nejsou často úplně nejruzovejsi a je to mnohdy poradna prověrka vztahu. My v rodině něco podobného zažili loni - únor nový vztah, v květnu jsme slečnu poprvé viděli, v červnu otěhotněla, v říjnu měli svatbu a další rok na jaře mimo a teď k prvnímu výročí dost osklivou krizi. Oba ve tvém věku, VS, zajištění...ale je to vždy o těch dvou, jak moc chtějí oba na vztahu pracovat a případně zachraňovat. Tak vám přeji hodně štěstí a pokud to teď nevyjde, tak to ber třeba jako šanci se ještě poznat než do toho vletite a nebude už cesty zpět. Já bych na svou dceru teda pyšná nebyla.

brokovich
9. lis 2015

@ladyhacek No, to teda.. 😀

eviicka
9. lis 2015

Já znám kolem sebe takových párů několik, a sama jsem do toho šla taky po třech měsících (jen se zatím nezadařilo). Lidé se můžou rozejít i po hodně letech... takže pokud to tak cítíte 🙂

aaadelaida
9. lis 2015

mila Khaleesi;), z vlastnej skusenosti viem, ze vztah moze klapat aj po kratsej znamosti... asi uz nie si poblaznena tinedzerka a do vztahu nejdes bezhlavo a s hocikym... poznam aj pary, ktorym to nevyslo, no zaroven sa kamaratim aj so zenami, ktore mali partnera pat rokov a nevyslo im to taktiez 😄 paradoxne, neklapalo to hlavne kvoli odlisnym rodinnym poziadavkam (jeden deti chcel, druhy nie), takze pokial sa v tomto zhodnete, je to urcite pozitivny indikator ☺️

aaadelaida
9. lis 2015

nikde nie je napisane, kedy je vhodne sa zobrat, po akej dlhej dobe mat deti... to, ze mame urcite zauzivane spolocenske konvencie: fuck it! je to len o tebe, ako to citis a ci to TY skurocne chces ☺️

tegilb
30. srp 2016

Ahoj, narazila jsem na tento příspěvek, jak vám to pokračuje? My jsme spolu byli 2mesice kdy jsme si řekli že jsme zažily už hodně, ale spolu si rozumíme, prostě láska na první pohled 🙂 a tak jsme si přestali dávat pozor, oba jsme si říkali že ano mimi spolu si umíme představit zit 🙂 no... povedlo se hned :D další měsíčky už nebyly :D ale musím dodat, že předchozí vztahy byli na roky a toto vše jsem viděla jen ve filmu... budu pokračovat v pohádce... půl roku po našem seznámení a zjištění že nás bude více mě požádal o ruku, že jestli teď nebo po porodu, stihly jsme v mým 4.-5.mesici 🙂 měla jsem už být na hypotéku, ale oboum nám je líp v našem domečku, takže máme dvě Hypo a spolu vše zvládame, v bytě bydlí kamarádi, našemu synovi bude 15.mesicu a v říjnu bude mít sestřičku 🙂 no stihly jsme toho celkem dost, i když se občas poštuchujeme a vyrikame si pár věcí, ale milujeme se, vážíme si toho, že nás takto spojila možná náhoda, možná bůh, kdo ví 🙂