Otěhotněly jste po krátké známosti?

Ahoj maminky, snažilky, prostě "holky" 🙂
Chtela jsem se zeptat, zda je tu nektera, ktera otehotnale po kratke znamosti?
V mem pripade asi 3 mesice.
S pritelem jsme denne, zatim jsme resili jen jednu neprijemou zkusenost, ikdyz jsme to nebyli my dva kdo se hadali.
U nas je vse zalite sluncem, jak to na zacatku vztahu byva.
On hledal zenu, ktera bude chtit dite, protoze u nej vim ze on dite chce.Nas seznamila kamaradka, takze to neni jen tak nekdo koho bych potkala v baru.
Znam jeho zivot, kdo je co je kdo je jeho rodina, jen jsme spolu kratce.
No k veci..ja prasky uz neberu nejakou dobu citim se mnohem lepe. Na uplnem zacatku jsme si samozrejme davai pozor, ale posledni dobou uz to nejak neresime. O miminku se bavime, spolecnou budounost resime porad, pritel mi se vsim pomaha, vidim na nem ze by byl skvely otec, podle toho jak se chova k neteri...
Vcera jsme spolu meli nechraney sex a zrovna v 15 dnu menstuacniho cyklu, cili da se rici v plodnem obdobi...samozrejme nevim zda jsem tehotna, ale teoreticky a temer i prakticky byt muzu :D

Muj dotaz zni, je tu nektera z Vas ktera ma podobnou zkusenost? Muze vztah klapat i po kratke znamosti, kdyz oba moc chcou? Dekuji

no_title
9. lis 2015

může 🙂. Ono se to dnes možná až moc řeší a všechno se tak uměle prodlužuje - jako svatba za 5 let a podobně. Vzpomínám si na jeden Starozákonní příběh, kdy jeden muž uviděl ženu a okamžitě se do sebe zamilovali a ten muž si ji chtěl vzít hned 🙂. V té době to nebyl problém (taky asi svatby nebyly tak drahé 😀), nevím, proč se dneska všechno tak řeší jako, jak jste spolu dlouho atd. Já jsem s manželem začala chodit týden potom, co jsem ho poprvé viděla a taky to klape.

evulina77
9. lis 2015

Může, my s manželem jsme začali skoro hned bydlet a vše je ok. Dítě jsme teda neměli, to až po svatbě a asi sedmi letech, ale měli jsme psa 😀 . Jen si myslím, že by měla být svatba, aspoň v plánu, než se začít pokoušet o dítě, případně než se narodí...

nikola38
9. lis 2015

Sestra mého přítele otěhotněla po měsíci vztahu. Klape jim to. Měli pár neshod - ona porodila ještě v 17 a jemu bylo čerstvě 18. takže si chtěl ještě užívat. krizi zažehnali. 🙂) Prcek má skvělou rodinu. 🙂 No ... a my sme s přítelem dva a půl roku a miminko chceme. Bydlíme spolu od 3tího měsíce vztahu. 🙂 Ale viděli sme se každý den i před tím co sme se spolu vrhli do bydlení. 🙂) Podle mě to dost otestuje ten vztah. Ale pokud ani jeden z vás nemá problém s mimčem proč ne že? 🙂

deneris_targerien
autor
9. lis 2015

Zapomnela jsem dodat, ze i vek na to mae ja 28 a chlap 33.
Vypada to, ze pritel dite chce jeste vice jak ja, jinak by si daval Jó pozor aby nahodou se neco nestalo.
O vsem mluvime, myslim teda verim chci verit, ze to bude klapat i po tom..

kuliseks
9. lis 2015

@deneris_targerien Moje nejlepší kamarádka otěhotněla po 3 měsících vztahu. Ještě než se dítě narodilo, tak se vzali s tím novým partnerem a už je to 8 let, co jsou spolu. Měli teda asi po roce od svatby krzi, kdy se ona i odstěhovala, ale myslím, že to bylo tím, že toho předtím moc nezažila a tak nevěděla, že to, na co si stěžovala u svého manžela, byly prkotiny a že je v podstatě moc fajn. To si myslím, že hrozně záleží na tom, kolik lidem je, co už zažili, co mají za hodnoty a tak podobně. Je možné všechno a držím palce, abyste byli pro sebe ti praví a oba to měli srovnané opravdu stejně 🙂

luckavolosyn
9. lis 2015

Jako z mého okolí všechny tyhle případy nepodpadly dobře, ale!!! Nikde to nebylo sluncem zalité jako u vás. A navíc, nás seznámila s mým mužem má kamarádka přes facebook. Bylo jedno oťukávací střetnutí, po 2 dnech rande a od toho dne jsme spolu chodili a po měsíci se k sobě nastěhovali 😀 Vzhledem k tomu, že sex byl po ani ne týdnu (stydím se🙂 a ze začátku jsem nebrala prášky tak jsme to taky řešili, protože já už dceru z prvního manželství mám, ale on taky nebyl proti kdyby náhodou. Nicméně jsem otěhotněla plánovaně "až" po 21 měsících známosti, když už jsem měli naplánovanou svatbu, která proběhla po 2 letém výročí. Takže si myslím, že to klidně může vyjít i když jste spolu jen chvíli pokud se opravdu milujete 😀

lalinka1993
9. lis 2015

Otěhotněla jsem po 3 měsících.. Máme dvouletou dcerku, jsme spolu 3 roky z toho 7 měsíců jsme manželé a čekáme druhé miminko a hlavně jsme šťastní a máme se rádi pořád stejně i když se občas nepohodneme asi jako každý pár. 🙂

zuzankadui
9. lis 2015

Není to má zkušenost, ale je to z rodiny. Má sestřenice otěhotněla po třech měsících a miminko se narodilo na jejich první výročí seznámení 😀
Letos bude jejich dceři 15 a jsou pořád spolu, takže za mě ano, může to fungovat 🙂

jirikova
9. lis 2015

Brali jsme se po 9 měsících vztahu (a zároveň i bydlení), z toho +-5 měsíců se snažíme o prcka. Mně je 28, manželovi 34. Nejsem taky na umělé prodlužování vztahu v tomhle věku, prostě to tak cítíte a nebo ne. Vždycky je to sázka do loterie, ať už po pár měsících vztahu nebo po pár letech 😉

deneris_targerien
autor
9. lis 2015

Dekuji za nazory holky, uklidnily jste me 🙂
Ono je to vzdycky jen na nas dvou na zene a muzi. O vztah se musi pecovat porad.
Verim a doufam, ze to vsechno vydrzi...
Ja uz mam za sebou 2 a 6 lety vztah ano byla jsem mladsi ale nikdy me nenapadlo si s temi lidmi poridit dite...ted jsem o tom byla presvedcena po mesici vztahu...ted to jsou 3 a je to cim dal silnejsi

luckavolosyn
9. lis 2015

@deneris_targerien já vždycky říkám manželovi, že už od začátku vztahu jsem věděla, že je to člověk s kterým bych chtěla zestárnout. Což jsem s bývalým, ačkoliv jsme spolu byli 9 let nikdy neměla a furt ve mě hlodalo, že to nevydržím a nevydržela jsem. Prostě když najdeš toho pravýho tak to poznáš 😀

evulina77
9. lis 2015

@deneris_targerien tak věř svému pocitu a jdi do toho, není na co čekat. Já bych jen předem chtěla i svatbu, ale to je jen můj názor...

bajana
9. lis 2015

Samozrejme, ze to klapat moze, ale prichod dietata otrasie kazdym vztahom, s tym treba pocitat

deneris_targerien
autor
9. lis 2015

@luckavolosyn tak doufam, ze ma intuice je spravna.
Od zacatku to ma uplne jiny spad nez vsechno ostatni co bylo predtim 🙂

laha
9. lis 2015

Ahoj, abych popovídala, s manželem jsem se znaly 4. měsíce kdy jsem na půl plánovaně a neplánovaně otěhotněla. příští rok to bude 10 let co jsme manželé a máme spolu 10.letého syna, 8.letou dceru a momentálně jsme v očekávání třetího potomka. někdy si říkám, že kdybych neotěhotněla tak už s ním nejsem. Ale taky na 100% vím že je to ten nejlepší chlap pod sluncem i když mě občas štve. A že jsem s ním štastná. Jo a poznali jsme se když mi bylo 20 a jemu 29.

shine2015
9. lis 2015

Urcite to lze....i fungovat muze. Ale me osobne by bylo trochu podezrele zr chce muz tak moc ...ale to je proro ze muj ex chtel mimi za kazdou cenu mi prislo,ze mu ani neslo moc o to s kym...
Ted s manzelem spolu zijeme asi od druheho mesice vztahu...a jsme spolu devet let a ted uz mame deti...
Ty si havne dobre rozmysli zda s nim jako clovekem chces dite a podle toho se chovej. Je dost dulezite s kym si dite poridis....a moc bych nespolehala na to ze ho zna kamaradka...spis dej sama na sebe...hodne stesti a at vam to vyjme

pavlinka88
9. lis 2015

@deneris_targerien Mam podobnou zkusenost. S pritelem budeme tento mesic rok a v unoru cekame miminko. Otehotnela jsem tedy cca po pul roce vztahu a z toho tri mesice jsme se o to snazili. Jsme v podobnem veku jako vy, miminko jsem moc chtela a kdyz s tim prisel pritel sam od sebe, tak jsem byla rozhodne pro. Niceho nelituji a nijak mi nevadi, ze jsme spolu predtim nechodili nekolik let. Proste jsme citili, ze k sobe patrime, je nam spolu hezky, mame se radi a oba se tesime na nas spolecny zivot, na deti... Navic pritel je opravdu hodny, zodpovedny a ja jsem sama zvedava a tesim se, jak se nas vztah bude dal vyvijet. Tobe preji mnoho stesti a prala bych si, abych si tu mohla za par mesicu precist tvuj pribeh se stastnym koncem 🙂

brokovich
9. lis 2015

Mamky známá se vdávala po 2 týdnech chození, a to tzv. "nemusela". S manželem jsou spolu už 30 let. 😀 Jsem si myslela, že si mamka dělá legraci, ale bylo mi to pak tou známou potvrzeno. Že jí ten její řekl, že právě našel lásku svého života a jinou nechce nebo tak něco.

Jinak s nynějším manželem jsme spolu začali chodit hned na prvním rande, co ani nebylo rande, ale prostě "pivo". Za tři měsíce jsme spolu bydleli a teď už jsme přes dva roky svoji a máme dvouměsíčního cipíska. Takže vše je možné. 🙂

ladyhacek
9. lis 2015

vlastní zkušenost nemám, ale znám ji z mého okolí. Mamčina kamarádka se s manželem znala 14 dní a už prý plánovali svatbu . jsou spolu skoro 30 let mají 3 děti a řekla bych báječný život > takže lze to! 🙂. Švagrova sestra se znali také krátce, ale déle než 3m a také jsou spolu mají 2 děti (tuším že jsou spolu 5-6 let?) A Kamarádka byli spolu asi půl roku a čekali mimčo - vzali se a malému jsou 3 roky - také vše v pohodě 🙂

mercedesse
9. lis 2015

nečetla jsem předchozí příspěvky, ale myslím, že to klidně může klapat, ono to může dopadnout blbě, i kdyby jste se znali 10 let, takže bych to neřešila a pokud se máte rádi, tak proč ne

brokovich
9. lis 2015

@ladyhacek Hele, neopisuj... 😀😀

majina
Autor odpověď smazal
Zobraz
edeltraut
9. lis 2015

Myslím, že to klapat může - záleží jen na vás, jestli chcete a budete na vztahu pracovat - zkrátka budete to mít takové, jaké si to uděláte 🙂. Já jsem s mužem od svých 16, jemu bylo 17 a věděli jsme, že TO je ONO 🙂

hul
9. lis 2015

Je moc dobře že on chce 🙂 Mám kamarádku která takhle náhodně otehotněla s klukem co s ním byla cca 3-4 měsíce. Bylo znát že to neni plánovaně, a po 5ti letech ji opustil i s dětmi, které nijak moc nevídá :/ Ona nelelkovala a stejná "náhoda" se jí stala s jejím novým přítelem znovu 🙂 On jí řekl, že se postará, ale že se necítí připravený. Z mého pohledu podraz......Pokud to chtějí oba tak je fuk jak dlouho se znají 🙂 Takže bych se toho nebála v tvém případě 🙂
@deneris_targerien

ladyhacek
9. lis 2015

@brokovich 🙂 zrovna čtu > no byla by sranda kdyby to byli ti samý > koukám, že jsi asi z Prahy my od Nymburska 🙂.
- my jsme s manželem začali spolu bydlet po 4 měsících 🙂 Za dva roky měli svatbu a za 3 syna 🙂 😀

jika10
9. lis 2015

Nemám vlastní zkušenost, ale z rodiny. Moji rodiče se brali po 3 měsíční známosti, protože prostě museli, prostě nehoda. No a jsou spolu 37 let. Takže pokud se najdou ty správné polovičky, může to klapat

teenyel
9. lis 2015

Určitě může 😉 sice u nás dítě přišlo až později, ale v podstatě po 2 měsících jsme spolu bydleli, po roce a půl se vzali, pak rok na to jsme začali stavět dům, teď v létě se narodila malá...a to teprve teď v listopadu oslavíme výročí 4 let spolu. 😉 takže taky žádná extra doba 😉

alubif
9. lis 2015

Kamarád byl na 1. rande, které domluvili kamarádi, skončili v postely... Ona slověna, on čech. Nějak se zadařílo 😅 a tak se 9.měsíců poznávali.. Teď jsou manželé a mají už druhé mimčo😄

brokovich
9. lis 2015

@ladyhacek Zkouška...začíná křestní jméno té dotyčné na "N"? 😀

ladyhacek
9. lis 2015

@brokovich tak bohužel 🙂 ale je skvělé, že takových šťastných páru je více - dávají naději ostatním 😉