Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Padání vlasů, máte vyzkoušený přípravek?

nathalka22
8. bře 2018

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat má tu někdo vyzkoušeny nejaky přípravek na vypadavani vlasu?
Co by jste doporučili??co zabírá??
Jsem z toho už nestastna mám tak polovinu vlasu co jsem mela z kudrnatych mam uplne nepekne vlasy takove bez života...
Asi je to ze stresu ...

biedronka10
8. bře 2018

Pokud nekojis...Methionin komplex. Ja tenkrat byla uz u dr a ta mito doporucila. Fakt funguje, ale pocitej ze to je cenova palka. Pokud kojis tak B- komplex takova cervena krabicka, rano ti napisu co to mam, to ted beru ja.

kafr
9. bře 2018

@biedronka10 b-komlex při kojení? Švagrové se po porodu udělal opar, chtěla si vzít b-komlex a zakázali ji ho... 😐

priefi
9. bře 2018

@nathalka22 horcik, pokud kojis, tak tehu a koj.vitaminy, pokud nekojis zinek a bcomplex a horcik

biedronka10
9. bře 2018

@kafr ano v pohode. Tablety Floratadix, vhodne pro kojici

handulkak
9. bře 2018

@nathalka22 ja nedám dopustit na Kloraine sprej

nathalka22
autor
9. bře 2018

Nekojim ani nejsem těhotná

andelka
9. bře 2018

Mně známé doporučily Biohar z Dr Maxe. A kadeřnice Biosil.

mr_falko
9. bře 2018

@biedronka10 Methionin ze je palka? 100 tablet stoji v Dr.Maxovi okolo 180Kc, to mi neprijde tak sileny. JInak teda souhlas, je to to jediny, co funguje

nathalka22
autor
9. bře 2018

Nekojim ani nejsem tehotna :'(

alpinka1
9. bře 2018

Methionin mi doporučila kožařka, ale moc nepomohl. Ale používám Biohar vlasovou vodu a vyhovuje mi. Netvrdím, že pomáhá, ale určitě lepší něco udělat něž nic 😉 a je celkem příjemně osvěžující.

biedronka10
9. bře 2018

@mr_falko no si bude nekde levneksi. Ja ho kupovala prave pred 3 rokama, kdy jsem katastrofalne ztratila temer vsechny vlasy, a tehda jsem ze nej vysolila 360 kc no...ape to bylo taky ze jsem tpu dpbpu zila ve meste kde byla jedina lekarna.

biedronka10
9. bře 2018

Ale Methionin doporucuju, s klidnym svedomim. Jsem alergik jak pylovy, tak i ekzematicky a moc mi pomohl. Ale ty uvidis co ti sedne.

biedronka10
9. bře 2018

@mr_falko ted to ctu, fuj mobil jeden a rychle hnaty, sorry za chyby 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli