Padesát odstínů šedi (temnoty) - erotický román

p_ch
23. únor 2013

Holky kdoto četl? jaké to je? nebo jě nějaký podobný erotický román??

ssassi
23. únor 2013

padesát odstínů šedi je první díl, temnoty druhý. no, autorka se nechala inspirovat ságou stmívání. a ano, je to erotické, ale to je tak asi všechno. ona je naivní a nevinná, on nechutně bohatý a nebezpečný... no a prosouloží se až do "šťastného konce" 😀

p_ch
autor
23. únor 2013

@ssassi takže nuda??

ssassi
23. únor 2013

@p_ch noooo, 😉 neřekla bych že vyloženě nuda... ale je to prostě poněkud jednostranně zaměřené :o) stůl, výtah, postel, loděnice, vana... 😀

p_ch
autor
23. únor 2013

@ssassi tak nic.... no.... najdeme něco jineho 🙂

claudiaf
23. únor 2013

pro mě jedna z nejlepších knih co jsem četla jsem z toho opravdu nadšená a nemůžu se dočkat nového díllu první dva jsem měla přečtené ani ne za týden a další týden jsem se vracela do reality úžásný příběěh 🙂

hanka.knizkova
23. únor 2013

@p_ch já přečetla zatim první díl a líbilo se mi to 😉

jasekd
23. únor 2013

Ja cetla prvni dil (darek k Vanocum) a asi takhle: 2.dil si rada prectu, pokud mi ho nekdo pujci, sama bych neutracela. Bavilo me to, jako oddychovka dobry.
Na druhou stranu je to napsane fakt blbe, nevim, zda je to chyba autorky nebo prekladu, ale je to jazykove chude az blbe... Proste site horkou jehlou. Na kazde strance ji kara, ze zase "protocila oci, kouse si ret"..., porad ty stejny slovni spojeni, ktery uz mi pak lezly na nervy, misty mi to prislo spis smesne, kor kdyz si predstavim, ze by na me nekdo takhle mluvil.
Ona je tak strasne naivni a nevinna , ze si to ve 22 letech nikdy ani sama neudelala, ale hned pri prvnim sexu ma nekolikanasobny orgasmus, pan je mlady, nechutne bohaty, krasny, leta vlastnim vrtulnikem, vsechno zna, vsude byl, od vseho ma klice, a za to, jakej je "uchylak", samozrejme vlastne vubec nemuze.
Znam spoustu o moc lepsich knizek a pokud bych se k tehle vracela, tak nekde na plazi nebo kdyby mi bylo sptane a nemela jsem naladu na nejaky umeni a slozitejsi myslenky. Nicmene na 2., pripadne 3. dil zvedava jsem 😀

jpetraa
23. únor 2013

@jasekd :o)))) tak já to nečetla, ale už kvůli tvýmu komentáři si to snad seženu:o)))) super,jsjem se pobavila

berenika39
23. únor 2013

@jasekd tak ted nevím, jestli mě ta tvoje recenze odradila nebo naladila 😀 😀 .
mě na tom odrazuje už jenom to, že je toho všude plno, do knihkupectví nemůžeš vejít, aniž by ses praštila o poutač na tuhle knížku a mě prostě k dobrý knížce taková komerční taškařice nesedí, no. kdyby to bylo dobrý, nemusí kolem být takový humbuk🙂)). všichni to kupují a čtou, protože je to ted in🙂 ?

jasekd
24. únor 2013

@jpetraa
@berenika39 Jako takhle, sama bych si ji nekoupila, ale uz patram, kdo mi pujci druhy dil 😀 Ta knizka JE blba, o tom zadna. Ale zas koho nebavi cist o sexu... Vetsinu jo a cte to hodne lidi, protoze na tohle jsou zvedavi i lidi , co jinak nevidej knizku ani z rychliku. Bavila jsem se, je to treba jako Slunce seno... smeju se, mam ty filmy rada, umeni to zadny neni, ale obcas proc ne 🙂

monasek84
24. únor 2013

@jasekd ono je to tak napsany v originalu... precetla jsem ted treti dil v anglictine a to jen proto, ze to je tak jednoduse napsany, zadny slozity souveti a slovni obraty 😀 takze kdo si chce trochu zopakovat anglictinu, je to dobra volba, je to jednoduchy a chytlavy, fakt takova oddychovka 🙂 jinak bych si to samozrejme taky nekoupila, nestoji to za to.....

jasekd
24. únor 2013

@monasek84 Tak to bych se chtela podepsat pod preklad 😝 Protoze jazykove je to fakt celkem hruza 😀 Ty stale dokola se opakujici banality. Ja nerikam, ze takove tema se ma psat nejakymi basnickymi obraty, ale domnivam se, ze smesne to vyznivat nemelo, a to se tam bohuzel obcas stava, aspon mne to tak pripadalo, na druhou stranu davy nadsenych ctenarek se mnou souhlasit nebudou. S tou anglictinou by to aspon melo nejaky prinos. Stahovala jsi to nekde na netu nebo mas primo knihu?

monasek84
24. únor 2013

@jasekd no presne.... furt to samy dokola, takze na slovicka v anglictine to ma vyznam - opakovat, opakovat, opakovat 😀 mam elektronickou ctecku, takze PDF z netu 🙂

ssassi
24. únor 2013

@jasekd druhý díl zde :o) http://www.ulozto.cz/hledej/?q=padesat odstinu ...

a první jsem našla na http://www.stahovanizasms.cz/ to je ale lehce placené ;o)

jasekd
24. únor 2013

@ssassi Diky 🙂

ssassi
24. únor 2013

@jasekd tak ten překlad je katastrofální. o tom žádná. myslím, že se překladatelce podařilo zazdít několik "vtípků" a souvislostí.
@monasek84 taky čtečkuju. když jsme u toho, nemáš nějaký tip na zajímavé počteníčko v doc či pdf? už nevím, co číst. už i to stmívání jsem četla znova 😀

ssassi
24. únor 2013

@jasekd kdo hledá, najde :o) ale já jsem takový jelito, že si to koupím papírový a pak až stáhnu. abych teda nebyla za piráta 😀

pett21
24. únor 2013

@p_ch ja precetla vsechny 3 dily ( posledni v aj) a pro me dobra odpocinkova knizka , neni to nc zazracneho ,ale cte se to dobre a ma to aspon i trochu deje , sice je to takova pohadka ,ale pokud si chces precist neco nenarocneho 😉

@ssassi tady jsou nejake knihy na stazeni http://palmknihy.cz/free/index.php

ssassi
24. únor 2013

@pett21 dík za tip, to už jsem někdy zkoumala. prozkoumám důkladněji, už opravdu potřebuju něco nového :o)

aktaka
24. únor 2013

@ssassi a proč si ty knížky nekoupíš legálně elektronicky, vždyť ty papírové jsou podstatně dražší.

Jinak knihu mám staženou, nečetla jsem a jak to čtu tady, asi jí nacnu, jestli je to fakt tak blbé 🙂
Kdysi jsem četla Hračka od Sylvy Lauerove, kdo má rád erotické romány, bude se líbit 🙂

ssassi
24. únor 2013

@aktaka plno jich legálně elektronicky koupit nejde. navíc mám ráda vůni nové knihy.... ;o)

monasek84
24. únor 2013

@ssassi ahoj 🙂 ja ted ctu serii Mercedes Thompson od Patricie Briggs: http://www.martinus.cz/knihy/autor/Patricia-Bri... knizky jsou na ulozto 🙂 taky nic zazracnyho, ale je to napinavy a ja mam rada knizky kde jsou upiri, vlkodlaci, vily, skritci atd 😉

aktaka
24. únor 2013

@ssassi tak to jo 🙂 to já taky radši koupím papír než stahovat nelegálně, na to mám knížky moc ráda 🙂

monasek84
24. únor 2013

@ssassi jinac se mi jeste libil Host od Mayerove co napsala Twilight, pak Prokleti Salemu od Kinga... hmm.... Atlas mraku byl docela slozity jestli to mas rada.... ted se chystam na knizku Velky Gatsby (protoze se moc tesim na leto na film 🙂 )

ssassi
24. únor 2013

@monasek84 jj, hostitel byl dobrej, to se mi líbilo :o)

monasek84
24. únor 2013

@aktaka mno... ja jsem vyucena kniharka a knizky miluju, ale nejsem ochotna jim platit takovy neskutecny palky (myslim ty sirsi knizky od 500Kc nahoru), kdyz ta vazba neni kvalitni a pomalu nevydrzi ani jedno precteni.... a navic.... ctu hodne ... od Vanoc cca 8 knih, takze to by me zruinovalo a pak taky nechci mit za 10 let doma narvanou knihovnu knizek, kterych se uz nikdy nedotknu....dlouho jsem se ctecce branila, ale ted jednoznacne vede....

aktaka
24. únor 2013

@monasek84 jo, to já mám stejně, ale stahuju jen za prachy legálně, co nejde, to koupím tištěné. U filmů je mi to jedno, ale u knížek je mi to nějak proti srsti.

monasek84
24. únor 2013

@aktaka vsak jasny 🙂 myslim, ze "za chvili" budou stejne za par korun... to je boom jak kdyz vylitly CD a DVD... stalo to neskutecny penize a ted to koupis za par suntu.... takze tak 🙂

ssassi
24. únor 2013

@monasek84 upíry a jiné potvory taky můžu, to si pořídím, díky moc za tipy! 😉 😉

monasek84
24. únor 2013

@ssassi a mas nejaky tip pro me na nejake takove cteni?? 🙂