Padesát odstínů šedi (temnoty) - erotický román

p_ch
23. únor 2013

Holky kdoto četl? jaké to je? nebo jě nějaký podobný erotický román??

ssassi
24. únor 2013

já čtu hodně. a bez čtečky už ani rána. malé, lehké, praktické, ... vozím všude sebou. mám kindla, už docela dlouho, už bych bez něj nemohla žít :o) mám rači knížky jak filmy 😉

ssassi
24. únor 2013

@monasek84 tak já teď znovu četla mlčení jehňátek, hannibala a červenýho draka. pak mám přečteného celého pratchetta, mám ráda knížky od jeffery deawera. jo a před vánocama jsem si střihla všech 7 dílů harryho pottera 😀

monasek84
24. únor 2013

@ssassi tak tak, bez ctecky uz ani ranu 🙂 ja mam PocketBook 622
Pratchett...vidis, to uz mi nekdo rikal.... tak jednu zkusim, uvidim, jestli se mi bude libit jeho styl. Dekuji 🙂

monasek84
24. únor 2013

@ssassi ta Uzasna zemeplocha na sebe nejak navazuje??

ssassi
24. únor 2013

@monasek84 jj, navazuje http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeměplocha ty první dvě mě moc nezaujaly. vůbec knížky s mrakoplašem se mi líbí nejmíň. knížky o městské hlídce jsou geniální! pak čarodějky, to nemá chybu. opravdu se to vyplatí číst celé od začátku. ten humor je skvělý! a překlad pana kantůrka je prostě nepřekonatelný! ale jestli chceš něco na zkoušku, tak zkus třeba pohyblivé obrázky (parodie na hollywood) nebo zaslaná pošta. ale opravdu si myslím, že od začátku to má to pravé kouzlo. protože vidíš, jak všechny ty postavy rostou. více či méně se objevují ve všech knížkách. a pak třeba jedna malá narážka nebo zmínka nemusí být pochopena a přitom je úžasná! skvělý vývoj má kapitán městské hlídky elánius, nepřekonatelný je karotka.. no a patricij.... na zeměploše žijí trpaslíci, trolové, čarodějky, mágové, golemové, upíři...... a nejlepší ze všech je Smrť 😀
na uložto knížky jsou.

a jestli chceš něco úplně mimo zeměplochu, jen jestli se ti bude líbit jeho styl, doporučuju národ: http://www.ulozto.cz/hledej?q=národ+terry (ne svobodnej národ, to je jedna z posledních ze zeměplochy (a naprosto úžasná - o nac mac fíglech:o))) )

monasek84
24. únor 2013

@ssassi fu, ze 39 knih 🙂 no, tak zacnu prvnim dilem, tj. Barvou kouzel a uvidime jestli me oslovi styl psani 🙂 diky moc za radu 🙂 to bych mohla mit na dlouho 😀

ssassi
24. únor 2013

@monasek84 jo, to je fakt na dlouho :o)
ono chvilku trvá, než se člověk do toho stylu vpraví... ale teď už se klepu na další knížku! a to žádná čtečka, to se vrhám do knihkupectví a hltám to ještě teplé z tiskárny 😀

rampouch
3. bře 2013

@jasekd popsala jsi to uplne presne. Ja jsem to kvuli tomu ani nedocetla. Ctu hodne, ale tato kniha mi prisla uchylna. 😉

wallyna
22. kvě 2013

Jééé holky nemáte pro mě taky nějaký tip na dobrou knihu? Chtěla bych něco hodně podobného jako 50 odstínů šedi, ale třeba Pratchett mě nebere :(, to spíš mého manžela 🙂. Četla jsem třeba Jumaroro a to bylo taky super, přečetla jsem to taky jedním dechem.

terinaf
23. kvě 2013

@jasekd ..naprosto to vystihuje i můj názor. Fajn na odpočinek, ale občas jsem se přistihla, že "přeskakuju" opakující se erotické pasáže - a kvůli nim mi to manžel asi koupil 😀 😀 😀

jasekd
23. kvě 2013

Tak jsem si pujcila druhy dil a hruza, uz to ctu asi dva mesice! Prvni jsem precetla rychle, obcas to bylo smesne, obcas trapne, ale slusne se to cetlo, ten druhy dil je podle me o nicem. Jsem asi v 1. tretine, treba se jeste neco stane, ale uz to, ze to ctu tak dlouho, o necem svedci. Treti dil se asi ani nebudu snazit sehnat 😝

bocinka
5. čer 2013

Holky.... Cci se zeptat, nemate nektera druhy dil Crossfire v el. Podobe? Jenuje se spoutana... Obnazenou mam uz prectenou... I vsechny dily padesati odstinu vc. Svobody....

dreana
8. čer 2013

@bocinka Ahojky, dá se sehnat na uloz to 🙂

dreana
8. čer 2013

@bocinka mě se tedy crossfire líbil mnohem víc než Mr. Grey :o) Ale jeste sem zvědava jak se vyvine třetí díl .. Taky to mohla utnout lépe!!!

chesterbloom
7. srp 2013

Já se musím přiznat, že jsem četla, a dokonce jsem si knihu opravdu užila... Asi to není čtení pro intelektuály, to uznávám, na druhou stranu se u knihy dá dobře relaxovat a člověk se opravdu uvolní 🙂))) Upřímně se moc těším na třetí dil - předobjednán už mám http://www.sevt.cz/produkt/fifty-shades-freed-p... ale přítel mě za to asi zabije 🙂))))))))

terezap5
13. bře 2015

Já se teda přiznám, že jsem tu knihu strašně chtěla protože okolo toho všichni dělají humbuk. Osobně mě to vůbec nezaujalo. Další dva díly bych si přečetla jen ze zvědavosti ale abych je kupovala? To teda ani náhodou. Budu ráda když prodám ten první díl

nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz