• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní na úklid. Agentura nebo fyzická osoba?

12. srpna 2016 
@lucie.krajcarova ale jo, chodi klidne i dal. Jednoznacne doporucuji jen proverenou pani s proverenym rejstrikem a s pojistenim. Bez toho je to jako loterie. Ja par takovych pani znam :grinning:
11. led 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi a prosím o radu vás, co již máte zkušenosti.
Prosím jak a kde jste paní na úklid hledali?
Pomalu projíždím inzerce, ale moc tam toho není, firmy tady v okolí jsou dvě, obě jsem oslovila a čekám na odpověď. Raději bych ale nějakou šikovnou paní soukromě. Jak na to? Nikdy jsem paní na úklid neměla, ale práce se mi kupí a domácnost tím prostě trpí. Bojím se přivést si domů cizího člověka bez referencí. Hlídačky.cz jsem také prošla, ale nevím nevím právě ohledně těch referencí, ach jo emoticon.

A nebo - nedoporučíte mi nějakou šikovnou paní z okolí Slaného?

Děkuji předem Katka
5. srp 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,pokud bydlíte v satelitu - proč takovou agenturu nezaložíš - klientů by měla dost.Já mám zkušenost,kdy jsem sháněla,paní na úklid, - první asi 25 holka chodila 14 dní dobře,pak jí zemřela babička,za dalších 14 dní dědeček..nechtěla jsem,aby vymřel celý rod,tak skončila.Agentura poslala paní asi 48-50,dělala dobře,ale kradla.Nakonec jsem získala paní ze sousedství,která svým způsobem i dům hlídá.Držím palce! :dizzy_face:
5. srp 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinap1978 Dala jsem si inzerát na jobs.cz. A poslední paní mám na doporučení své kamarádky. Rozhodila jsem sítě na všechny strany...
5. srp 2016 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brunetka11 Uvažovala jsem o agentuře, ale nakonec jsem se letmo zmínila sousedce, že někoho budeme hledat a ona mi dala kontakt na sousedku o barák vedle, která chodí uklízet a hlídá i děti. Je spolehlivá a hlídá nám i dům, když jsme pryč.
Doporučila bych nejdříve rozhodit sítě po známých v okolí. To je nejlepší.
5. srp 2016 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@olga_ Sítě po známých a po vsi jsem rozhodila. Jednu místní paní jsem oslovila, ale ta mi řekla, že raději jezdí uklízet do Prahy, že tady na vsi každý každého řeší a lidi jsou zlí :frowning2:. Takže tak, no :frowning2:.
Včera se mi ozvala jedna větší úklidová firma. Nijak zvlášť drahé to není a alespoň bude paní, co k nám přijde, prověřená. Divím se, že není víc živnostnic v tomto oboru. Vždyť vstupní náklady jsou téměř minimální a výdělek může být víc než slušný :-/.
6. srp 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinap1978 Naprosto rozumím,taky jsem z vesnice a paní ze sousedství,co k nám chodí se potýkala až se závistí..nakonec prý vždycky řekla ,to víte,jsem takovej chudák,aspoň mám přilepšení na léky, - potom měla od závistivců pokoj...držím palečky! :dizzy_face:
12. srp 2016 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinap1978 Tak ono to také nese svá rizika - paní by měla být pojištěna na škodu, ale většina z nich to dělá načerno.
Navíc si mi pár stěžovalo, že nejednou byly obtěžovány - přece jen se dáváš jako žena všanc někomu cizímu v jeho bydlišti.
12. srp 2016 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brunetka11 Vím a rozumím. Paní, kterou jsem oslovila, se úklidem živí - má na to ŽL, ale ve vsi prostě uklízet nechce, raději dojíždí jinam :frowning2:
12. srp 2016 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek