• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pánské slim fit košile, Praha. Kde je kupujete?

11. ledna 2017 
Ahoj holky, prosim, kde kupujete pro muzsky (nebo kde oni si kupuji) panske spolecenske (formal) kosile typu slim fit?
Uz jsem oblitala Pietro filipi, Blazek, Kosile a nic moc, bud je nemaji nebo maji jen treba tmave barvy:frowning2: nebo spatnou velikost (na co velikost 46 slimfit, netusim, ale aby jich udelali hodne ve 40, to ne:frowning2:
Jo, sehnala jsem Hugo Bosse, ale zas davat za kosili 3 tisice, to je sileny.

Diky za typy:slight_smile:
25. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mohu doporučit košile EGO MAN. Kontrastní límečky, manžety, slim fit a cena vynikající ..
21. zář 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

já preferuju internetový obchod kde nakupuji pánské košile dempsey.cz . Tento obchod ti můžu jen doporučit, najdeš tam mnoho značkových košil od značky neznáme po Elegants.Košile není problém zaměnit velikosti, barva.
Hodně štěstí a zatím. :slight_smile:
3. čer 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Já nakupuji svému příteli na z-ciziny.cz Košile tam mají opravdu pěkné a kvalita mě taky překvapila. Výběr košil tam je rozmanitý, zakoupila jsem tam navíc něco i pro sebe :wink:
4. zář 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuji ve velkém látky a nechávám si ušít košile v Česku. Většinu se snažím prodat :grinning: Vlastní značku košil SmartMen jsme s manželkou založili mimo jiné proto, že Slim Fit košile ke kravatě byly k dostání spíš v zahraničí. Ve "slimkách" začínáme již na velikosti 38 - obvod límečku v cm.
17. dub 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ego man dělá krásné košile, taky je kupuju, ale na netu - kosile-kvalitni.cz - mě se nejvíc líbí design košil, kdy jsou rukávy a límec v jiné barvě.
23. kvě 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem stylový je také doublju.cz, který nabízí i formálnější kousky. Tedy pokud se nejedná vysloveně o ples, tak na "běžné" formální nošení se tam něco určitě najde. Já od nich košile k obleku nosím běžně, ale zas moje práce mi to dovoluje...
24. kvě 2015 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tommy Hilfiger má skvělé slim košile.
24. kvě 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
super je tenhle e-shop https://www.bolf.cz . A mimochodem ráda se inspiruji i vašimi tipy. Podívám se, co kde mají - zrovna sháním pro manžela košili s dlouhým rukávem.. Akorát mám pořád na paměti, že čím víc košil, tím víc žehlení :D
27. zář 2016 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svému příteli jsem koupila jednu slim-fitovou košili na geareshop.com, jak má vypracovanou postavu, tak mu ten slimfit velice sluší, a velice slušně obléhá. Nikde nic neplandá, a i materiál je velmi dobrý, peru to podle doporučení, a barvy jsou stálé, nic se nemuchlá.
18. lis 2016 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zkus to tady: idealmoda.cz

Irena
11. led v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek