Paréze brachiálního plexu, poraďte co nejvíce cviků

jaromira85
23. led 2015

Dobrý den,
když brouzdám po internetu a snažím se najít nějaké cviky Vojtovy metody ohledně cvičení paréze brachiálního plexu (těžké stadium), nenacházím žádné ukázky cviků. Maminky, nemáte některá nějaké tipy, rady, ukázky nebo odkazy? Děkuji moc. Všem za pomoc v této nelehké situaci.

tamarila
23. led 2015

Zdravím, pokud máš Facebook, tak se přidej do naší skupiny paréza brach. plexu, je nás tam přes sedmdesát rodičů s různě starými dětmi a různě těžkými brachiálkami. Skupina je soukromá, takže požádej o přidání. Tam se dozvíš veškeré informace, nejlepší rehábky podle toho odkud jsi. Holky jsou tam skvělé, takže se ptej na cokoliv.

jaromira85
autor
23. led 2015

a samozřejmě se zeptám i na operace. Hodně jsme slyšeli, že je to horší, že operaci ne. Jaké máte zkušenosti a názory?

jaromira85
autor
23. led 2015

@tamarila To jsem již udělala, děkuji moc. čekám pořád na přijetí 😉

tamarila
23. led 2015

Jsou tam i videa konkrétních cvičení, pokroky starších dětí atd. A jak staré máš dítko?

tamarila
23. led 2015

Tak tam se asi dozvíš nejvíc, spousta dětí je tam po operaci, někteří mají termín a pojedou, u někoho není potřeba. Chce to vyšetření na Vinohradech

tamarila
23. led 2015

Jak dlouho čekáš na přijetí? Kdyžtak mi písni do IP jméno, a já napíšu kočeně co skupinu zakládala. Já tě přijmout nemůžu, ale jestli si třeba nevšimla, tak to pourguju 🙂