• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parfémy FM Group vs. originály. Máte zkušenost?

12. května 2013 
@mihapiha
ach bóže....v českých diskusích je to pořád dokola. Pochopte konečně, že Chanel ani H.Boss ani žádná jiná značka si vůni sama nevyvíjí. Mají li novou kolekci např.pánských obleků, vůně k celé kolekci prostě patří stejně jako boty. hodinky atd... Firma H.Boss pak jen řekne, jakou má představu ohledně vůně k dané módní kolekci a firma v tomto případě DROM jim nabídne pár vonných kompozic,oni si vyberou vůni,flakón,řeknou svou představu o krabičce a je to. Nehledejte v tom nic úžasného. DROM takto zásobuje 80% světového trhu parfémy a kosmetikou.Dá se říct, že cokoliv nakupujete v kosmetice,vzniklo v DROMu. FM Group kupuje po tunách ročně naprosto stejné vonné esence jen je nabízí v levnějších flakónech,pod čísly, proto tak dobrá cena a taky díky přímému prodeji.
Dámský parfém s 20% vonných esencí v obchodě nikdy nekoupíte! To co kupujete kvůli značce má stěží 14% ! FM Group má lukrativní smlouvu s takto významným producentem jako je Drom. Tam - ne v módních firmách také pracují uznávané "nosy", kteří vůně vyvíjí. Jednu od nich má i Avon a ta vůně dostala prestižní ocenění. Jestli potřebujete mít pocit,že máte značku,klidně utrácejte. U FM máte stejnou vůni s vyšší parfemací za 1/4 ceny. Navíc, kdo píše o napodobeninách asi neví,že parfém(tzn.min.20% parfmace) se na každém chová jinak, takže stejná vůně na dvou lidech nebude nikdy stejná. Parfém se navíc mění i dle naší nálady. Reaguje s ph kůže,takže dneska na mně voní silně a celý pracovní den a zítra ten samý parfém jemně a po třech hodinách už cítit není. Přečtěte si něco o parfémech, než začnete chytročit. Jediné co mně dost štve,to jsou lidé , neschopní distributoři,kteří ani neví co mají a tvrdí lidem blbiny. Dnes,tj. rok 2013 má FM v nabídce luxusní dekorativní kosmetiku. Je to absolutní špička. Proti dekorativka,která na trhu nemá konkurenci.
12. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
@culicek2
jen oprava...PROFI dekorativka.
Která žena zkusí,nechápe...neměla jsem jedinou stížnost ani na parfém ani na Make'up. Všechny ženy do jedné říkají úplně stejnou větu a to
" nic lepšího jsem do teď neměla" .
To mluví za vše!
12. kvě 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve fóru”
19. črc 2013 v 09:06 • katuska_01
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. dub 2014 ve 20:37 • culicek24
16. zář 2015 v 19:59 • nahu
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. říj 2015 v 11:20 • evula1308
12. únor 2016 ve 21:40 • fmgroup
12. únor 2016 ve 21:46 • fmgroup
19. únor 2016 ve 13:44 • sifinkaa
24. zář 2016 v 10:04 • parfumylacno
Tvůj příspěvek