Parfémy FM Group vs. originály. Máte zkušenost?

johanda
8. pro 2008

Ahoj holky, dochází mi můj oblíbený parfém Chanel Coco Mademoiselle a známá mě láká na údajně identickou vůni od FM Group, která je ovšem cca 10x levnější než originál. Moc se mi to, příznám se, nezdá, dotyčná pracuje jako dealer FM Group (což je podezřelé, že 🙂). Přesto mi to vrtá hlavou a ráda bych se dozvěděla více od děvčat, které mají vlastní zkušenost s parfémy téhle společnosti (tj.kvalita vůně, jak dlouho vydrží, jak se rozvíjí atd.). Nerada bych dala, byť jen 2,3 stovky za nějaký fake. Díky.

culicek2
12. kvě 2013

@mihapiha
ach bóže....v českých diskusích je to pořád dokola. Pochopte konečně, že Chanel ani H.Boss ani žádná jiná značka si vůni sama nevyvíjí. Mají li novou kolekci např.pánských obleků, vůně k celé kolekci prostě patří stejně jako boty. hodinky atd... Firma H.Boss pak jen řekne, jakou má představu ohledně vůně k dané módní kolekci a firma v tomto případě DROM jim nabídne pár vonných kompozic,oni si vyberou vůni,flakón,řeknou svou představu o krabičce a je to. Nehledejte v tom nic úžasného. DROM takto zásobuje 80% světového trhu parfémy a kosmetikou.Dá se říct, že cokoliv nakupujete v kosmetice,vzniklo v DROMu. FM Group kupuje po tunách ročně naprosto stejné vonné esence jen je nabízí v levnějších flakónech,pod čísly, proto tak dobrá cena a taky díky přímému prodeji.
Dámský parfém s 20% vonných esencí v obchodě nikdy nekoupíte! To co kupujete kvůli značce má stěží 14% ! FM Group má lukrativní smlouvu s takto významným producentem jako je Drom. Tam - ne v módních firmách také pracují uznávané "nosy", kteří vůně vyvíjí. Jednu od nich má i Avon a ta vůně dostala prestižní ocenění. Jestli potřebujete mít pocit,že máte značku,klidně utrácejte. U FM máte stejnou vůni s vyšší parfemací za 1/4 ceny. Navíc, kdo píše o napodobeninách asi neví,že parfém(tzn.min.20% parfmace) se na každém chová jinak, takže stejná vůně na dvou lidech nebude nikdy stejná. Parfém se navíc mění i dle naší nálady. Reaguje s ph kůže,takže dneska na mně voní silně a celý pracovní den a zítra ten samý parfém jemně a po třech hodinách už cítit není. Přečtěte si něco o parfémech, než začnete chytročit. Jediné co mně dost štve,to jsou lidé , neschopní distributoři,kteří ani neví co mají a tvrdí lidem blbiny. Dnes,tj. rok 2013 má FM v nabídce luxusní dekorativní kosmetiku. Je to absolutní špička. Proti dekorativka,která na trhu nemá konkurenci.

culicek2
12. kvě 2013

@culicek2
jen oprava...PROFI dekorativka.
Která žena zkusí,nechápe...neměla jsem jedinou stížnost ani na parfém ani na Make'up. Všechny ženy do jedné říkají úplně stejnou větu a to
" nic lepšího jsem do teď neměla" .
To mluví za vše!

katuska_01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
culicek24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nahu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evula1308
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fmgroup
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fmgroup
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sifinkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
parfumylacno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eldam3
28. kvě 2017

Urcite originaly. neverim tady tem "levnejsim" parfemum.

eldam3
2. čer 2017

Vidím, že se to tady hezky pročistilo. :D