Parní čističe. Máte zkušenost?

kapulet
20. zář 2008

Ahojte, nemáte některá zkušenosti s parními čističi jak na podlahy tak na běžný úklid (ty do ruky)? Manžel s tím dnes přišel, že by to mohlo být fajn 😒 . Pište pište jsem zvědavá jestli to opravdu funguje, jak ukazují v těch reklamách a pokud máte nějaký se kterým jste spokojeny, napište odkaz nebo název značky. Manža má asi pocit, že těch krámů máme doma asi málo, on totiž tento víkend gruntuje a asi mu to moc nejde, já hezky marodím a diriguju 😀

tanuki
20. zář 2008

ahoj, my máme od Zeptera, dostali jsme ho jako svatební dar, já bych si něco takového nikdy nekoupila 😉 ale dotyční tvrdí, že je to úžasný pomocník. Zatím je v krabici, ale jsem na to velmi zvědavá. Naštěstí to má i žehličku, takže využívat to určo budeme, ale je to velké jako... 😉 Tchýně má od Luxu, to byl totální úlet - velmi drahý a jak říká budoucí prababička, raději si za ty peníze čas od času zaplatit uklízecí firmu 😀 A teď vážně - dlaždičky a kohoutky se po tom leskly úžasně. ale opravdu zašlou špínu stejně musíš drhnout..

marselina
21. zář 2008

ahojky,tahle diskuze už tady je,hledej.

mamkamarketa
10. říj 2011

rada bych obnovila tema...
mate nekdo doma parni cistit?
zajimaly by me klady/zapory i dany typ
dekuju!!!!

svoba
29. únor 2012

@kapulet mám doma dokonce dva. dřív jsem hodně využívala, ale dnes už mi to přijde zbytečné. ale na pokaděný plot od ptactva venku je to super. jen člověk bojuje se šňúrou a vodou 😒
shrnutí: klady - čistí ekologicky, levně, na omytí oken vhodný.
zápory - často se musí doplnovat, tahat kabel, nevyčistí vše.