Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
24. čer 2009

Vsetko najlepsie kmeninkam.Nas tatko mal vcera narodky 😉
A ked bude v LV,to moze stratnut mojho draheho.Prveho bude uz v Leviciach.teraz tam bude mesiac a v auguste zas sklenne.

jaduska
24. čer 2009

Ďakujeme za gratulácie, vavka - tomu tvojmu dodatočne všetko naj k narodkám....

Náš tato je do Levíc prevelený, lebo ich batériu v Michalovciach zrušili...takže ani srnka netuší, ako dlho tam pobudne ☹ Vavka a tvoj manžel tam ide len na nejakú dobu, alebo na dlhšie? Aj Petulia by sa tu mohla ukázať, nech pomôže hľadať lacný podnájom 😝

sveva
24. čer 2009

Ahojte.

Tak my sme mali včera "super" deň. Eliška sa v noci dusila, tak sme išli k lekárke, dostala atb. lebo má chytené hrdielko a kašel má už dosť dlho. No a Šárka bola očkovaná a ešte dnes teplotovala a ja som mala narodky.

Jadus aj ja prajem všetko naj k meninám tvojej polovičke.

Vavka aj tvojmu drahému prajem všetko naj.

jaduska
25. čer 2009

juuuj svevi nepríjemné s tými detičkami.....

Ale aj tak všetko naj k narodkám... 😉

vavka33
25. čer 2009

JAduska,moj manzel pracuje v Leviciach 😉 😉 On len chodi na sluzobku na Sklenne-pokracovanie akcie Novaky

Dakujeme za gratulacie a oslavencom vsetko najsamlepsie.Eliska nech rychlo vyzdravie.

jaduska
25. čer 2009

aha, vavka, tak to mi dáko uniklo....tak sa tam možno stretnú, môj bude v mínometnom družstve

bodka13
25. čer 2009

jaduš...chcete si hľadať podnájom v LV?...či som to zle pochopila

aj ja sa pripájam a blahoželám všetkým oslávencom 🙂 ...svevi všetko naj-naj-naj 🙂 ...vavka aj tvojmu mužíkovi letí cmuk k sviatku 🙂

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

dupinka
25. čer 2009

Ahojte!

tak sme spat doma... Bolo fajn, ale som rada, ze sme opat doma. Vsetka rodina sa doslova lepila na Adamka ako muchy na lep, len co otvoril ocka. Chudacik. Cestu znasal v pohode, aj pekne spinkal.
Zato teraz je to dost zmenene. Vdaka podnetom sa rozkecal, usmieva sa, otaca hlavicku a spi kedy-tedy. Som zvedava, ako sa mu utrasie rezim.

Gratulujem oslavencom!

Jaduska, tak fungovanie na dialku pri troch detickach nezavidim. 😖 Viem, ake to je, moj ocko takto chodieval prec cele roky.
My mame zase dobru spravu, manzela povysili. 😉

jaduska
25. čer 2009

Bodka - zatiaľ si podnájom hľadá iba manžel, my ostávame tu....

Dupi - gratulujeme manželovi 😉

vavka33
26. čer 2009

JAduska.keby manzel nechodil na tyzdnovky,tak by sme ho prichylili my a dochadzali by spolu s manzelom do LV,ale takto sa to neda....

mala_viki
26. čer 2009

Ahojky děvčátka, tak se přidávám do klubu přítelkyň vojáků. Jsme ze středních Čech, zrovna dneska mi odjíždí na povodně na Moravu, tak zas budu doma sama s dcerou. Nevím jak vy, ale já si pořád nemůžu zvyknout. 😒

jaduska
26. čer 2009

vavka, si zlatá, vďaka....zatiaľ budú na ubytovni a potom si chcú nájsť nejaký byt do podnájmu....idú z MIchaloviec asi ôsmi

mala viki - vitaj v klube....máte teraz na tej Morave asi dobré fofry 😒

zoya1
28. čer 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
Kde ste všetky???????????? U nás nič nové, konečne horúco - to ja miluje. Deti už len 2 x do školy a potom mi začínajú 2 mesiace vymýšľania programu pre dve hyperaktívne deti. Pomoooooooooooocccc. 😀 😀 😀

jaduska
30. čer 2009

Zoyi - ty niečo vymyslíš, šak si na to študovaná, nie??? 😀 😀 😀 😀 Ja sa už na prázdniny teším, Sandra mi aspoň sem-tam obhliadne malú a konečne sa už aj s lily vedia zahrať....

Inak včera som sa dozvedela, že svevin manžel predsa len ide na misiu, ak bude mať kočka čo robiť s dievkami sama

dupinka
30. čer 2009

Ahojte!

paaanecku, tak Svevka to bude mat narocne.... 😒
U nas nic nove, len mm je unaveny z prace, ta reorganizacia je otrasna a zacinat na uplne novom utvare bude "zabava". Tak sa mame od zajtra na co tesit.

Ja mam leto rada, ale nie az take horucavy 😉

bodka13
30. čer 2009

ahojte 🙂 ...hurááá prázdniny!!!tešia sa krpci

jadus aj svevka budete mať riadnu zaberačku ,ale vy to zvládnete 😉

dupi...a kam išiel do ktorého útvaru?v NR?

zoyka...a ja že baby sú anjelici 😀 ...potom hádž aj sem nejaké tipy 🙂

dupinka
30. čer 2009

bodka, ostava v HC, len su tam u nich zmeny,...

bodka13
30. čer 2009

aj v NR po Zoborom sú zmeny...dnes k nim prišli nový(čo robili presuny vrámci reorganizácie)...tak slávnostne dnes pochodovali 😀

bodka13
30. čer 2009

som sa zabudla opýtať ako sa má Adamko?...poslúcha 😀 alebo vás trošku aj potrápi 😉

marianka8004
30. čer 2009

ahojte.tak aj my sme dnešnym dnom začali prazdninovať 🙂 mali sme same 1.sa vytešujem.na začiatku mala menši problem s čitanim,teda so spajanim.ale teraz už pohoda.tiež musim vymyslieť neaky program,lebo dovolenka nehrozi 😒

vavka33
30. čer 2009

CAute,aj my prazdninujeme a dovolenkujeme.A pridavame sa doklubu samych jednotkarov 😀

jaduska
30. čer 2009

tak gratulujeme všetkým jednotkárom.... aj ja už mám všetky známky zapísané, ale samé jednotky to neboli, ale si myslím, že ani priemer 1,4 nie je zlý 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dupi, ešte ste v PO?

vavka33
30. čer 2009

JAduska,super priemer!!!!

bodka13
30. čer 2009

vavka 🙂 ...konečne ťa vidím 😀 😀 ...ako budete prázdninovať,idete aj niekam na dovolenku?

jaduš...klobúk dolu 🙂 🙂 🙂 si šikulka 😉

dupinka
30. čer 2009

Gratulujem uspesnym ziacikom aj studentke 😉

Jaduska, uz sme v NR, v nedelu sme "krstili" tu so susedmi, bola velka oslava, tak sme si to vsetko vlastne odkrutili dvakrat.
Adamko je pokojne dietatko, pekne spinka a papka, vsetko je oki. Zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava, ake ma miery.

A mala Olivia sa ma ako?

Bodka a Vavka - chystate sa do parku cez vikend na Cyrilo-metodske slavnosti? Este musim kuknut program 🙂

vavka33
1. črc 2009

Boduska,uz ma tu uvidis,mam dovcu 😀 a dievky ma zobudili o pol 6,nie aby spali 😠 😀 sme zvyknute tak vstavat.
Snad sa uz stretneme aj s dupinkou,ale neviem,ci pojdeme na slavnosti,tato nema rad take akcie.Mozno skor na tych korculiach co spominala bodka. 😉

dupinka
2. črc 2009

Ciao!

asi všetky práznidnujete...

Vavka, pozvanie k nám stále platí 😉
Pridala som do albumu novú foto nášho drobca....

petullia
2. črc 2009

Cawtee.... ako zijete babuchy.... nemam dako stihu uz ani len citat, bo som malo na konovi 😅 ... ale uz ked sa pytam, ta sa isto stavim pocitat 😀
Dupi Adamko je kraaasny 😵 ako sa drzkate? uz si zocelena, zotavena ...? ci uz si aj zabudla, ze si rodila? 😝
My sa mame fajne a este tyzden sa budeme mat... dufam 😀 ... ale potom nam tati odchadza do Kokosova 😠 ... ta budeme valcit sami s drobcom... ale neva.... ako my skocime do penez 😀 ... sa mi rehni zatial, ale pockajte o tyzden ako vam tu budem nariekat 😅
Ozaj... v albume mame fotos nasho doba maleho vojenskeho 😀 ... ta ak budete mat zbytocne vela casu pokukajte a bavte sa 😝 😀

petullia
2. črc 2009

Vavka... idete do LV? ci co??? som len narychlo aspon poslednu stranu preletela? aj my asi pojdeme buduci rok, bo sa svokrovci vracaju dom z UK uz natrvalo a xceme byt sami... ani u nasich ani u svokrovcov by to nebolo ok... teraz mame velmi dobre vztahy tak to nexcem kazit 😅 ... a domec este nemame dokonceny ani tak priam nebude, ta asi daky podnajom LV bude najlepsi, bo Juli dochadza kazdy den do ZV a unaveny este soferovat 😒 ... ta mozno aj susedy budeme 😀 ... ci nie? 😕 😀
V piatok idem do LV s drahym, bo maju slavnostne vyradenie... ta sa pojdem pobavit na tych ochodoch nebezpecnych 😝