• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
Petulia, ahoj!

Uzasne fotky!!!!!

To ste sa fotili niekde v ateliery? WAW. A drzime palce, nech to odlucenie od ocinka zvladnete ako spravni vojaci... Urcite to nebude jednoduche, no mas nas, vsak baby? :wink:
2. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik dik... vsak sa na vas spolieham :grinning:
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Petu,nejdeme do LV,manzel tam len robi.A na vyradenie ma ist nieco strielat.To sa ho opytam,ci tam nemozem ist aj ja s babami,by sme sa stretli.Fotocky su nadherne.
2. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
by bolo fajn :slight_smile: ... dik
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dupi - konečne fotka aj v pase :wink: :wink: :wink: :wink: Adamko je krásny chalanisko....ja mám fotky na facebooku, tu radšej nedávam, tam sa dajú zamknúť....

petu - to môjho muža prevelili do Levíc, tak rozmýšľame čo ďalej....tiež máš krásne fotečky, si fakt kočka, aj manžela máš sympaťáka no a malý je samozrejme úchvatný, ale priznám sa, tie fotky so "zbraňami" - eee, deti a zbrane mi nejdú dokopy, aj keď je to možno recesia vzhľadom k povolaniu tatina....
3. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
JAduska,urcite je to koli povolaniu tatina,inak si myslim,ze je kazdy proti zbrani v spojeni s detickami,
A co vravi manzel na Levice?Vraj tam prislo velaludi.
Petu,my sme nikam nesli,tatko vravel,ze to bude trvat chvilku a potom co by sme tam robili a aj predtym.A boli ste?ake to bolo?pekne tam strielali farebnedymovnice-trikoloru?to nas tatuldo :grinning:
3. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
halóó bambulky :slight_smile: ...krásny slniečkový dník vám prajem :slight_smile:

petuli...pekné foto :wink:
jadus,vavka ako prázdninujete? :slight_smile: ...nám sa pomaličky blíži dovolenka,tak začínam aspoň v hlave robiť kôpky pre deti,tatovi,mne a ostatné :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,uzivajte leta,slniecka a pohody ja budem tiez kolko sa bude dat :grinning:
za chvilku odchadzam prec jak kazdy vikend vyvetrat si hlavu z tej . . . prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak nic nove :sunglasses:
a moj ak pojde tak do afganu-nie som z toho nadsena no zatial to neriesim,budem to riesit az jak to pride :confounded:
3. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaj.. som to domotala.. sorry... som narychlo citala :sweat_smile: Jadus jasne, ze je to recesia.. to je airsoftova zbran :wink:
Ano boli sme.. pekne strielal :sunglasses: ... zistila som, ze mam reflexy za jedna :grinning: som sa nazmurkala riadne :grinning:
3. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte....no manžel, keď došiel z Levíc, tak skonštatovaL: "Šak tam 80% východniarov" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dosť veľa ľudí tam vraj pozná ešte z Jelšavy, aj Martina, takže zatiaľ celkom pohoda....akurát, že sa šušká, že možno ich budú pre zmenu do Trebišova presúvať....no ja už radšej nekomentujem, len tajne dúfam, že áno, lebo ak ostáva v Leviciach, tak nám to riadne naruší rodinný rozpočet, už takto sme ledva vyšli a teraz má náklady vyššie, nehovoriac o tom, že príde v piatok neskoro večer a v nedeľu už musí ísť, z Michaloviec mohol v prípade núdze hocikedy dobehnúť, z LV asi ťažko, tak si budem musieť so všetkým poradiť úúúúúúúúúplne sama :confounded:

bodka - užite si dovču, ja teraz tiež niečo hľadám, lebo konečne vieme, kedy bude mať tatino dovolenku....
5. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste všetky???? :wink:
7. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: nikto sem už nechodí :cry:

jaduš ...ďakujem ,dúfam že si užijeme slniečko a more :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!

ale chodíme sem,.... len si viac užívame slniečko a drobcov. :wink:
8. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak slniecko a leto :wink: neviete mi nieto poradit ak ceme ist na tyzden do chorvatska autom ale bez cestovky sami si objednat ubytko cez net nejaku stranku dala som do googlu ale neviem sa z toho vymotat... :grinning: :grinning: :grinning: a popravde ani velmi nemam cas to tam tolko kukat :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kava:
croatia.hr resp. http://sk.croatia.hr/Home/

alebo

http://www.holiday-home.org/cz/desktopdefault.aspx?gclid=CKzwrojpxZsCFcIWzAodB2NceA&/tabid-64/

tato druha stranka je lepsia, das vyhladat lokalitu, kam chcete ist a ukaze ti ponuky... :wink:
8. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kava - my sme takto boli pred pár rokmi v Chorvátsku, ale vybrali sme si najhorší možný termín, keď sa tam dovalili všetci západniari, tak sme mali problém nájsť ubytko, boli sme 2 dni u jedných a potom sme objavili takú tetušku, čo inak neprenajíma izbu, ale nás zobrala....nakoniec mala aj dákych príbuzných na Slovensku, tak asi preto :grinning:

My toho roku asi na Slovensku, aj som chcela ísť niekam k moru, ale ako rátam, tak rátam, vyšlo by nás to minimálne na 30 tis., tak si to asi odložíme až keď pôjdem do roboty a Oli by si to aj tak neužila....

Dupi - ako rastiete? Naša bambuľa už má 6 kg, riadna baba je to, Lily dvojročná váži 10 kg a Oli trojmesačná 6 kg....o chvíľu ju asi predbehne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.chorvatske.sk/ ....aj tu sa dá nájsť ubytovanie,my hľadávame cez toto a doteraz vždy úspešne :wink:

jaduš.... :grinning: :grinning: :grinning: dobrý rozdiel medzi princeznami...aj naši chalani sú tak podobne :grinning: Martin 9 rokov/23kg je ako slíž a David 6 rokov/20kg ale je akurát :wink:
8. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no bodka, budeš musieť tých svojich chalanov viac kŕmiť, veď naša Sandra 6-ročná váži 21kg a je chudá, všetky nohavice z nej padajú.... :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ...Davidko je podľa tabuľky povedala doktorka ale Martinko bude musieť ísť do nejakého chlievika ako Janko a Marienka keď ich ježibaba krmila :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!

Jaduška, náš Adam má 4980g a 56cm... :wink:
9. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dupi a Adamka ti merajú v poradni? U nás deti vôbec nemerajú, ani dĺžku, ani obvod hlavičky....nič
9. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby.

Tak už som slamená vdova. :cry: :cry: :cry:

Eliška má 2,5 roka a má 12 kg a Šárka o chvíľočku rok a má okolo 9 kg. Dnes sme boli u lekárky, lebo akosi začali soplíkovať. Dostali kvapky do nosa a ešte nejaké lieky. Je to na nervy. Tatino odíde preč a deti ako naschvál sú choré. No nič nejako to už zvládneme.
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jaduška, áno, na poradni.

Svevka: držte sa!!! :wink:
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem babule :wink:
vyzera to tak ze dovolenku budeme mat od toho 10.8 tak dovtedy nieco zbuchame :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Svevi neboj, to zbehne.....o chvíľu je mužík doma... :wink:
10. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaj zase si tu budem samopiskovať ako aj minulé leto???? :confused:

neva....pozdravujem vás, užívajte si dovolenku a slniečko, ja si užívam chvíľku, že mi obe deti spia - zázraky sa dejú......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

neboj, Jaduš, občas sem kuknem :wink:
13. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.

Včera som nemala vôbec čas sem nakuknuť. Šárka mi zaspala až o 22:45 Tak som bola zúfalá a ešte ma aj rozčúlila Eliška. Dúfam, že dnešok bude lepší.

Jadus ako sa máš?
14. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.ako sa mate?my po starom,staršia je u babky,mladšia doma :slight_smile:
sveva-ako si zvykate?
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no som rada, že tu nie som sama.....naša najstaršia je s babkou u mojej sestry, tak mám iba maličké, ale v lete je tu pri paneláku nuda a Boba má teraz obdobie, že sa každého bojí, tak kým sme vonku samé, tak sa pohrá, ale akonáhle niekto príde, tak už je nalepená na mne...proste zatiaľ o ničom...
14. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek