• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
cooo???!!!! och boze :cry:
24. led 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som to pocula rano v radiu.
Hlavne ze boli na konferencii o bezpecnosti lietania-a spadli. :frowning2:
24. led 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, dnes si clovek nemoze byt nicim isty....
Baby, ani neviete, ako sa tesim, ze mam manzelika od pondelka doma v Nitre, bude ne Stanagu, kasarne su hned vedla nasej budovy uradu, tak budeme viac spolu!! Juchuuu :grinning: :grinning:

A vy mate co nove? Chripka vas obchadza? Ja dufam, ze nic nechytim, ked teraz vysedavam v tych preplnenych cakarnach kvoli inym veciam..
24. led 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi,zavidim ti.A v ktorych je kasarnach?ved my by sme sa mohli aj stretnut :wink:
24. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúúj dupi, tešíme sa s tebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My sme zatiaľ všetky zdravé, bola som včera s malou v poradni, ale boli tam ja choré deti (neviem prečo :rolling_eyes: ), tak som radšej odišla.

A so stretkom počkajte kým pôjdem na návštevu k sestre do Novej Bane :grinning: odtiaľ do Nitry už neďaleko :wink:
24. led 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bude v Krskanoch....

stretnut???
Inak,

viem, ze je to od veci, ale poradte: co kupit manzelikovi k okruhlym narodeninam?? (25) . Su to prve narodeniny okruhle, co sme spolu, a chcem, aby mal pekne spomienky. Lenze darceky typu "darujte zazitok" su dost nakladne.... :unamused: a take veci ako oblecenie a parfem, ci prislusenstvo k notebooku mi pridu obycajne..
dupi,nemozme sa stretnut?ved Krskany su tuto vzdusnou ciarou kusocek :grinning: ja som z Capora,za rohom.A do krskan to mam tak 10min.autom :wink:
Ja neviem,moj ma tento rok okruhlu 30tku,tiez neviem co.ale on tuzi po wapke,tak mozno mu ju kupim.
A poradit?Neviem,skus nejake tricko s vasou fotkou,pohar,kalendar so spoloc.fotkami...puzzle,teraz uz urobia vo foto vsetko.a kalendar ti spravim aj ja.
24. led 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee... manzelovi bude v unoru taky 25 ... a darek porad vymysleny nemam :o((
ale kdyz jsme spolu byli prvni vanoce, tak jsem mu dala tandemovy seskok padakem i s natocenim na video.... a z toho byl uneseny :dizzy_face: ... ale to uz asi nikdy neprekonam..... :o( asi mu upecu dort :grinning:
24. led 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka: mas IP
24. led 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, chcem nieco "origos", fakt netusim, co. Ale este mam cas potrapit si hlavicku. :wink:
24. led 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Origos by bolo,keby si mu spravila veceru pri svieckach v dakom erotikus spodnom pradle s podvazkami previazana maslou a nech si ta rozbaluje :grinning: :grinning:
A kedy ma narodky?
24. led 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
17.2.

vavka, toto mi radili aj ine... :wink:
24. led 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis,ako vam doprajeme :grinning:
24. led 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj baby vy tu máte takých mladých manželov??? :astonished:

Môj má narodky o 6 dní a ešte ani nerozmýšľam nad darčekom :sweat_smile: , si nezaslúži hehe
24. led 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupinka - ten muj ma narozeniny 18.2. :wink:
24. led 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, moj je odo mna mladsi o 20 mesiacov....
25. led 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten muj je mladsi o 26 mesicu.... :zipper_mouth:
25. led 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj je mladsi o tri roky :sunglasses:
25. led 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
coo?! :slight_smile: baby, a to som si myslela, ze sme jedini, chichi.

A co, nie je nam fajn? Vek nie je rozhodujuci, kym to nie su nejake velke vekove rozdiely.

Inak, co mate v plane na vikend??
25. led 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa nepytala,ked som sa zalubila,kolko ma rokov :grinning: az potom :grinning: a to uz mi bolo jedno
My pojdeme na nakup,po tortu,po pocit.stolik,co nam prisiel do nabytku,budem robit chlebickysalatik-zajtra oslavujeme Lein rocik
25. led 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel se vrati zitra dopoledne po nocni, takze asi bude spat.... videli jsme se pred dve dny, takze az se vzbudi, tak si budeme uzivat jeden druheho a nic delat nebudeme.... a v nedeli jde na cely den i noc do prace, takze ja budu asi uklizet a odpoledne razim za kamaradkou, dame vinecko a pokecame..... a hlavne si prohlidnu jeji novy byt, tak se uz tesim :dizzy_face:
25. led 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAVKA Leuške všetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k prvému rôčiku, hlavne nech je zdravučká a nech ju mama s tatom počúvajú :grinning:
25. led 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
25. led 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte k tým manželom - môj je odo mňa starší o 4 roky, ale každý sa ma pýta, kde som takého mladého zbalila, lebo vraj vyzerá odo mňa mladší, tak neviem, čo je lepšie... :sunglasses:
25. led 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska,vsetko je lepsie,hlavne,ze je vo vztahu porozumenie,dovera a laska,na veku nezalezi :sunglasses:
25. led 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasné vavka, to je najdôležitejšie, čo tam po veku, ja som to len tak pre spestrenie napísala :grinning:
25. led 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :grinning:

Ja by som bola rda, keby konecne dosiel kamos/sused dokoncit byt po prerabke, este mal navrtat garnize a par drobnych restov v byte, tak by som potom chcela zaclony konecne (!) dat, upratat a asi upeciem nejaky fajnovy kolacik, pojdeme sa prejst do parku, ked manzelika dostanem od PC, chichi :grinning:
25. led 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, fakt nieco hmatatelne k tym narodkam by som potrebovala, lebo co ja viem, ci na otazku: "pamatas sa, co si dostal k 25. narodeninam si bude pamatat a prizna, ze veceru so sexi servirkou" ?? :slight_smile:
25. led 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
možno nejakú zaujímavú knihu :wink:

Môj mužíček prišiel minule zo služby celý nadšený, že akú super knihu mu kolegyňa požičala. Prečítal ju celú počas služby v noci, som ani ja nechápala, lebo on knihy veľmi nečíta. Volala sa Mars a Venuša na rande, je to asi pokračovanie knihy Muži sú z Marsu a ženy z Venuše.

ja som mangelovi na 30-tku (booože to už dávno) kupovala foťák, síce iba obyčajný kompakt, ale digitálne boli vtedy nehorázne drahé
25. led 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek